Skocz do zawartości
srekal34

Jaki zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam Casio G-Shock 520D, piękny, masywny, ciężki, srebrny.

Strasznie rzuca się w oczy, wszyscy moi znajomi go zauważyli.

Bez urazy ale wydaje mi sie, ze w mojej kieszeni (jesli by sie tam zmiescil) znajomi by go nie zauwazyli a gdzie indziej wstydzilbym sie go nosic 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz! Przecież on jest piękny i masywny! Jedni wolą klasykę, inno sportowe G-shocki.

 

W sumie mam nowy obiekt westchnień, tylko zdziebko droższy od Edoxa 8O

 

Dołączona grafika

 

Zacny jest, nawet mimo tego że ma dużo zbędnych wskazóweczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najładniejszy zegarek świata 8O(z tych dostepnych dla powiedzmy normalnego zjadacza chleba, bo jak ktoś chce, to wyłoży te kilka tysięcy na zegarek jeśli bardzo chce 8O )

Dołączona grafika

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki maly OT... wlasnie tak dzisiaj sobie zaczalem szukac po necie info o moim casio g-shock dw-6100... te zegarki robiono w 92 roku o_O tak wiec mam 14letni zegarek w ktorym chyba 2.. moze 3 razy zmienilem baterie.. juz nie pamietam.... a myslalem ze jest duzo mlodszy (o czym pisalem na 1 stronie).. ale tak moze wychodzic... dostalem go jak jeszcze do podstawowki chodzilem 8O co lepsze.. do tej pory dziala bezproblemow.. a przezyl moje dziecinstwo, dojrzewanie, szkole srednia do tego roznego rodzaju prace i kapiele w jeziorach, morzach 8O z nudow go kiedys rozebralem... wszystko szczelne.. nie ma sladu syfu w srodku :) zauwazylem ze dzisiaj juz nie robi sie fajnych g-shockow... a szkoda...

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najładniejszy zegarek świata :)(z tych dostepnych dla powiedzmy normalnego zjadacza chleba, bo jak ktoś chce, to wyłoży te kilka tysięcy na zegarek jeśli bardzo chce ;) )

No ladny jako taki niewatpliwie, ale zgadzam sie z Sarkazzem, ze wskazowki sa nie ten tego, minutowa przypomina, nie przymierzajac, wskaznik Adama Slodowego 8O

 

(BTW ktos z mlodziezy pamieta jeszcze audycje pana Adama w Teleranku? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo najładniejszy zegarek świata 8O(z tych dostepnych dla powiedzmy normalnego zjadacza chleba, bo jak ktoś chce, to wyłoży te kilka tysięcy na zegarek jeśli bardzo chce 8O )

Możesz powiedzieć co to za model ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć co to za model ? ;]

Omega Seamaster Aqua Terra

Wskazówki to nie problem mozna je wymienić 8O

BTW na jakiej zasadzie działa ten Tachometr w zegarkach i do czego sie przydaje?

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam. Sobie przeglądałem co ma ładnego Omega. Te są moim zdaniem ładne. Oczywiście pasek/bransoleta złoto/srebro do wyboru.

omg omg zakochalem sie w tym:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tukamon, ten zegareczek to po prostu... Jak piersi ukochanej kobiety 8O Nie wiem dlaczego, ale mam jakiś taki miedziany fetysz 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...