Skocz do zawartości
Kean

Gdzie Kupić Suchy Lód I Ln2?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje zakładu, najlepiej we Wrocławiu, gdzie można kupić suchy lód. Interesuje mnie przede wszystkim granulat.

Wiem, że w firmie ICE można, ale oni są chyba nie poważni i 8zl netto za 1kg przy 30kg...

Ew. czy zna ktoś jakiś zakład gdzie można kupić z 5kg z wysyłka kurierem?

Bedę bardzo wdzięczny za jakieś info.

Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Poszukuje zakładu, najlepiej we Wrocławiu, gdzie można kupić suchy lód. Interesuje mnie przede wszystkim granulat.

Wiem, że w firmie ICE można, ale oni są chyba nie poważni i 8zl netto za 1kg przy 30kg...

Ew. czy zna ktoś jakiś zakład gdzie można kupić z 5kg z wysyłka kurierem?

Bedę bardzo wdzięczny za jakieś info.

sprzedają w takich ilościach

10kg to chyba przeważnie minimum

 

u mnie w Lublinie np nigdzie nie ma - w Linde to już wogóle, ale da sie załatwić bo uczelnie biorą większe ilości co jakiś czas do celów naukowych...kwestia dogadania

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty sprzedaży detalicznej

 

Warszawa, ul.Pstrowskiego 36, tel. 022. 834 84 94

Gdynia, ul.Czechosłowacka 3, tel. 058. 660 53 14

Pszczyna, ul.Grzebłowiec 34, tel.032. 210 40 61

To na tyle :wink: Najlepiej dogadać się na uczelni. Firmy, które nawet oferują DI to nie mają go we wszystkich oddziałach, bo tego nie można przechowywać. Już Ci Kean pisałem na ocforum, że w Środzie Śląskiej masz DI od Messer - bliżej raczej nie znajdziesz. Edytowane przez Puma[JFK]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kg granulatu kosztuje 2,7 pln. Kostka ważąca od 8 do 10 kg 27 pln

Granulat jest tylko na zamówienie. Minimalna ilość zamówienia granulatu 30

kg.

Pojemnik przystosowany do przewozu / przetrzymywania suchego lodu 54 pln.

 

Kup klyk

 

Tanio i dobrze ;) .

 

Następnym razem radze użyć :google:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Kg granulatu kosztuje 2,7 pln. Kostka ważąca od 8 do 10 kg 27 pln

...

chyba u ciebie, w LBN jest wielokrotnie drożej :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba u ciebie, w LBN jest wielokrotnie drożej :mur:

No (prawie) u mnie tyle kosztuje (wawa). I z dostaniem DI "prawie" od ręki niema najmniejszego problemu .

 

Edit: Zawsze możesz przyjechać do wa-wy drogo niemasz ;)

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Linde-gaz... zadzwonie w PN bo maja do 16 :/

z Jaszlod już gadałem, ale 30KG to mnie nie bawi, mimo ze cena niezla i w sumie lekki problem z transportem by byl.

Chyba ze ktoś z Wroc. by się pisał na DI to na spółe można kupić.

Z uczelnia to nie jest głupi pomysł, muszę się tam odpowiednio zakręcić :)

 

btw: googla uzywam bardzo czesto ale w tym przypadku nie znalazlem nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 3 lis 2006, 16:42' post='2376366']

bryce, ale Kean szuka we Wrocławiu! No i wierz mi, ceny są bardzo różne - w Chorzowie 1 kg granulatu kosztuje 5,50.

w linde w lodzi kosztuje 6zl/kg, a w warszawie 3zl/kg, a teraz ciekawostka, ci z warszawy sciagaja z lodzi :lol:

 

we wrocku raz znalazlem oferte 12zl/kg, wiec szukaj dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w linde w lodzi kosztuje 6zl/kg, a w warszawie 3zl/kg, a teraz ciekawostka, ci z warszawy sciagaja z lodzi :lol:

 

we wrocku raz znalazlem oferte 12zl/kg, wiec szukaj dalej :P

lol :D a jak szukałem dzwoniłem to zapierali się że w niema\jest drożej :lol: uczciwa konkurencja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryba, jak kreciliscie na targach to mieliscie LN ? czy "tylko" kaskady?

 

ehhh kto by sie pisal z Wro na DI? :lol:

 

edit:

Witam.

 

Kg granulatu kosztuje 2,7 pln.

Minimalna ilość zamówienia 30 kg + pojemnik przystosowany do przewozu / przetrzymywania suchego lodu 54 pln.

 

Nie zajmjujemy się wysyłkami. Proponujemy jedynie następujące rozwiązanie:

Zamawia Pan(i) towar telefonicznie podając adres e-mail.

Wysyłamy potwierdzenie zamówienia oraz numer konta bankowego. Po wpływie środków na konto oddzwaniamy do Pan-a,-i i informujemy o dotarciu środków.

W kwestii klienta leży załatwienie kuriera. Kurier przyjeżdza podając Pan-a,-i godność i towar zostaje wydany.

