Skocz do zawartości
Free'

Witamy W Zespole Purepc.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy, witamy. Myślę, że ten link będzie tu jak najbardziej na miejscu (dla wszystkich "nowych"):

 

http://lunatics.at/index.php?module=Downloads;sa=dlview;id=39

 

Automatic installer - Full package (Rev 2.0) No graphics

 

This is an updated version of the KWSN Test & Benchmark Tool. It's a self-extracting 7z archive.

Double-click the exe file after downloading and extract it. Then double click "KWSN - Test & Benchmark Tool V2.exe" inside the directory it creates.

You will need .NET 1.1 or newer installed to use this tool.

Coś dla leniwych :wink:. Automatyczny instalator optymalizacji Chickena w drugiej swojej odsłonie - benciach!e w seti naszego procka i sugeruje/instaluje najwydajniejsze optymalizacje (skuteczniejsze od Crunch3r'owych).

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, thx. Ale nie róbmy OT, w końcu to wątek przeznaczony na przywitania nowych współliczących.

 

W związku z czym... witamy kolegę JUAR!

 

EDIT:

Uuuu.. Właśnie spojrzałem na kolegi kompa i:

* to San Diego jest przekręcone - błędy w liczeniu; mniej MHz/więcej v :wink:

* koniecznie zoptymalizouj, bo się dużo mocy marnuje (KLIK!)

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

* to San Diego jest przekręcone - błędy w liczeniu; mniej MHz/więcej v :wink:

* koniecznie zoptymalizouj, bo się dużo mocy marnuje (KLIK!)

Pewno jakies problemy z optymalizacjami...

 

Anyway, welcome Yuar i Empe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis zaczalem liczyc razem z PurePC. Kiedys tam liczylem stare Seti z Niemcem, dawne czasy hehe. Sprobuje teraz wspomoc PurePC. Komp jak w sygnaturce. pozdrawiam

takich kompow nam potrzeba ;)

 

serdecznie witamy, pamietaj o optymalizacjach, instrukcje znajdziesz na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takich kompow nam potrzeba ;)

 

serdecznie witamy, pamietaj o optymalizacjach, instrukcje znajdziesz na forum ;)

Pierwszy problem napotkany. Seti zainstalowane jak w opisie z forum. Zaznaczylem SSE3 oraz ze mam swoje konto. Bonic polaczyl sie do serwera i sciagnal jednostki do liczenia. Dziwne bo 2 rdzenie nie liczyly jednakowo, tzn, 1 jednostka w pierwszym rdzeniu policzyla sie w 54 minuty a druga ponad 3 i jeszcze liczylo. Wrocilem z kafejki, wlaczylem kompa w domu (nie mam netu) i zaczalem liczyc SETI. Co sie okazalo, to 2 rdzenie zaczely liczyc jednakowo dlugo ale na przeliczenie jednostek zeszlo ponad 3h :( Co gorsza po ich przeliczeniu program chce sie laczyc aby je wyslac. Niestety pisalem, ze nie mam polaczenia z netem w domu, wiec nie mozna wyslac tych policzonych jednostek i program nie bieze kolejnych do wyliczania. Pogrzebie jeszcze w opcjach program na necie bede z lapem dopiero w poniedzialek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na strone http://setiathome.berkeley.edu/home.php

 

wpisz swoj email i password... wejdz w general preferences i tam daj EDIT preferences ;)

 

ustaw CONNECT TO NETWORK every i wpisz powiedzmy 6 days. Sciagnie Ci jednostek na 6 dni... jak bedziesz bywac w kafejce czasami to wyslesz przeliczone z powrotem i sciagniesz troche nowych takze spoko.. jak masz kontakt z netem raz na 5-7 dni to mozesz spokojnie tak sobie liczyc. =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na strone http://setiathome.berkeley.edu/home.php

 

wpisz swoj email i password... wejdz w general preferences i tam daj EDIT preferences ;)

 

ustaw CONNECT TO NETWORK every i wpisz powiedzmy 6 days. Sciagnie Ci jednostek na 6 dni... jak bedziesz bywac w kafejce czasami to wyslesz przeliczone z powrotem i sciagniesz troche nowych takze spoko.. jak masz kontakt z netem raz na 5-7 dni to mozesz spokojnie tak sobie liczyc. =)

Dzieki za szybka odpowiedz. Preferencje zmienione. Opcje: Do work only after computer is idle for - zostawilem na 3 minutki. Program ma nie pracowac gdy komp jest uzywany (czyt. gram) oraz przy pracy na bateriach.

