Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Jako rodowity poznaniak pije prawie wyłacznie Żywca, Hweinekena, od czasu do czasu Pilzner Urquel czy Budweiser :lol:

 

Natomiast za czasów studenckich pijało się wiele różnych wynalazków, często Tyskie-szczyny tak szczerze, ale kiedyś było tańsze od Lecha. Lecha też lubi;em zwłaszcza pils-a, ale to tak dobre 5-6 lat temu, potem Kompania Piwowarska zaczeła warzyć szczyny nie piwo :angry:

 

zimne ;)

a to fakt najważniejsze-lepsze zimne szczy7ny mniż ciepły żywiec :wink:

Eh człowiek robi sie stary to i ma większe wymagania :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyskie (zaznaczone w ankiecie), Lech, Okocim Mocne, Warka Czerwona, Carlsberg. Jak jest mniej funduszy to Żubrem nie pogardze. Żywiec przestal mi smakowac, ale w sumie dawno go nie pilem. W najblizszym czasie sproboje.

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie wszystko wypije. Z tych ulubionych to olsztynski Irish, zywiec, lech, warka, tyskie (bo to sponsor naszych piłkarzy, wiec pic go trzeba duzo :lol:)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, warka strong, dębowe i van pur 18. Obecnie Heineken, Strzelec, od biedy Leszek i Wrocławski Full. Na słabsze pifka się przerzuciłem.

 

Od tatry mocnej straśliwie je... z mordy. Ni dy rydy pogadać z takim co towychylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tatry mocnej straśliwie je... z mordy. Ni dy rydy pogadać z takim co towychylił.

Eeee tam ... tatra to porządne piwsko, im więcej się wypije to się coraz lepsze robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś Dog nie pasuje, zbyt słodki "cukierkowy" smak ma .... to takie piwko dla kobitek co piją piwo przez słomkę :P

 

A zimne ... to każde piwo dobre, tak jak ktoś tu wcześniej powiedział - nawet szczyny!

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZLATÝ BAŽANT 11,5% tmavé lub 12% svetlé temperatura 10stopni lub nawet mniej i żyć nie umierać :D

Właśnie takiego 12% skończyłem, prosto ze Słowacji :D

 

A na "codzien" to czerwona wareczka, leszek i zwierz z puszczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystko wychleje, lecz nie lubie dog in the fog, karpackiego i tyskie cos mi ostatnio obrzydło. Zywiec, heineken najbardziej mi odpowiadają choc jak jest duza libacja to żubry bo dobre i tanie;)

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo Tyskie to najlepsze smakowo piwo w PL, zimny Lech jest całkiem niezły, ciepły zalatuje drożdżami. Warka była dobra, ale jakoś moim zdaniem ostatnio się zepsuła. Żywiec owszem, ale Porter i to zimny z kufla. Heineken jest dobry, ale żadna rewelacja - jakby połączenie Lecha z Tyskim. No i też z mocnych to Dębowe, jest o tyle dziwne, ze zależnie od temperatury zmienia smak - jak się trochę ociepli to jest niedobre, ale jak się ogrzeje jeszcze bardziej to już jest całkiem niezłe, oczywiście zimne rządzi. Najlepszy jest Okocim Mocne, czerwony Lech też niczego sobie, ale co to za mocne piwo jak ma chyba 6,1%, Strong ma ten specyficzny słodki posmak - czasami miło wypić dla odmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warka Strong

Dog In The Fog

a jak bywam 4 km od słowackiej granicy to

Kelt (ichniejsze normalne piwo z takim śmiesznym kapslo-korkowym zamknięciem jak u nas oranżada na początku lat 70 tych)

Smadny Mnich

rzadziej inne niskobudżetowe mocne: Wojak, Imperator.

 

Dawniej EB lubiłem, a EB mocne normalnie miodzio. ale już ni ma i nie widuje.

 

A nad morzem będąc kupuję Specjal Mocny - u nas go nie ma.

 

Oczywiście wszystkie wyżej wymienione koniecznie zimne, choć znam takiego piwosza co lubi letnie (pfuj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Lech

2. Heineken

3. Tatra mocna

 

A tak to jeszcze od czasu do czasu dla smaku można wypić Doga i podobne wyroby ;)

 

A i zapomniałbym że też Kelt i złoty bażant też są dobre, ale już poza rankingiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kelt?! Toz Tradycyjny Specjal jest znacznie popularniejszy(przynajmniej). Wiec nie glosuje na te ankiete i namwiam by inni smakosze 'czarnej szmaty' ja zbojkotowali !! ;)

 

Jak juz wspomniałem specjal.. A jak nie to po prostu jakies dobre i zimne.

 

ps. Ah wymienie te kilka dobrych piw.. ;) zywiec, tatra mocna?, tyskie .. ehm. Styka ;) Gdy jest ciepło, goraco na dworzu lubie wychłeptac jakiegos zagranicznego sikacza, takze mam na mysli lecha zielonego, czy tez warke. Dla mnei piwa bez goryczki sa lypne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...