 

Pozdrawiam i zapraszam.

Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 3 lis 2006, 18:29' post='2376509']

Na zjeździe był DI i FC, LN2 niestety nie było :wink:

 

Podjedź lepiej do tej Środy Śląskiej albo napisz maila do Messera.

Widze ze wam sie imprezy myla....

 

(targi)Wroclal 2006: 2xFC i 3x30L LN2

(zjazd)Gdańsk 2006: FC, A-cascada CO2, 24kg DI, 2x30L LN2

WGT Warszawa: Kaskada, 35L LN@

(zjazd)Kraków: A-cascada, 24kg DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze na krecenie nie trzeba duzo DI, dlatego szukam max 5kg dla siebie na jeden session

@ryba: skad braliscie do krk i gdanska DI?

 

Do krk romek z wawy przywiozl a do gdanska kupilem w gdyni w eurogazie, zapomnij, nigdzie nie sprzedaja wysylkowo. Raczej mozesz kupic to za pomoca kuriera, bo zaden punkt nie bedzie zamawial go za ciebie (nikt nie wie dlaczego), ale wtedy kurier wie co odbiera i nigdy nie zaplacisz jak za normalna paczke, tylko za przewoz materialow niebezpiecznych, a cena jest kosmiczna tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Do krk romek z wawy przywiozl a do gdanska kupilem w gdyni w eurogazie, zapomnij, nigdzie nie sprzedaja wysylkowo. Raczej mozesz kupic to za pomoca kuriera, bo zaden punkt nie bedzie zamawial go za ciebie (nikt nie wie dlaczego), ale wtedy kurier wie co odbiera i nigdy nie zaplacisz jak za normalna paczke, tylko za przewoz materialow niebezpiecznych, a cena jest kosmiczna tego

+100zł chyba za taki przewóz - w sumie podobno 150zł wychodzi za taką kostke 10-15kg

 

Kean - co do uczelni to np. u mnie najwięcej DI używają na wydziale chemii organicznej, a na fizyce w zasadzie niewiele

 

 

BTW: kto mi powie ile LN2 potrzeba do takiej kilkugodzinnej zabawy z Conroe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+100zł chyba za taki przewóz - w sumie podobno 150zł wychodzi za taką kostke 10-15kg

 

Kean - co do uczelni to np. u mnie najwięcej DI używają na wydziale chemii organicznej, a na fizyce w zasadzie niewiele

BTW: kto mi powie ile LN2 potrzeba do takiej kilkugodzinnej zabawy z Conroe ?

kup DI mniej stresu bedziesz mial przy c2d :) z prostek przyczyny, duzo [ciach!]ia sie z tym a i tak nie dziala jak potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

kup DI mniej stresu bedziesz mial przy c2d :) z prostek przyczyny, duzo [ciach!]ia sie z tym a i tak nie dziala jak potrzeba

jakbym miał gdzie i jak to kupiłbym DI ... a nie chce mi sie jechać do Puław czy do wawy po DI :mur:

 

to ile literków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapłać z góry przelewem i powiedź żeby Ci wysłali nie jakimiś tam "odbajrowanymi" paczkami tylko np dhl-em normalną paczką . :rolleyes:

czytanie ze zrozumieniem... firma tobie nie zamowi kuriera, a jak ty zamowisz kuriera to innaczej jak material niebezpieczny tego nie zabierze z firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff widze, ze nizła rozmowa sie zaczelo na temat DI. Podziele sie swoimi doswiadczeniami :D :

 

Kup2376704[/snapback]

kupilem w gdyni w eurogazie

Chora firma, trzy razy dzwoniłem i trzy razy co innego mówili :D . Raz wysylali, raz nie.... nie polecam :D

 

Linde gaz - rowniez bardzo zakrecona firma, niby wszystko ok a tak naprawde jest klops. Nie polecam rowniez.

 

 

Podsumowujac. Trzeba kombinowac :D . Ostatnio szukajac DI, taka fajna firma sie znalazla, ktora do czegos tam wykorzystuje DI w baaaardzo duzych ilosciach (w tonach). Bardzo mila Pani dała dwa fajne pro pudeleczka na lod i ok 30-40KG granulatu za friko ;) . Resztki, ktore im sa niepotrzebne :lol: . Od środu do soboty/niedzieli krecilem, robilem bomby, dymiace kible... :lol:

 

Swoja droga lepiej jest kupic bryle niz granulat. Wolniej wyparowuje, na dluzej starcza, nie oszrania sie i fajniejsza zabawa jest ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukajac DI, taka fajna firma sie znalazla, ktora do czegos tam wykorzystuje DI w baaaardzo duzych ilosciach (w tonach). Bardzo mila Pani dała dwa fajne pro pudeleczka na lod i ok 30-40KG granulatu za friko ;) . Resztki, ktore im sa niepotrzebne :lol: . Od środu do soboty/niedzieli krecilem, robilem bomby, dymiace kible... :lol:

sie wzięła i sie znalazła... jaki tan swiat jest dziwny :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...