 

Czy jest to normalny czas, okolo 3h przy przeliczeniu jednej jednostki na rdzen?

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz. Preferencje zmienione. Opcje: Do work only after computer is idle for - zostawilem na 3 minutki. Program ma nie pracowac gdy komp jest uzywany (czyt. gram) oraz przy pracy na bateriach.

 

Czy jest to normalny czas, okolo 3h przy przeliczeniu jednej jednostki na rdzen?

zrobic najlepiej zeby liczyl zawsze (z wyjatkiem na bateri oczywoscie) bo jak grasz to i tak nie liczy, wiec nie ma potrzeby tego zmieniac.

 

Sa rozne dlugosci jednostek, jedene licza sie nawet w 20 minut, inne dluzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz. Preferencje zmienione. Opcje: Do work only after computer is idle for - zostawilem na 3 minutki. Program ma nie pracowac gdy komp jest uzywany (czyt. gram) oraz przy pracy na bateriach.

 

Czy jest to normalny czas, okolo 3h przy przeliczeniu jednej jednostki na rdzen?

Po włączeniu tej opcji nie będzie liczyć nawet jeśli ruszysz myszką, bo wtedy według boinc używasz kompa... Weź to wyłącz lepiej... Ja raz to włączyłem i się dziwiłem potem czemu mi komp nie liczy jak nie gram... Seti i tak działa na najniższym priorytecie, także jak coś innego używa procek to seti nic nie bierze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez. Jakos Cie nie widac (probably fog hehe). Na pewno dolaczyles do teamu PurePC.pl?

Tak, lecz aktualnie jestem w pracy, robie po 12h i bede mial lapa na necie dopiero w poniedzialek. Robilem aktualizacje ustawien bonica gdyz pobral mi tylko 4 probki, ktore mam juz przeliczone. Wiec dopiero od poniedzialku powinienem byc widoczny w statystykach, mam nadzieje :) Zmienilem aby pobral probki na conajmniej 6 dni a nie jak mialem poprzedni na 0,1 dnia :( Mozna mnie znalezc po nicku: Andi0000 w SETI PurePC.

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Już jakiś czas siedzę na Seti i pomyślałem, żeby przywdziać jakieś barwy klubowe :) więc przyłączam swoją maszynkę do zabawy z PurePC.

Nieduża ale zawsze coś przeliczy.

 

Używam oryginalnego klienta BOINC z dopalaniem SSE.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy! ;)

 

pokaz czym liczysz, bo zadanego info w sigu tez nie ma.... optymalki na pokladzie?

optymalizacje przeprowadzilem wczoraj - liczne na: SaH_5.15_KWSN_SSE2-Intel_Ben-Joe_2.0_B.exe

 

a maszyna to:

PRIMERGY RX600 S2

GenuineIntel Intel® Xeon MP CPU 3.66GHz; 2 procesory

Microsoft Windows 2003, Enterprise Server Edition, Service Pack 1

6GB RAM

 

idzie jak burza

Edytowane przez voytas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymalizacje przeprowadzilem wczoraj - liczne na: SaH_5.15_KWSN_SSE2-Intel_Ben-Joe_2.0_B.exe

 

a maszyna to:

PRIMERGY RX600 S2

GenuineIntel Intel® Xeon MP CPU 3.66GHz; 2 procesory

Microsoft Windows 2003, Enterprise Server Edition, Service Pack 1

6GB RAM

 

idzie jak burza

bardzo ładny sprzęcik :D powinines wyciagnac z niego ladny rac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przywitać i życzyć wam wielu wyliczonych pakietów.

 

Co prawda liczę z wami niedługi czas ale mam nadzieje że moje pakiety nie pójdą na marne i wesprą team jak tylko się da.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siwy_bos

@jonathan

 

Witamy bardzo serdzecznie :]

 

Kurde Free coś dawno tutaj nie zaglądał i teraz topicu nie aktualizuje :/

 

@jonathan

Mógłbyś zobaczyć jedne z ostatnich postów w topicu o Teamie ? (tym dużym) :]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...