Skocz do zawartości
MeoPL

Ati R600

Rekomendowane odpowiedzi

A to zarabiscie ciekawe stwierdzenie :

stery ati zra sie z firewallem Zone Alarm

jakiego rodzaju niezgodnosc pomiedzy tymi dwoma aplikacjami :) to ze ATI CLI.exe

wymaga polonczenia z netem ??

 

Od ponad 2 lat mam w pececie karty ATI ,nie zauwazylem jakis problemow z sterownikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No CCC nie uruchamia się jak jest zainstalowany ZoneAlram po prostu nic się nie dzieje choć w firewallu jest dopuszczony. ;) Długo się z tym męczyłem aż doszedłem co się gryzie teraz mam Kerio i wsio OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem byc moze cos ciekawego.Jedyny news jaki udalo mi sie wyczytac to fakt, iz karta w trybie Crossfire bedzie brac od 430-450W.Jak twierdza pracownicy ATI karta powinna ukazac sie "wczesnie" w 2007 roku.No coz najpierw podawali, ze bedzie na swieta, pozniej ze razem z premiera Visty, teraz wyczytalem ze premiera jest planowana na 14 lutego a serwisy twierdza ze karty nie bedzie wczesniej niz w przeciagu lutego/marca 2007 roku.No i komu tu ufac??Czy ten artykul moze ktos przetlumaczyc??

http://www.hardwareonline.dk/nyheder.asp?nID=9199

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykul mozemy przeczytac tutaj.Jednakze nic takiego nie wnosi w nasz temat.Newsow zadnych niestety nie ma praktycznie od 2 tygodni.A zdjecia te co byly to niestety fake.Szkoda ze nas w konia robia...

Edytowane przez MeoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykul mozemy przeczytac tutaj.Jednakze nic takiego nie wnosi w nasz temat.Newsow zadnych niestety nie ma praktycznie od 2 tygodni.A zdjecia te co byly to niestety fake.Szkoda ze nas w konia robia...

chodzi Ci o zdjęcia GPU???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszal ktos otajnym porozumieniu ATI i NVidi dotyczacym ustalania cen ??

Bylo o tym dosc glosno jakies 2-3 tygodnie temu

 

Wedle tego porozumienia zadna z firm nie wprowadzi do sprzedazy karty znacznie szybszej od konkurenta

jest to dos logiczne , firmy dbaja o swoje interesy

widac brak trzeciego gracza na rynku gpu

 

Dlatego nie spodziewajcie sie cudow , R600 powinna byc srednio 5-7 % szybsza od G80 ni chu.. wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies konkretne zrodlo tej informacji??Ja wogole nic nie slyszalem o tajnym porozumieniu obu firm.Nie wiem jak inni.Apropo trzeciego gracza GPU to nikt nie zauwazyl ze karty S3 tez beda wchodzic na rynek kart DX 10.I rowniez sa one bardzo dobre.Jednakze nie wczulem sie w szukanie ich testow ani nic podobnego.Chyba nawet w Polsce ich nie da sie kupic.

Edytowane przez MeoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by załatwił 3 gracz na rynku. Ceny by poszybowały w dół ,a NV i ATI by zacieklej się prześcigały i być może byśmy mieli znacznie większy wybór w danym przedziale cenowym z wydajnych kart. Ja tak nie jestem przekonany co do potęgi r600 nad g80. Myślę że te różnice będą rzędu paru % i to niekoniecznie dla ATI.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszal ktos otajnym porozumieniu ATI i NVidi dotyczacym ustalania cen ??

Bylo o tym dosc glosno jakies 2-3 tygodnie temu

 

Wedle tego porozumienia zadna z firm nie wprowadzi do sprzedazy karty znacznie szybszej od konkurenta

jest to dos logiczne , firmy dbaja o swoje interesy

widac brak trzeciego gracza na rynku gpu

 

Dlatego nie spodziewajcie sie cudow , R600 powinna byc srednio 5-7 % szybsza od G80 ni chu.. wiecej.

Jak dla mnie to głupia teoria. Jeśli chcecie wiedzieć co mam na myśli to spytajcie.

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ? ^_^

Tak na szybko... przecież to jest wyścig a w wyścigu chodzi o to by być pierwszym na mecie. Dzielić się kaską? Po co? Prawa rynku są bezlitosne. Lepszy, szybszy, bardziej dopracowany, oferujący więcej... by zarobić więcej o to przecież chodzi. Myślę, że ograniczeniem jest technologia jaką opanują i wiedza czy też wyobraźnia ich inżynierów, programistów i reszty świty, która cały czas kombinuje a nie ciche umowy pomiędzy tymi firmami.

Bemx2k to po prostu wymyślił.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta strona z "full testem" to chyba powstala kilka dni temu....fake albo chlopcy z ATI probuja zwiekszyc smaczek na r600 niezdecydowanych klientow na high-endowe karty

prosze, tylo nie tutaj :huh:

podalem link gdzie, sa praktycznie IDENTYCZNE wynki np.3dmark, ale na zupelnie innym configu. ten test to FAKE. proponuje przeanalizowac wyniki z obu linkow i zakonczyc ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...