Skocz do zawartości
AndyN

Kilka Pytań O Seti@boinc

Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej liczę na dwóch kompach:

 

* AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+

* AMD Sempron 2200+

 

Czy jest możliwe żeby ten Sempron liczył jedną paczkę 22h? Czy też optymalizacja mi nie działa? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe żeby ten Sempron liczył jedną paczkę 22h? Czy też optymalizacja mi nie działa? :blink:

Optymalki masz z tego co widzę. Poczekaj aż policzy Ci coś z rzędu claimed ~ 60, wtedy dopiero można ocenić czas liczenia próbek, przy niższym claimed różnie to bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najlepsza stronka ze statami teamu ;] Click

Aa co do liczenia próbek przez Sempa. Ja mam podłaczonego u siebie Sempa 2000+ na S A od kumpla i ten procek z optymalką pod SSE liczy próbke za 65 kredytu liczy 32,195.08s to jest około 9 godzin. Także Andy ten twój semp trochę za wolno działa [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa co do liczenia próbek przez Sempa. Ja mam podłaczonego u siebie Sempa 2000+ na S A od kumpla i ten procek z optymalką pod SSE liczy próbke za 65 kredytu liczy 32,195.08s to jest około 9 godzin. Także Andy ten twój semp trochę za wolno działa [;

Ale ten semp gdy liczył nie był idle. To komp na którym pracuję. Word, excel, spss, outlook

 

--------------------

 

Zrobiłem format. Teraz w swoim profilu w zakładce "Computers on this account" mam dwa razy "AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+". Jak to połączyć?

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten semp gdy liczył nie był idle. To komp na którym pracuję. Word, excel, spss, outlook

 

--------------------

 

Zrobiłem format. Teraz w swoim profilu w zakładce "Computers on this account" mam dwa razy "AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+". Jak to połączyć?

klikasz na niego i na dole masz merge comupters, wybierasz z listy, ok, i jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

Czy da sie tak ustawic bionica aby dzialał jak nikt nie jest zalogowany?? Jezeli da sie to jak?

 

W pliku .xml jest cos takiego:

<global_preferences>

<run_on_batteries>0</run_on_batteries>

<run_if_user_active>0</run_if_user_active>

<start_hour>0</start_hour>

<start_hour>0</start_hour>

<net_start_hour>0</net_start_hour>

<net_start_hour>0</net_start_hour>

<leave_apps_in_memory>0</leave_apps_in_memory>

<confirm_before_connecting>0</confirm_before_connecting>

<hangup_if_dialed>0</hangup_if_dialed>

<work_buf_min_days>0.1</work_buf_min_days>

<max_cpus>2</max_cpus>

<cpu_scheduling_period_minutes>60</cpu_scheduling_period_minutes>

<disk_interval>60</disk_interval>

<disk_max_used_gb>100</disk_max_used_gb>

<disk_max_used_pct>50</disk_max_used_pct>

<disk_min_free_gb>0.1</disk_min_free_gb>

<vm_max_used_pct>75</vm_max_used_pct>

<idle_time_to_run>3</idle_time_to_run>

<max_bytes_sec_down>0</max_bytes_sec_down>

<max_bytes_sec_up>0</max_bytes_sec_up>

<cpu_usage_limit>100</cpu_usage_limit>

</global_preferences>

Wyboldowana linijka tyczy sie chyba tylko gdy user jest zalogowany i pracuje, a ja potrzebuje gdy nikt nie jest zalogowany <_<

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam problem dolaczylem do teamu ppc i mam uruchomionego boinca:

 

projekt : seti home

 

uczestnik: pavel54

 

zespół: purepc.pl

 

work done: 0,00 :-|

 

avg work: 0,00 :-|

 

przydział zasobów: 100 (100,00%)

 

status: połączenie odrzucone

 

nie wiem o co biega :? program nie pobiera zadnych próbek moze mam cos zle ustawione :? jak myslicie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... a co masz w project w tam napisane? zrob screena i wrzuc tutaj... connection deferred 10 minut?

dziwne... polaczenie odrzucone?

 

masz boinca 5.4.9/11?

 

oj chlopie...dzisiaj to juz nie pliczysz..

 

373468297 89506678 30 Aug 2006 7:39:28 UTC 30 Aug 2006 7:49:40 UTC Over Client error Compute error 0.00 0.00 ---

373465498 89505985 30 Aug 2006 7:29:14 UTC 30 Aug 2006 7:39:28 UTC Over Client error Compute error 0.00 0.00 ---

373113554 89421701 29 Aug 2006 10:31:54 UTC 29 Aug 2006 10:42:06 UTC Over Client error Compute error 0.00 0.00 ---

 

nawaliles blednych probek.. !!!!

 

wylacz BOINCA narazie i odezwij sie do mnie na gg.

 

moj nr 1281117

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee.... mial app_info wrzucone a pliku od optymalek nie mial.. w app info pokazany plikSETI ktorego nie bylo i boinc nie mial czym liczyc ze sie tak wyraze.. ale juz problem naprawiony i mamy nowego liczacego w teamie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, nawet w encyklopedi jest haslo :D (hmmm wwikipedi, ale kij [; )

 

A ja nie mam pracy!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dwa jaja mi sie nudza :/ rano odpalam bonca znowu po bojach z oc naczystym systemie, nassał sobie jednostek na 4 dni (tak jak w preferencjach), ale ze wczoraj byl clear cemos to ma jakas powalona date i mu sie sypalo wszytko bo jendostki mialy deadliney na poziomie roku 1991 :D to anulowalem mu wszytkie nienapoczete (mialem jakies 8 godzin policzone w 4 jednostkach napoczetych, wiec szkoda) no i teraz nie chce mi szassac nowych, a stare sie juz pokonczyly :/

 

buuuuuuuuuuuuuuuuuuu, tak to mi sie nigdy nie wyklaruje rac :/ jak mi x2 liczy 20h na dobie przez tydzien potem przestaje na 2 tygodnie i ta 915 tez jaja :/ 400 rac mnie nie zadowala.

 

//edit

 

az sobie pizze zamowilem! a co tam! :lol: mniami mniemi ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie che nic mówić K!szonek :wink: ale jesli dobrze widze, to to twoje 2 jajeczne cudo 2.8 ghz ma wydajnosć zblizoną do celinki na 5 ghz :blink: jak to jest suma dla 2 jajek to nie bardzo widdzę tę wydajność :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie che nic mówić K!szonek :wink: ale jesli dobrze widze, to to twoje 2 jajeczne cudo 2.8 ghz ma wydajnosć zblizoną do celinki na 5 ghz :blink: jak to jest suma dla 2 jajek to nie bardzo widdzę tę wydajność :lol:

bardzo mi przykrto ale to jeszcze trzeba pomnozyc trazy dwa ;) czyli top cudo na AC ma wydajnosc 2x wieksza od celinki na 5ghz :lol: z tego co pamietam to jak powonywalem czas dla 62 pkty to Twoj celek liczyl dłuzej, czyli nawet wiecej niz dwa razy szybszy, ale pamietaj ze to tylko AC + fander@low ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...