Skocz do zawartości
Sid

Prezenty Czyli "nie Mam Pomysłu" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

[archeo_mod] A myśmy mieli mikołajki dzisiaj 8O To może jeszcze inna propozycja - D.I.Y. gift:

Dołączona grafika

Motywowałem to tak - "bo prezenty miały być max do 20zł" 8O

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kumplowi wylosowanemu kupiłem słuchawki. Był mega hepi, trafiłem z prezentem bo sam miał zamiar je sobie kupić. Matce ramke na zdjęcie kupie. Dziadkowi jeszcze nie wiem, zobacze co będzie na mieście, ale pewnie jakieś kosmetyki typu woda po goleniu itd. Sobie kupie karte dźwiękową. Jeżeli chodzi o prezent dla dziewczyny to mnie to nie dotyczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w tym roku 1st raz ucieszylem sie z prezentu ktory dostalem na wigilijce klasowje.

Zajebisty kalendarzyk z panienkami, ale taki bardzo stajlowy, lekka erotyka, a dwa dni wczesniej wlasnie myslaem ze takie cos przydaloby mi sie na drzwi.

 

Jeden z kumpli dostal za to... ksiazke o kamasutrze, bardzo ciekawa i ladnie zilustrowana... zauwazylismy po pewnym czasie ze jest tez w niej cos napisane 8O

 

A jesli chodzi o domownikow, to postanowilismy poskladac sie wszyscy po 100, i kazdej osobce prezencik do 300zl...

Mamusia pierscionek

Mlody glosniki+karta muzyczna

Ojciec skorzany portfel + sweterek + perfumik

A ja... no wlasnie nie wiem 8O

 

Wydaje mi sie ze to bardzo dobry sposob, aby kazdy byl zadowolony i dostal cos konkret ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie zaszalałem:

 

Mother:

* Dwie ładne zapachowe świece

* Zestaw mydełek + sól do kąpieli

* Rękawiczki

* Kubek by Mleczko ;)

 

Father:

* 2xZapalniczka by Mleczko

* Podkładka pod mysz by Mleczko

* Popielniczka - śmiechowa ;]

 

Girlfriend:

* 2xSexy stringi by Victoria Secret

* Przywieszka do telefonu (by Nici)

* Balsam do ciała - poziomkowy

* 4xSól do kąpieli (takie małe kostki) by Sephora

 

Nie tak źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj - tak to już dzisiaj!!! - można by powiedzień, że Wigilia jest odległa dla mnie o kilkanaście godzin i 360 kilometrów 8O - no w każdym razie w tym roku intelektualnie - dobra książka dla każdego + jakieś drobiazgi.

 

Według mnie prezent powinien być oryginalny - powinien zaskoczyć (pozytywnie) - żeby nie było: "Eee zowu skarpetki..." 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh, stwierdzam, że muszę się niestety dołączyć z pytaniem.

 

Poszukuje pomysłu na następujące kryteria obdarowywanego:

- dziecko 10 lat. płeć męska

- generalnie wszystko ma bo wymusi na rodzicach co chce ;> Gry na PS2/PSP/Nintendo DS odpadają bo ma zasadniczo wszystko co się nadaje dla dzieciaków. Video j.w.

- Lego nie trawi. Zestawy do składania odpadają bo i tak składanie zostanie przerzucone na kogoś innego.

- słodycze odpadają (podobnie jak wszystkie inne produkty z cukrem)

 

Ktokolwiek wspomoże moją wyobraźnie?

 

(jak ktoś ma młodszego brata/dziecko w tym wieku - podpatrzcie czym się bawi ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem moze takie nowe modne klocki magnetyczne? Geomag sie to zwie czy jakos tak - to jak jest typem majsterkowicza 8O . Jak nie to zdalnie sterowany samochod - to zawsze sie sprawdza 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra planszowa (tylko, ze wtedy bedziesz pewnie odbieral "podziekowania" od rodzicow malego, ktorzy beda musieli z nim grac 8O ), jakies figurki do Wladcy Pierscieni (jesli sie w to bawi), moze ksiazka (typu album o czyms tam)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem moze takie nowe modne klocki magnetyczne? Geomag sie to zwie czy jakos tak - to jak jest typem majsterkowicza 8O . Jak nie to zdalnie sterowany samochod - to zawsze sie sprawdza 8O

Samochód ma. Nawet 2 więc odpada ;>

Figurki były generalnie odrzucane. Zresztą ja nawet nie wiem co teraz dzieci oglądają i kochają ;> Ja miałem prościej - zawsze chciałem mieć wszystkie z gwiezdnych wojen albo kopie Enterprajsa z TNG ;> Ostatnio jak zostałem przymuszony do oglądania jakiegoś programu z bajkami przez godzinę (Jetiks czy jakoś tak) to stwierdziłem, że nie kojarzę absolutnie żadnej z nich. Zero. Same durne ogłupiacze przy których smerfy urastają do rangi rozrywki intelektualnej dla młodych wykształciuchów ;>

