Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A powiedzcie mi co ja mam zrobić.

Mieszkam w mieście, aktualnie jestem w sieci osiedlowej. "Jedziemy" na DSL'u. Jednak chciałbym coś zmienić i wypisać się z tej sieci (myślę nad Netią lub czymś innym) :)

Na stronie tepsy można sprawdzić czy mogę założyć neostradę. Wpisuję swój numer i okazuje się, że nie mogę założyć ani neostrady, ani DSL'a. :/ A wszyscy w bloku mogą założyć neo.

Posprawdzałem parę numerów telefonów z mojego miasta, z początkiem mojego numeru telefonu i [gluteus maximus]. Wszyscy z takim samym początkiem nie mogą mieć neostrady.

 

Czyli, że co? Co ja mam teraz zrobić? Pochlastać się tylko :/

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, bo jest to mój pierwszy post na forum ;)

 

11 2005 założyłem neo ;/ w promocji 6 miesięcy za 1 zł na 2 dwa lata. W związku z tym mam pytanie czy bez żadnych konsekwencji będę mógł zrezygnować. Ba $%#@& promocja blokuje mi wszystkie zmiany szybkości i w związku z tym mam nadzieję że będę mógł zrezygnować.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, coś słyszałem że gdy zrezygnuję z neo to będzie trzeba płacić za podpięcie do linii, czy coś takiego, taką opłatę za utrzymanie kabli. Czy posiadanie planu socjalnego daje to że nie trzeba będzie za to bulić?

 

Dziękuję.

TP zmienia regulamin neo, będzie on obowiązywał od lutego tak więc będzie można zerwać umowę bez żadnych konsekwencji, opłatę za utrzymanie lini będziesz płacił tylko wtedy gdy zrezygnujesz całkiem z telefonu, a dalej będziesz chciał mieć internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP zmienia regulamin neo, będzie on obowiązywał od lutego tak więc będzie można zerwać umowę bez żadnych konsekwencji, opłatę za utrzymanie lini będziesz płacił tylko wtedy gdy zrezygnujesz całkiem z telefonu, a dalej będziesz chciał mieć internet.

Wielkie dzięki, o takie info właśnie mi chodziło :) tylko żebym się ni napalił za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że każdy dobrze przeczytał regulamin promocji Netii:)

 

Obniżone opłaty abonamentowe przez następne 22 Okresy Rozliczeniowe za korzystanie z Usługi:

5.1. Net24 - 512k z 109,84 zł netto (134,00 zł brutto) do 36,31 zł netto (44,30 zł brutto).

5.2. Net24 -1M z 140,16 zł netto (171,00 zł brutto) do 45,08 zł netto (55,00 zł brutto).

5.3. Net24 – 2M z 171,31 zł netto (209,00 zł brutto) do 90,16 zł netto (110,00 zł brutto).

5.4. Net24 – 6M z 204,10 zł netto (249,00 zł brutto) do 101,64 zł netto (124,00 zł brutto).

 

Oczywiście ceny przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. Na 12 nie opłaca się wg mnie. Tylko 2 miesiące (przy umowie na 24) zapłacimy za "normalną" stawkę reszta w promocji:)

 

Jednak ja jako Dialog-fan mogę zaproponować to:

 

http://www.dialog.pl/dialoginternet_stalyd...ualni_lista.php

 

2mbit/512kbps przy umowie na 36 miesięcy za 69zł miesięcznie:)

A 3mbit/512kbps jest już za 99zł miesięcznie (ceny brutto). Od 2 lat korzystam z Dialogu i nie narzekam.

Oferta Netii też jest ciekawa, ale ceny pozapromocyjne jakieś takie wysokie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że każdy dobrze przeczytał regulamin promocji Netii:)

 

Obniżone opłaty abonamentowe przez następne 22 Okresy Rozliczeniowe za korzystanie z Usługi:

5.1. Net24 - 512k z 109,84 zł netto (134,00 zł brutto) do 36,31 zł netto (44,30 zł brutto).

5.2. Net24 -1M z 140,16 zł netto (171,00 zł brutto) do 45,08 zł netto (55,00 zł brutto).

5.3. Net24 – 2M z 171,31 zł netto (209,00 zł brutto) do 90,16 zł netto (110,00 zł brutto).

5.4. Net24 – 6M z 204,10 zł netto (249,00 zł brutto) do 101,64 zł netto (124,00 zł brutto).

 

Oczywiście ceny przy podpisaniu umowy na 24 miesiące. Na 12 nie opłaca się wg mnie. Tylko 2 miesiące (przy umowie na 24) zapłacimy za "normalną" stawkę reszta w promocji:)

 

Jednak ja jako Dialog-fan mogę zaproponować to:

 

http://www.dialog.pl/dialoginternet_stalyd...ualni_lista.php

 

2mbit/512kbps przy umowie na 36 miesięcy za 69zł miesięcznie:)

A 3mbit/512kbps jest już za 99zł miesięcznie (ceny brutto). Od 2 lat korzystam z Dialogu i nie narzekam.

