Skocz do zawartości
Ant3k

Dobra Karta Muzyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Pageup - to zależy od konfiguracji konkretnej jak sie gryzie coś z vortexem to będzie różnie chodzić. Objawy, samoczynne wyłaczania się dźwięku (trza robić reset), w grach czasami nie słychać jakieś warstwy odgłosów np głosu silników. Jęśli chodzi o yamahe to ma bardzo dobrze dopracowane sterowniki tak wiec wszytko śmiga bez najmniejszych prolbemów!

 

A to co wybieżesz forest to taka różnica jak napisałem: różnice są w barwie dźwięku jedynie - czytaj wyżej. Dynamika na obu kartach jest podobna - czyli znakomita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz brać yamahe to najlepiej orginalną Yamahy wave force 192 ;] (o ile dostaniesz) bo klony są strasznie kiepskie... ostatecznie genius (też ok), innych broń Boże nie tykaj. Podobnie jest z vortexami tylko diamonda lub turtlebitch ;].

 

Najlepiej orginalny vortex aureala lub yamaha yamahy ;]

 

onboard z a7v8x hehhehe lol no to fucktycznie szajs straszliwy, godny kompan dla sblive! ^_____^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz brać yamahe to najlepiej orginalną Yamahy wave force 192 ;] (o ile dostaniesz) bo klony są strasznie kiepskie... ostatecznie genius (też ok), innych broń Boże nie tykaj. Podobnie jest z vortexami tylko diamonda lub turtlebitch ;].

 

Najlepiej orginalny vortex aureala lub yamaha yamahy ;]

 

onboard z a7v8x hehhehe lol no to fucktycznie szajs straszliwy, godny kompan dla sblive! ^_____^

 

ja mam zbędnego Vortexa2 SQ2500 Aureala (układ AU8830A2) i Vortexa1 firmy Diamond (uklad AU8820B2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20zł... tandetna chińszczyzna, ta karta to taka sama jakość jak ECS czy Procomp wsród plyt głównych. 4 Kanały i tak nie działają a karta (patrząc na układ elementów na płytce i ich ilość) daje na pewno kiepski dźwięk. Poszukaj Geniusa na 724 (lub bierz jeśli uważasz że wiesz lepiej :D :D:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem babci ;) za 10zł, juz mnie ganiała żebym jej coś załatwił :P

 

ty sie śmiej a karta jest lepsza od mojej integry i ma nawet pewne zalety w stosunku do XFi (co nie świadczy za dobrze o creafie.. ;)), o scenie nie mówię (równie niby-obecna co w xfi), bas to troche padło, nie ma dołu a jak gra szerzej to robi się nie pukanie ale kaszka ;), no i zalety - ciepły i wysunięty do przodu wokal, nie tak osuszony jak na xfi, czasem podoba mi się bardziej ;]

 

szukam kolejnej :) oryginał ?,

 

edit: nie no [ciach!]iana ta karta, do nauki angielskiego tj puszczania głosu lektora się nada ;) dziwnie zniekrztałca niektóre instrumenty (a-ha - take on me, ojejku), "Budka Suflera - Ratujmy co sie da" - ALE BAJZEL :-] wokal na wierzchu wielkiego śmietnika

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...