 

Za to ten Geomag wydaje się być nie najgorszym pomysłem a w każdym razie na pewno niczego tego typu nie ma ;>

Gra planszowa odpada - przyszły teść by mnie zadźgał na miejscu jak by zobaczył kolejny produkt z serii pionki-w-pokoju-znienacka-wbijające-się-w-stopę tudzież informacji, że wszyscy mają się dołączyć ;>

 

Generalnie współczuje aktualnym rodzicom - wybrać cokolwiek to robota katorżnicza. Albo się robie stary, albo coś, ale jakoś wydaje mi się, że kiedyś było to prostsze. Dostawałem zawsze lego albo kolejne elementy do ukochanej kolejki HO i nie było problemów ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kaftan bezpieczeństwa ? Napewno tego nie ma 8O

 

a tak serio, może jakąś ciekawą książkę, choć nie wiem czy to 10`latka zainteresuje...

Eeee to dzieci teraz coś czytają 8O? W sumie pomysł dobry, tylko co.

Jak miałem te 10 lat to połykałem nałogowo książki Karola Maya czy Alfreda Szklarskiego. Obawiam się, że dzisiaj takie trafiają co najwyżej do antykwariatów :)

 

Z góry zaznaczam. Pottera ma. Wszystkie. Mikołajka też. Chyba też wszystko co wyszło po polsku z kilkuletnim opóźnieniem (taka mała dygresja. Swoją drogą jak ktoś nie czytał to polecam - nawet dla większych dzieci świetna rozrywka - ostatnio dorwałem się do Histoires inédites tom II i aż się musiałem kryć, że czytam książkę w sumie dla dzieci z takim zapałem i 350 stron znika w jeden dzień).

 

Ok koniec dygresji ;>

Pytanie za 100pkt. - co dzieciaki teraz chcą czytać samodzielnie oprócz Pottera ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś J.R.R Tolkiena? "Hobbit, czyli tam i z powrotem" albo Władce Pierścieni, chociaż chyba jeszcze za młody ale najwyżej przeczyta za kilka lat 8O

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy miałem 12 lat, przeczytałem trylogie Władca Pierścieni

Parę miesięcy mi to zajęło, ale warto było, bardzo ciekawe książki

Ta dzisiejsza młodzież (a ja też aż taki stary nie jestem :)) ma jakiś wstręt do czytania

marco, jak czasami jeżdżę do 7dmio letniego brata ciotecznego*, to też mnie katuje tymi ogłupiaczami (CN, Jetix i jakieś filmy dla dzieci), o ile jeszcze ze Scooby Doo czy nawet Batmana/Spidermana można jeszcze zrozumieć, to to co dziś robią jest jakieś takie bezsensowne

Rozumiem, że ten, któremu chcesz dać prezent, jest rozpieszczonym, wszystko mającym małolatem - takich trudno zaspokoić, może jakiegoś CSa czy GTA mu kup? (nie głupi pomysł, ja w tym wieku pogrywałem w GTA2)

*Swoją drogą pogrywa też w W3 i różne FPP, więc nie wiem, jak mu podchodzą te "ogłupiacze", IMO te dwie rzeczy do siebie nie pasują

A kaftan bezpieczeństwa ? Napewno tego nie ma 8O

A taki kaftan, gdybym miał trochę kasy, sprawiłbym sobie dla jaj 8O Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklarski jest the best ! Czytało sie jak było malutkim 8O

 

Może Przygody Marka Piegusa ? Niech znajdzie sie ten, któremu sie to nie podobało 8O

 

A jakaś książka przyrodnicza, ilustrowana, może o kosmosie, czy o jakiś zwierzakach. Sam mam stos takich książek, zdjęcia są świetne, a info ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze duza, ilustrowana ksiazka o przyrodzie, kosmosie, samochodach, czy jaiejkolwiek innej galezi nauki (chyba sam bedziesz wiedzial najlepiej, co go moze zainteresowac) bedzie najlepszym pomyslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter? Przygody Mikołajka. (Mój brat ma 11 lat i obie te książki kocha.) Hobbit też by mógł być. Tylko, że jeśli on nie lubi czytać, to nawet fajna książka nie będzie dobrym prezentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter? Przygody Mikołajka. (Mój brat ma 11 lat i obie te książki kocha.) Hobbit też by mógł być. Tylko, że jeśli on nie lubi czytać, to nawet fajna książka nie będzie dobrym prezentem.

Z góry zaznaczam. Pottera ma. Wszystkie. Mikołajka też.

Widze, że też nie lubisz czytać 8O

 

 

Ja jak byłem mały zawsze chciałem mieć helikopter sterowany radiem 8O ale to raczej za duży wydatek, więc nadal pozostanę przy Tolkienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, masz problem ;]

 

Masz tu liste rzeczy, które wg mnie sie nadają:

* Model do sklejania / składania

* Podstawka Magic: The Gathering - może zaszczepisz w nim karcianą pasję 8O

* Fajny plakat na ściane do pokoju ?