Oferta Netii też jest ciekawa, ale ceny pozapromocyjne jakieś takie wysokie:(

Wlasnie ze na 12 sie oplaca :) 10 zl drozej niz 2 lata a za rok bedziesz sie wsciekal bo za ta sama cene moglbys miec 2 razy szybciej... A za pierwsze 2 okresy rozliczeniowe placi sie 1 zl, nastepnie promocyjnie :)

 

Wiadomo ze Dialog fajny, ale niestety malo kto ma do niego dostep :P Zobaczymy jak sie dalej rozwinie sytuacja z BSA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telekomunikacja broni się przed odpływem klientów do netii , w sumie jak ktoś nie wykorzystuje limitów to dla niego korzystna oferta , ja zostaje :)

 

Począwszy od 8. stycznia użytkownicy neostrady tp będą mieli podniesioną prędkość przy zachowaniu tej samej ceny. Proces ma zakończyć się 8. kwietnia.

 

Użytkownicy opcji 128, 256, 320, 512 i 640 kb/s będą mieli podniesioną prędkość do 1 Mb/s, korzystający z opcji 1 Mb/s do 2 Mb/s, a 2 Mb/s - do 6 Mb/s.

 

Akcja obejmie abonentów, którzy na dzień 7. stycznia posiadają umowy terminowe, do zakończenia których pozostało co najmniej 14 dni. Zwiększona prędkość będzie świadczona w ramach możliwości technicznych do końca umowy terminowej, uprawniającej abonenta do objęcia akcją.

 

Akcja nie obejmie klientów, którzy w dniu zwiększenia prędkości korzystają z następujących usług/produktów:

• neostrada plus,

• program edukacja z internetem tp,

• neostrada tp 6 Mb/s,

• multipakiet tp,

• promocji neostrada tp na godziny.

(WitekT)

 

http://telepolis.pl/news.php?id=7174

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja nie obejmie klientów, którzy w dniu zwiększenia prędkości korzystają z następujących usług/produktów:

• neostrada plus,

• program edukacja z internetem tp,

• neostrada tp 6 Mb/s,

• multipakiet tp,

• promocji neostrada tp na godziny.

(WitekT)

Po prostu świetnie, chyba im śmierdzi moje 200 pln miesięcznego abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu świetnie, chyba im śmierdzi moje 200 pln miesięcznego abonamentu.

Mozliwe że chodzi o to że w niewielu miejscach w kraju istnieją techniczne mozliwości do wyższych opcji. W sumie nawet jest dużo trudności w dostaniu tej 6 . Co by było po szybszym internecie jakby co chwile rozłączlo i gubiło pakiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe że chodzi o to że w niewielu miejscach w kraju istnieją techniczne mozliwości do wyższych opcji. W sumie nawet jest dużo trudności w dostaniu tej 6 . Co by było po szybszym internecie jakby co chwile rozłączlo i gubiło pakiety.

Zdaje sobie z tego doskonale sprawę, jednak nie rozumiem dlaczego np. użytkownicy 6 mbit'ów w takim momencie nie mogą mieć niższego abonamentu albo jakiegoś innego bonusa. Osobiście nie potrzebuje większej prędkości, ale wygląda to tak iż TP nie zależy na tych klientach, którzy płacą najwięcej abonamentu za neo.

 

Chyba pora zadzownić na infolinię netii, dowiedzieć się czy będzie dostępna w Gorzowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z IP?

Neostrada przy każdym połączeniu zmienia losowo IP a jak jest w Netii?

Posiadam teraz Neo 512(w sumie 655Kb/s) czy jak zmienie na Netiie np opcje 1mb, to pingi będe miał mniejsze???, bo w tej chwili w CS:S na polskich serwerach mam 50-60 a na zagranicznych około 100ms :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zamowilem sobie do abonamentu socjalnego w tpsa :) internet z netii ,wybralem opcje 1 mb za 55 zl ( czyli na 24m) za 14 dni ma ponoc dzialac.

Teraz bede placil mniej za internet i telefon niz wczesniej za sam internet ,no i jeszcze ZADNYCH LIMITOW!!!

JEZELI KTOS Z WAS JEST ZAINTERESOWANY INTERNETEM Z NETII I JEST ZE SLASKA TO MOGE PODAC NAMIAR NA BARDZO KOMPETENTNEGO PRACOWNIKA NETII

 

PYTANIA PROSZE KIEROWAC NA siwl3@interia.pl

Edytowane przez mnich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli to przyspieszenie obejmi tylko tych ktorym umowa konczy sie za 14dni...czy do uja pana neo caly czas ma starych uzytkownikow tp gleboko w grubym dupsku za przeproszeniem :/ mam umowe na dwa lata 128kb/s i place wiecej co ktos za 1mbit :mur: to chyba cos tu jest nie tak...

 

Czy moglby mi ktos poradzic co zarobic? Mieszkam w Łodzi i do tego na obrzezach. Dostalem pismo o nowym regulaminie i bede rozwiazywal jesli neo nic nie zaproponuje do polowy lutego (tj wejscia nowego regulaminu) nie mam zamiaru jeszcze prawie calego roku jechac na 128kb/s za taka kase!

