Skocz do zawartości
R@V

POSZUKUJE GIER WYKORZYSTUJACE PIXEL SHADERY :D

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie zna ktos takowe gry :D ostatnio naszlo mnie na takie :D milo jest grajac popatrzec na taka np.: wode w NOLF II :D

Moze ktos zna jakies linki albo bynajmniej tytuly qtore takowe pixele wykorzystuja :D nie koniecznie gry moze jakies programy czy tam dema :D ha pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio jasne ze szpaner :D haha nie no tak powaznie to szukam jakis efektownych gier :D zeby pocieszylo moje oczy :D juz dawno w takie nie gralem :D teraz po zmianie karty na RADKA :twisted: w ciosik dobrego moge pograc :D pozdrowka i dzieki za podpowiedz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz zobaczyć pixel shader to włącz sobie demko delta force black howk dawn w trybie mp i zobacz sobie wode, jest czaderska!! giera zrobiona na motorze comancha4 i zapowiada sie nieżle!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no dzieki chlopaki :D wiec tak UNREAL 2 wlasnie gram i szczerze woda ladna ale jak na pixele widzialem ladniejsza :D trawka tez miodzio :D a OGIEN to mistrzostwo :D DELATA hymmm jeszcze nie sprawdzalem ale zaraz sprawdze :D MORROWIND gralem i tam rzeczywiscie jest zajebioza ta woda :D takie ladne odbicia :D mniam :D jeszcze poszukam czegod :D dzieki i pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha a no mam radka 8500 co prawda zfashowana qrcze na 9100 :D i jestem z niej zadowolony :D kupilem ja za 400zl wszystko ladnie chodzi dziala :D ale i tak niedlugo bedzie trzeba ja zmienic na cos lepszego :D pozdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak NOLF 2. Takich szaderow nie ma w zadnej innej grze !!!

Najbardziej rozwalila mnie woda z ta misja w doku z lodzia podwodna w ksztalcie rekina i na wpol zamarznieta woda w misji na syberii.

A inne gry z PS (Pixel Shader) to tak jak chlopaki pisza. Jeszcze jednak dodam ta durna sciganke "Railly chalange" - lod jest przepiekny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOLF2 jasne ze tak PIXELE sa nie do wyjeb...... w RALLI gralem jakis czas temu i rzeczywiscie lod wyglada nieziemsko :D taki fajny blyszczacy :D ha szkoda tylko ze fizyka jazdy jest taka ARCADOWA ale ogolnie fajna giera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad przeróbką Q3 są prowadzone prace developerskie. Ale co ci Kareas z nowych efektów, jak nie widziałeś Tru Form w Quake 2 :P

true form w q2 ?? jest jakis patch ?? mozna linka prosic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, poszukalem i znalazlem true form do q1, q2 i ut, podaje linki

 

http://area3d.net/story.php?id=25

http://area3d.net/story.php?id=26

http://area3d.net/story.php?id=27

 

sprawdzalem tylko q2 - i rzeczywiscie dziala, co wiecej postacie wygladaja naprawde lepiej. teraz wady, tylko opengl w 640x480, innych tybow nie ma, no i oprocz potworkow tesselacji ulegaja wszystkie przedmioty ktore mozna podniesc (bron, apteczki, zbroje) - przez co wygladaja kapke smiesznie - tak jakby byly "nadmuchane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce tego patcha do Q !!! ale juz !!! jak to sie zwie ???? na benchark.pl to se mozna poszukac :/ jesli ktos cos znajdzie prosze o niezwloczny kontakt !!!!!!!

zdejmij te czarne brele kolego i spojrz post wyzej, dopiero co umiescilem tam TO CZEGO TAK CHCESZ

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamedev.net/reference/programmi...es/dx81shader1/

 

cos wyszperalem prosze bardzo ale narazie nimoge znalesc gotowego patch a tam jest sporo roboty przy tym :/

 

at popatrz stary ale tam nigdzie nie bylo napisane ze to jest patch do q3 pisales o q1 i q2 a mnie to nie obchodzi wiec olalem text sprawdziem to i to NIE jest to czego chce mowa o Q3 i pixel shaderah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt IGI 2 w opcjach grafiki jest włączenie Pixel Shaders.Niestety jak 

ją włączę to znikają mi tekstury.Ma tak ktoś.Czyżby wersja Pixel Shaders

na Gf3 już była za stara.

No właśnie też mam taki problem może mi ktoś powiedzieć czemu tak jest????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze dawno mnie tutaj nie bylo :D bylem zajety szukaniem PIXELOW :D i co znalazlem a nic :D a co do TRUEFORME to widzialem w Q2 i UNREALU :D no ludziki calkiem inaczej wygladaly :D niezle niezle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...