Skocz do zawartości
Hipo

Gry a Win 2000

Rekomendowane odpowiedzi

WIem że że nie jest to system do grania ale wiem że niektóre tytuły dają sie odpalić. Chcę odpalić NfShp2 ale mam problemy. Wiem ze gdzeieś jest taki bajerek do uruchamiania instalki w trybie zgodniości ale nie iwem gdzie on się podziewa. W Xp jest dostepny we własciwościach pliku a w 2000??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze gdzeieś jest taki bajerek do uruchamiania instalki w trybie zgodniości ale nie iwem gdzie on się podziewa. W Xp jest dostepny we własciwościach pliku a w 2000??

Heh lol !!!! 2000 to cos lepszego niz nedzny Xp !!! Na 2000 pojdzie kazda nowa gierka i jest to jak kazdy inny system do gier rowniez (chociaz nie po to zostal stworzony). I nie ma czegos takiego jak zgodnosc bo ten system jest uniwersalny (stery na podstawie 98) !!!!

Tu po prostu instalujesz giere i grasz na niezawieszalnym systemie !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem ze gdzeieś jest taki bajerek do uruchamiania instalki w trybie zgodniości ale nie iwem gdzie on się podziewa. W Xp jest dostepny we własciwościach pliku a w 2000??

Heh lol !!!! 2000 to cos lepszego niz nedzny Xp !!! Na 2000 pojdzie kazda nowa gierka i jest to jak kazdy inny system do gier rowniez (chociaz nie po to zostal stworzony). I nie ma czegos takiego jak zgodnosc bo ten system jest uniwersalny (stery na podstawie 98) !!!!

Tu po prostu instalujesz giere i grasz na niezawieszalnym systemie !!!!

AMDEK Ty to LOL jestes :D stery pod 2000 sa z wina 98?? buehehehehehe Dołączona grafika a pod win2k mi nic nie dzialo.... nawet gg sie pie.przylo .... win2000 uniwerslany?? buehehehehehehe Dołączona grafika jak sie nie znasz to sie nie odzywaj buehehehehehe poplakalem sie normalnie ze smiechu Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wszystko chodzi co wy gadacie ze nie, oczywiscie sp3 integret

Nawet Transport Tycoon ruszyl a na xp nie chcial .Win 2000 to jednak najlepszy system microshitu.Oczywiscie trzeba miec sp3 wgranego bo jak nie masz to sie nie dziwie dlaczego prawie nic nichodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...