 

Bylbym niezwykle wdzieczny za jakas rade i pomoc <_<

 

P.S

ok ok moja wina nie sczailem odrazu ;) a wie ktos moze w jakim tempie bedzie sie to przyspieszenie odbywac, bo jak np maja mi przyspieszyc 4 kwietnia to ja w sumie dziekuje kolejne 4 miechy czekania za 128 na plecach...

 

P.S 2

A i jeszcze jedno, czy przyspieszenie obejmuje zwiekszenie limitu na to opcji 1mbit czy zostanie mi przy predkosci 1mbit limit z lacza 128 tzn 7GB????????????

Edytowane przez elmonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktos poradzic co zarobic?

Czytać ze zrozumieniem, to na początek.

 

Akcja obejmie abonentów, którzy na dzień 7. stycznia posiadają umowy terminowe, do zakończenia których pozostało co najmniej 14 dni.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem też odpowiedź z dialogu, ale oni nie wiedzą kiedy ruszy usługa, na dzień dzisiejszy proszą o sprawdzenie możliwości technicznych podając numer telefonu i tyle. Dodam tylko, że centrala południowa firmy mieści się w moim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem też odpowiedź z dialogu, ale oni nie wiedzą kiedy ruszy usługa, na dzień dzisiejszy proszą o sprawdzenie możliwości technicznych podając numer telefonu i tyle. Dodam tylko, że centrala południowa firmy mieści się w moim mieście.

Ja również pytałem się w Dialogu jednak w moim regionie numeracyjnym nie mają i nie przewidują w najbliższym czasie żadnych "instalacji technicznych". Jedyna szansa to BSA o które prowadzą rozmowy z TP (tak jak Netia) ale na razie nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ja cos takiego znalazlem tylk...

 

3.1. Net24 Komfort+ o prędkości odbierania danych do 512 kbit/s z 70 zł netto

(85,40 zł brutto) do 48,36 zł netto (59 zł brutto)

3.2. Net24 Optimum+ o prędkości odbierania danych do 1 Mbit/s

ze 110 zł netto (134,20 zł brutto) do 56,56 zł netto (69 zł brutto)

3.3. Net24 Premium+ o prędkości odbierania danych do 2 Mbit/s

ze 140 zł netto (170,80 zł brutto) do 81,15 zł netto (99 zł brutto)

3.4. Net24 VIP+ o prędkości odbierania danych do 4 Mbit/s

ze 190 zł netto (231,80 zł brutto) do 122,13 zł netto

(149 zł brutto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeczytaliście to co Cmx podał w pierwszym poście? Cennik i link do informacji o nowych ofertach Netii ?

Tak przeczytałem, co dalej nie zmienia faktu, że na stronie Netii nic o tej promocji nie ma, tylko na jakiejś wiejskiej www jej partnera - Polmaru. W umowie na 12 miesięcy z "Promocji zimowej Net24" czytamy:

 

Dołączona grafika

 

Także, dalej na 100% niczego nie można być pewnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to trzeba było przeczytać też to co jest w linku w moim poście (post nr 2 w tym temacie)

 

Pierwsi abonenci TP mogą już korzystać z szerokopasmowego dostępu do sieci oferowanego przez Netię.

 

Usługa Net24 - będąca publicznym testem Bitstream Access - dostępna jest dla klientów TP w strefie numeracyjnej katowickiej, warszawskiej, opolskiej, elbląskiej i częstochowskiej. Próby potrwają do końca stycznia, na początku lutego usługa będzie dostępna na normalnych zasadach dla około 70% klientów TP. Zasięg usługi będzie sukcesywnie zwiększany przez następne miesiące.

 

Net24 - oferta abonamentu dla klientów testowych

Wariant umowy\opcja 512 kbps 1024 kbps 2048 kbps 6144 kbps

12 miesięcy 60 zł 64 zł 115 zł 130 zł

24 miesiące 44,30 zł 55 zł 110 zł 124 zł

 

 

Podane kwoty to ceny brutto. Oferta nie przewiduje limitów na ilość ściąganych i wysyłanych danych. W ramach testów Netia oferuje modem za złotówkę.

 

Powyższe warunki obowiązują klientów, którzy podpiszą umowę w okresie testów. Oferta komercyjna będzie zmodyfikowana.

Możesz zadzwonić na infolinię Netii 0 801 802 803 i dowiedzieć się czy od lutego usługa Net24 będzie dostępna u Ciebie. Jeśli chcesz można się umawiać na podpisanie umowy.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może się załapie, bo mieszkam niedaleko Katowic. Jutro do nich przedzwonie i dowiem się jeszcze dokładnie co i jak. Potem tylko zostaje rozwód z TPSA i jej neo :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra ale czytaliscie tez ze zmiana IP nastepuje od min. 24 godzin do max. 72 godzin. (czytalem to w necie) wiec Ci co liczyli na super rozwiazanie na rapida chyba mocno sie rozczaruja. bo z tego wynika ze rozlaczenie modemu co godzina nie spowoduje zmiany IP co godzina!! :angry: :angry: :angry: dobrze mowie? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...