Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

W koncu zmiana klimatu, ile to mozna walic do Niemców, pomału już miałem tego dość, dobrze zrobi serii takie odświeżenie i z chęcią w to pogram.

 

JROX - 2 czesc mi sie podobala ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer wypasiony. Zapowiada się bardzo dynamiczna gierka ;). Świetny klimat, oby tylko nic nie skaszanili. Ciekawe na jakiej podstawie będziemy wykonywać misje, czy będzie można wykonywać je po swojemu, a nie z góry narzuconym schematem, typu od punktu A do B itp. Ja bym wolał więcej swobody.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jestem sceptyczny do trailerów ale ten sciągnąłem i ... miażdży !! Fajnie że jest w scenerii GRAW'a ale także widać dużo dynamiki,masa wrogów i fabuła - hmmmm, będzie obalenie rządów Saddama ??

No nic czekamy na jakieś gameplay'e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i przewypaśnie się zapowiada.... W końcu może jakiś modern war w SP dobry będzie ;).

 

Pozostaje tylko zacytować jeden z komentarzy:

 

HO..LY..Sh.. that is what i call a trailer! F**king AWESOME!

:D Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, ze ta piata i tak pewnie nie wyjdzie na PC :]

Jeśli ma być taka jak 3 część to może nie wychodzić. Właściwie w trójkę grałem tylko dlatego, żeby dojść do misji gdzie są Polacy i nimi zagrać, nic więcej mnie w niej nie urzekło (grałem na X360).

Co do 4 jak już pisałem dosyć oklepanych tematów II WŚ i pseudo przyszłościowych-kosmicznych strzelanek, czwórka zapowiada się dobrze może to być Battlefield 2 z naciskiem na SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dużo to nie zdrowo i klimat BF2 w SP by mi teraz bardziej odpowiadał. Zresztą nie problem będzie stworzyć moda w realiach 2 WŚ. Ja bym jedynie pograł ruskimi ,bo misje w COD2 mi bardzo odpowiadały ,ale reszta to już oklepana.Ile można walczyć w Normandii... troszkę umiaru ;) Po za tym MOH: Airborne się zbliża, także nie ma co płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ciekawe jest to ze akcja bedzie rozgrywac sie w innych czasach. Czy w Cod2 byla ladna grafa? Nie, a jak sie w to gralo. Ja juz mam dosc WWII i nie dobrze mi sie robi jak slysze szwabskie okrzyki. Teraz czas powystrzelac arabów [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze akcja bedzie rozgrywac sie w innych czasach. Czy w Cod2 byla ladna grafa? Nie, a jak sie w to gralo. Ja juz mam dosc WWII i nie dobrze mi sie robi jak slysze szwabskie okrzyki. Teraz czas powystrzelac arabów [;

Arabów masz w każdej grze z Tesco. Ja tam wole WWII bo i tak CoD przypomina Quake II gdzie się leci przed siebie i strzela ale przynajmniej multi był zawsze dobry a tak w naszych czasach to ma konkurencje typu BF2, CS, Arma itd. Co do WWII to w singlu i tak mi się bardziej podobały Hiddeny i BiA bo CoD i MoH to trywialne strzelaninki w filmowym stylu lecisz i zabijasz zgarniając ile się da na klate ( nie przepadam za takimi grami) no a w multi to Red Orchestra jeżeli chodzi o realizm to trudno o lepszą gre w sieci z WWII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko do Arabów. Myślę że będzie tak - US vs Araby, Rosja vs Czeczenia, Brytyjski SAS vs... no właśnie nie wiem, jak sie dobrze przyjrzycie to ci z Sas byli w samolocie...

