Skocz do zawartości
delwin

X 1950 Już W Ofercie

Rekomendowane odpowiedzi

Droga to ta karta jest.W tej cenie wolalbym kupic uzywanego X1900XT.Bylo pare egzemplarzy na allegro jakis czas temu.Poczekamy, zobaczymy.Na razie sie przygotowuje na wejscie ATI R600, ale to dopiero po 2007 jak twierdzi serwis benchmark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ATI śpi - zamiast x1900XTX 512Mb za 1100 puścić w świat i wyprzedać zasoby w momencie gdy 790OGTO 512Mb jest do dostania za ~1k.

Nie wiem jak wyniki tej karcioszki ale znając niechęć x19xx do oc oraz to że 7900GS jest tańszy o 200 pln nie wróżę jej wielkiego sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj - jeszcze pewnie niedostepna ;-). Droga tylko trochę - wydawalo mi się, ża ma zastapić z X1900GT i powalczyć z GF 7900 GS...

O jeden dzień za późno, o kilka złotych za drogo ...

Minał miesiąc i ceny wcale nie spadły.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Ati to zawsze z cenami powoli zchodziła, tak było chociażby z serią x800 potem z x1800 GTO co chcieli za nie kolo 1k przez bardzo długi czas pomimo ze 7600GT było za niecałe 700 pln i pewnie z ceną x1950 pro prędko nie zjadą. Zanim na dobre dojada dostawy to wejdzie G80 :>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny powoli schodzą w dół :)

 

A ja jutro, albo pojutrze będe miał to co wygrałem w aukcji :)

 

Zobacz 8-)

 

Już nie mogę się doczekać. Już z X800XL zdjąłem Zalmana VF700-Cu i założyłem standardowe chłodzenie i zobaczymy jak OC pójdzie. Zasiłka też nowa w drodze, gdyż Modecom Fell 350W to nie ta bajka choć X800XL trzyma.

 

Xibi B-)

Edytowane przez XibalbaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tescik...

 

http://www.hardwarezone.com/articles/view....d=3&id=2090

 

Street Price US $199 (Launch Price) wiec tyle samo co 7900GS.

 

Ten PowerColor jest o tyle ciekawy, ze ma bardzo dobre chlodzenie Arctic Cooling Accelero X2.

Edytowane przez Monaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ja mam nadzieje że wcześniej, i że cena będzie <750zł, jeżeli wersja 512mb zmieści się w 800zł to jeszcze cos wyskrobię, aktualnie jestem bez zdanej normalniej grafiki i zaufałem ati - nie kupilem geforcea a czekam na x1950pro, ostatnia szansa dla ATi, inaczej stane sie stalym klientem nvidii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tam wiem czy lepsze od 7900GS.. od zwykłego tak, ale czy od galaxy?? Ciekaw jestem, jakie byłyby wyniki po max OC 7600GS galaxy i 1950Pro ;) Bo 7900GS bez OC to taka sobie karta, tą kartę kupuje siez myślą o OC :P

Poza tym można będzie mieć taniej to 7900GS od galaxy, widziałem za 739zł a inne 7900GS są poniżej 700zł, a i tak nie wiadomo czy te 1950Pro nie będą tylko wirtualnymi kartami.

Tak więc należy cierpliwie czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zamiast kupować Galaxy 7900GS kupię chyba Asusa X1950PRO 256mb gdzie w niektórych miejscach kosztuje 764 złote :wink: a jest lepszy od Galaxy

 

Ale ja tam wiem czy lepsze od 7900GS.. od zwykłego tak, ale czy od galaxy?? Ciekaw jestem, jakie byłyby wyniki po max OC 7600GS galaxy i 1950Pro ;) Bo 7900GS bez OC to taka sobie karta, tą kartę kupuje siez myślą o OC :P

Poza tym można będzie mieć taniej to 7900GS od galaxy, widziałem za 739zł a inne 7900GS są poniżej 700zł, a i tak nie wiadomo czy te 1950Pro nie będą tylko wirtualnymi kartami.

Tak więc należy cierpliwie czekać :D

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=366&...ctr_str_numer=1 test mowi sam za siebie Galaxy choć też wygrywa ale w niektórych testach dostaje niezłe baty :lol: nie ma co trzeba kupować tego Asusa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zamiast kupować Galaxy 7900GS kupię chyba Asusa X1950PRO 256mb gdzie w niektórych miejscach kosztuje 764 złote :wink: a jest lepszy od Galaxy

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=366&...ctr_str_numer=1 test mowi sam za siebie Galaxy choć też wygrywa ale w niektórych testach dostaje niezłe baty :lol: nie ma co trzeba kupować tego Asusa :D

Hmmmm.... Gdzie jak gdzie ale w teście na IN4 wyraźnie widac że to GF7900GS od Galaxy jest szybszy w większości testów.... dodatkowo radzio słabiutko się kręci jak na takie chłodzenie a wiadomo że Galaxy ma dużo większy potencjał overclockingu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...