Skocz do zawartości
Sid

Prezenty Czyli "nie Mam Pomysłu" ;)

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, wszędzie piszą, że maszyny, co wymieniłam, szyją średnio grube materiały (sztruks i takie tam), jeans jest jednak trochę grubszy...

 

(Oftopicznie - moja stara maszyna dała radę nawet skórze, hehe)

 

Przejrzałam dalej kategorię i już Izabella radzi sobie z grubszymi materiałami, ale jest odpowiednio droższa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prezentu, który chciałem kupić - kolczyki juz mam, w czwartek ide po bielizne, potem pozostanie mi mieć nadzieje ze wszystko sie spodoba. No i jeszcze trzeba gdzieś stolik na kolacje zarezerwować, ale na to na szczęście mam jeszcze czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie kolczyków dam dzisiaj, jak ze szkoły wróce, bielizne musze najpierw kupić ^^ (czyli gdzieś w czwartek)

 

EDIT

Zdjęcie kolczyka, drugi jest taki sam wiec sobie darowałem jego fotografowanie. Zdjecie zrobione na szybko.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze, pobłogosłąw mój chromosom Y... 3 godziny latałem po sklepach żeby dostać, bielizne w odpowiednim rozmiarze, w końcu znalazłem... w JEDNYM sklepie, ale oczywiscie nie kompelt. Na szczęście pani ekspedientka była bardzo pomocna i pomogła dobrać do siebie osobne częsci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybranka ucieka w skrajność rozmiarów? Huh, ciekawe w którą ;]

Gdyby miała 75C, 80C itp. to byłoby wszystko ok bo tego jest od groma, ale nieeeee, ma 70C i szukaj sobie teraz... bo oczywiscie w sklepie mi powiedziano że 70C i 75C to kompletnie różne rozmiary i nie pasuja, a ja że noob w tej dzidzinie to uwierzyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym kupował jej gorset to pewnie bym skorzystał z tej promocji, ale chodziło o biustonosz i majtki, zreszta i tak juz kupiłem. Fajne były komplety do dostania, szkoda tylko że ona nie lubi stringów, ale cóż, jak wspomniałem, ekspedientka pomogła wybrać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo halo

W piątek kumpel ma urodziny. Prezencik dla niego ejst prosty, zielony johnnie. Problem jest taki że dzień później czyli w połowie imprezy ma urodizny jego dziewczyna, a moja dobra koleżanka (kończy 19). Jakiś pomysł co jej kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Podepnę się tutaj i mam nadzieję, że poratujecie 8O.

 

Został mi zaledwie tydzień do świąt i nie mam jeszcze prezentów dla rodziny (a w zasadzie dla mamy i siostry, bo ojcu daję GPS-a, którego dostałem i będzie się cieszył, musi 8O).

 

I teraz tak, budżet na to (dwa prezenty) jest ograniczony. Chciałbym zamknąć wszystko w kwocie 600 zł (maksymalnie 700, ale - wiadomo - im mniej, tym lepiej dla mnie).

 

Obstawiam:

 

1. Odtwarzacz MP3 SanDisk Sansa Clip 2GB (149 zł w Agito) dla siostry

 

Dołączona grafika

 

 

2. Ramka cyfrowa Genius DPF-T805 dla mamy (ok. 400 zł na Ceneo wychodzi)

 

Dołączona grafika

 

 

A pytanie jest takie czy dobrze iść w elektronikę użytkową? Czy może lepiej zainwestować np. w jakieś kolczyki, naszyjnik, etc.?

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi! Zamówienia chciałbym dokonać już w piątek...

 

Pzdr

twec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytanie jest takie czy dobrze iść w elektronikę użytkową? Czy może lepiej zainwestować np. w jakieś kolczyki, naszyjnik, etc.?

Eletronika dla mamy/siostry to dobry pomysl, oczywiscie jezeli siostra lubi sluchac muzyki (ramka to pewniak, na pewno sie spodoba). Bizuteria to raczej prezent dla dziewczyny 8O Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rodzice sprawią sobie boxset "25 lat listy przebojów Trójki" i jakąś ładną mikrowieżę (najprawdopodobniej jakaś Hitachi "retrostyle").

W planach była jeszcze jakaś budżetowa lustrzanka, ale doszliśmy jednogłośnie do wniosku, że szkoda kasy, na coś co byłoby używane raz na pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...