 

Chciałbym też postrzelać do afrykanów :) Coś jak w "Helikopter w ogniu". To była Somalia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee, po obejrzeniu trailera, hm, boje sie, ze gra nie spodoba, sie starymw yjadaczom w cod1, i w cod2 :(. Jedank realia IIws, wzbudzaja we mnie sentyment, ale cod4, bedzie w iraq, tak? Bo tak patrze ze sami arabowie z kalaszami, i USA :). Hm, nie ma co gdybac, jak sie pogra to sie oceni :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No to jak, znowu byscie chcieli WWII, Normadie etc? Nie nudzi wam sie to? :lol: Trzeba isc do przodu i szukać czegoś aby zainteresować graczy, jak już napisałem przyda sie takie odświeżenie, a potem kto wie, może znowu zawitamy na pola bitwy WWII.

 

Helikopter w ogniu dawal rade nawet, ale nie ma wlasnie za wiele gier w tych czasach, a co mi po jednym tytule? Druga Wojna jest oklepana z każdej strony, ile to można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał ASG.

 

A trailer miazga. Jak dla mnie współczense pola bitew + dynamika i filmowa dramaturgia z wcześniejszych części CODa to genialne połączenie. Bo chociaż sam lubię gry w klimatach WWII, to raz chciałbym w coś podobnego zagrać współcześnie. Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer w pytke, szkoda ze to juz nie ww2 :( nie lubie "terazniejszych" wojen, kojarzy mi sie to zbytnio z zerowym cs i mapami typu dust, czyli pelno piasku, terrorysci i dzielni amerykanscy swat...

 

jakos nie wciagaja mnie gry z takim klimatem, troche zbyt odlegle, amerykanie moga sikac w majtki, ale ww2 > modern i tak bedzie zawsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

WWII to temat oklepany z kazdej strony i jak jeszcze można miec chęć grania poraz pięćdziesiąty w to samo to nie wiem [;. Ja sie tam ciesze, że będzie modern, w końcu jakaś odmiana, a nie tylko Normadia i spółka.

 

A terazniejsze wojny powinny ci sie kojarzyc z Battlefieldem 2 (czyli z czymś pozytywnym) a nie z CSS, bo co on ma do wielkich bitew i zdobywania miast? oO

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie, że temat ww2 jest oklepany :-| :huh: Zgadzam sie, że Normandia i inne występujące wcześniej [ciach!]ły są już nudne i nie klepią jak za pierwszym razem , ale można zrobić jeszcze ok. 10 gier w których ww2 będzie pokazana z innej strony. Jest to temat nie do wyczerpania więc wystarczy odrobina kreatywności programistów , ale niestety nie wiedząc czemu, nikomu sie nie chce <_< :damage_wall:

Edytowane przez eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WWII to temat oklepany z kazdej strony i jak jeszcze można miec chęć grania poraz pięćdziesiąty w to samo to nie wiem [;. Ja sie tam ciesze, że będzie modern, w końcu jakaś odmiana, a nie tylko Normadia i spółka.

 

A terazniejsze wojny powinny ci sie kojarzyc z Battlefieldem 2 (czyli z czymś pozytywnym) a nie z CSS, bo co on ma do wielkich bitew i zdobywania miast? oO

powinny:) ale niestety cs zrujnowal to wszystko...

 

mam nadzieje ze nie bedzie w cod4 terrorystow i dobrych walczacych o pokoj na swiecie amerykanow bo rzygam juz tym

 

ww2 nie jest oklepanym tematem dla mnie eot :)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie bardzo dynamiczna i klimatyczna gierka, ale osobiście jakoś wolałem czasy WWII, ale jak widać twórcom zapewne zabrakło pomysłów jak ukazać ją w jeszcze ciekawszy sposób, trudno, mam nadzieje że Irak(bo z tego co widze tam będziemy walczyć) będzie równie wciągający :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawdziony <_<

 

Nie ma już Niemców (został tylko Niemiec na forum hehe), lądowania w Normandii, Amerykańscy chłopcy juz nie obroną Europy ... Sądziłem że i w 10 części nadal będę mógł częstować ołowiem moich Faszystowskich kolegów, a tutaj niespodziewanka. Jestem w Szoku - CoD się rozwija :D

 

PS.: Teraz mamy następne 4 części w tych kilmatach zagwarantowane :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...