* Komiksy / Mangai / Artbook ?

* "Hot Wheels" takie fajne są z wyrzutniami i zapadniami 8O

* Zestaw "Mały iluzjonista" - o ile gdzieś taki znajdziesz ?

 

To tak na szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, masz problem ;]

 

Masz tu liste rzeczy, które wg mnie sie nadają:

* Model do sklejania / składania

* Podstawka Magic: The Gathering - może zaszczepisz w nim karcianą pasję 8O

* Fajny plakat na ściane do pokoju ?

* Komiksy / Mangai / Artbook ?

* "Hot Wheels" takie fajne są z wyrzutniami i zapadniami 8O

* Zestaw "Mały iluzjonista" - o ile gdzieś taki znajdziesz ?

 

To tak na szybko...

Ty weź człowieka nie denerwuj ;>

Model jak mówiłem odpada. Składanie by zostało po 30 minutach prób scedowane na osobę w pobliżu ;>

 

Magic odpada - testowaliśmy ;>

 

Plakat - widzę minę teściowej przy wizji przyczepiania czegoś do ściany ;>

 

Manga mi się źle kojarzy ;> Ale chyba rzeczywiście zostanę przy wersji komiks/książka którą może ruszy jak nie teraz to za x czasu.

 

Hot Wheelsy ma. Jakieś różne, w każdym razie raz się na jakimś wywaliłem ;>

 

Mały iluzjonista powiadasz :) ?

 

Generalnie spasiba za podpowiedzi - idę jutro na polowanie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat, bo po co zakładać nowy.

 

Moja girlfriend ma 24 maja imieniny. No niby wszystko ślicznie pieknie, ale nie mam pomysłu co jej podarować. Ja wiem, że nie to sie liczy ale przyjść z pustymi rekami też nie wypada. Z góry zaznaczam że sexi stringi odpadają (choć ja nie mam nic przeciwko), ale a) wiem, że ona stringów nie lubi b) jest w moim wieku wiec wiadomo...

 

Wycieczka do kina jest troche za bardzo obcykana bo dośc często chodzimy. Myślałem nad teatrem. Tylko, że nic ciekawego niestety nie wystawiają z tego co sie orientuje. Wiem, że podoba jej sie zapach perfum Puma Flowing, ale żeby dac za 50ml prawie 100zł to bym musiał oci*ieć chyba... Dlatego właśnie w tym miejscu kończą mi sie pomysły. Pomożecie jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może biżuteria? Ja takie zajefajne srebrne długie kolczyki kupiłem za 30 zł u jubilera. Do tego ew. jakiś srebrny naszyjnik jak masz trochę więcej $. Sprawdzone. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat, bo po co zakładać nowy.

 

Moja girlfriend ma 24 maja imieniny. No niby wszystko ślicznie pieknie, ale nie mam pomysłu co jej podarować. Ja wiem, że nie to sie liczy ale przyjść z pustymi rekami też nie wypada. Z góry zaznaczam że sexi stringi odpadają (choć ja nie mam nic przeciwko), ale a) wiem, że ona stringów nie lubi b) jest w moim wieku wiec wiadomo...

 

Wycieczka do kina jest troche za bardzo obcykana bo dośc często chodzimy. Myślałem nad teatrem. Tylko, że nic ciekawego niestety nie wystawiają z tego co sie orientuje. Wiem, że podoba jej sie zapach perfum Puma Flowing, ale żeby dac za 50ml prawie 100zł to bym musiał oci*ieć chyba... Dlatego właśnie w tym miejscu kończą mi sie pomysły. Pomożecie jakoś?

8O nie wiem jakie tam kanony mody u was macie, ale dla mnie jest to troche dziwne ;]

 

prezent: u nas popularne ostatnio dla dziewczyn jest dawanie szkatulek na bizuterie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że podoba jej sie zapach perfum Puma Flowing, ale żeby dac za 50ml prawie 100zł to bym musiał oci*ieć chyba...

To jeszcze nie jest tak dużo, nie przesadzajmy, 30ml jest chyba po około 60 pesos.

 

Z biżuterią to jeszcze trzeba trafić w gust, więc lepiej być tutaj pewnym.

 

---linia cięcia---

A poza tym stringi są niehigieniczne i wcale się babie nie dziwię, że ich nie chce nosić. Kto by chciał biegać cały dzień ze sznurkiem w rowku? 8O

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że podoba jej sie zapach perfum Puma Flowing, ale żeby dac za 50ml prawie 100zł to bym musiał oci*ieć chyba...

To może kup 30 ml, nie 50? Skoro wiesz, że jej się spodoba, to byłby bardzo trafiony prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...