Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Reklama

Zdjęcie

Jak Podlaczyc I Zainstalowac Router ?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 integralny

integralny

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 33 postów

Napisano 15 marzec 2007 - 16:41

Chce kupic router - aby podlaczyc przez karte sieciowa kablem jeden komputer stacjonarny i bezprzewodowo laptopa. w jaki sposob to zrobic ? cyz to jest bezpieczne rozwiazanie ? czy sasiad nie bedzie mogl pobierac internetu ode mnie ? jak tozainstalowac krok po kroku ? prosze o informacje. ewentualnie w jaki inny sposob mozna podlaczyc dwa komputery do internetu z kablowki. powiedziano mi ze kabel usb jest krotki i ze musze kupic jakies urzadzenie. pomyslalem orouterze alemoze jest jeszcze cos innego.

juz troche czytalem o routerach.ktory polecacie mi wybrac ? D LINKA ? czy TPLinka ? czy moze Pentagram ? mowie ocenie w granicach 200 zl
  • 0

#2 Kakuś_

Kakuś_

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 151 postów

Napisano 15 marzec 2007 - 19:30

juz troche czytalem o routerach.ktory polecacie mi wybrac ? D LINKA ? czy TPLinka ? czy moze Pentagram ? mowie ocenie w granicach 200 zl

Jak kupowałem ostatnoi router to troche rozeznałem sytuacje i tak ponoć Asmax i D-link są bardzo, ale najbardziej polecano mi 3COM'a (i tak wybrałem)... 3 COM 3CRWER100-75 kupiłem za 214złotych...
  • 0

#3 HiPhO

HiPhO

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 651 postów

Napisano 15 marzec 2007 - 21:10

za 230 znajdziesz linksysa wrt54g.. i lepszego nie ma

w instrukcji do routera bedzie napisane jak to podlaczyc
  • 0

#4 integralny

integralny

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 33 postów

Napisano 15 marzec 2007 - 22:04

w jaki sposob podlaczyc sie do netu laptopem podneostrade z uzyciem tego routera ? czy trzeba jakies dodatkowe kable dokupic ?
  • 0

#5 HiPhO

HiPhO

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 651 postów

Napisano 15 marzec 2007 - 22:19

a to nie
do neo musialbys miec jeszcze modem np cellpipe z allegro uzywany za okolo 60 zyko
  • 0

Dodaj odpowiedź