Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Alta1r nie prawda. Kable za 39zetow daja FATALNY obraz. Sa rowniez problemy z rozdzielczosciami, ustawieniami obrazu itp.

Kup pasztecik oryginalny kabel od MS jak chcesz miec dobry obraz i nie miec problemow. Godne polecenia sa tez firmy big ben, cena zblizona do oryginalu.

 

Alta1r pisanie ze Twoim zdaniem... cos o czym nie masz zielonego pojecia wprowadza tylko forumowiczow w blad. Roznica jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N dlatego właśnie napisałem, że moim zdaniem ... fakt nie widziałem obrazu na tym za 39zł, ale dużo rzeczy kupujesz do konsoli za wygórowaną cenę jaką sobie życzy microsoft, a bywają produkty o takiej samej jakości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N dlatego właśnie napisałem, że moim zdaniem ... fakt nie widziałem obrazu na tym za 39zł, ale dużo rzeczy kupujesz do konsoli za wygórowaną cenę jaką sobie życzy microsoft, a bywają produkty o takiej samej jakości :)

to dlaczego wypowiadasz się na dany temat jak nie masz o nim pojęcia ?? tylko wprowadzasz ludzi w błąd

 

pasztecik bierz org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...

 

Nie wiem ja dokupiłem jakiś kabel nieoryginalny zapakowany w folii... i wszystko jest ok. nie wiem jak jest z oryginałami.... ale szkoda mi by było przepłacić aż tyle...

 

Ale rzeczywiscie po forach słyszy się że różnica jest i na tych kablach pojawiaja sie problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z rockers-em. Elite jest dla ludzi którzy mają wielki ekran lub nadzwyczajny wzrok. Dysk zawsze można sobie dokupić bo z tego co wiem ma byc też dostępny do CORE i PREMIUM. Jedyne co mi się w nim podoba to czarny kolor, bo ten miały szybko się brudzi od rąk :/

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gizmodo.com/gadgets/xbox-360-elite/...best-255722.php

 

Tu jeszcze jeden test, koles stwierdza ze HDMI jest najlepsze. Najpierw przeczytalem a potem przejrzalem fotki. Niby to tylko zdjecia, ale jesli roznica jest mniej wiecej taka jak tam pokazana, to dla mnie to nie jest zadna roznica, tylko jakies videofile (lub posiadacze amplitunerow z HDMI) beda chcieli to kupic. Reszta chyba spokojnie moze sobie darowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh , kupilem Guitar Hero 2 no i gra ogolnie super tylko , ze dzisiaj X zlapal trzy zwiechy pod rzad :?

 

Wczoraj bylo wszystko ok a dzisiaj takie jaja . Przeszukalem internet i z tego co widze to moja gitara nalezy do partii tych wadliwych... I teraz pytanie , czy mam ja isc oddac bo sprzedawca , z ktorym przed chwila rozmawialem powiedzial , ze nie bedzie z tym problemu , czy moze wiadomo juz cos o jakims zapowiedzianym update'cie , ktory naprawi problem ?

 

Mam tylko nadzieje , ze to byly chwilowe zwiechy w GH2 a nie jakies oznaki zblizajacej sie smierci mojej konsoli ;( Nie mam czsu sprawdzic tego w innych grach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. mój x też dziś coś się zawiesza z tym że przy Def Jam Icon, już drugi raz w ciągu 3h :( Na razie dam mu odsapnąć i wieczorem obadam czy sytuacja się będzie powtarzać mam tylko nadzieję że w DJ jest autosave bo nie chce mi się wszystkiego od początku przechodzić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bueheheh padla mi konsola :lol: Tzn inaczej : zwiechy pojawiaja sie w innych grach rowniez :mur: Na razie sprzet jeszcze chodzi ale sluzy raczej jako przegladarka menu HD :lol: :lol:

 

Milo , tym bardziej , ze kupowalem ja we Wloszech i nie wiem gdzie mam paragon :lol: :mur:

 

Tez mi sie zachcialo na gitarze grac ku*** jego mac...

 

btw : czy pad konsoli mogla spowodowac gra Guitar Hero ? Bo cos gdzies czytalem o tym i pamietam , ze smialem sie z tego jakie to ludzie debilizmy wymyslaja a teraz sam juz nie wiem... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież była zabójcza aktualizacja do GH, najprawdopodobniej ją załapałeś :lol2:

śmiech normalnie ten klocek :lol2:

 

tutaj news na temat zabójczej aktualizacji, jeżeli ta nie rozłożyła twojej konsoli to zrobi to druga :lol2:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jak tak czytam tematy dotyczace padow X-a przez GH2 to normalnie rece mi odpadaja :?

 

Zobaczcie ile tam jest w ogole wpisow... Przeciez to sa jakies jaja :blink:

 

W ogole jak to jest mozliwe , ze konsola bedaca juz tyle czasu na rynku jest dalej tak awaryjna ?!?! I , ze ludzie , ktorzy powinni byc odpowiedzialni, wypuszczaja patche , ktore usmiercaja konsole ? Nosz k***a mac czy jakis jeden jelen nie moze przetestowac tego co stworzyl ? Przeciez konsola ten pad zalicza u wszystkich tak samo czyli po okolo 5min (tyle trwa przejscie od load'u do samej gry i samego zwisu) czyli wychodzi na to , ze oni tego nawet nie sprawdzili bo przeciez od razu by sie zorientowali :-|

 

Rece opadaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyjscia w sumie :lol: Chyba , ze jest jakis serwis , ktory mi za oplata naprawi konsole w PL ? ;)

 

Ewentualnie bedzie powod aby nabyc Elite , ktory byc moze padnie dopiero po dwoch dniach grania w GH2 :mur: :lol:

ale dlaczego nie masz wyjścia ?? zerwana plomba ??

przecież nie ma znaczenia gdzie była kupowana konsola :), więc radzę zadzwonić do M$ (00800 441 17 96) zarejestrować konsolę na siebie(jak była już rejestrowana na kogoś innego to lipton) i zamawiać UPS :)

 

ps

potrzebna jest data kupna konsoli i nr seryjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat, "dzięki" za "informację". Twój pech uchronił moje pudło, bo też miałem kupować GH2, by pograć z kobitką na gitarze... Śmiech na sali, by update'y mogły powodować takie historie- rozumiem, że formatowanie hdd/czyszczenie cache'u nic w takim wypadku nie zmieni?

 

Przy okazji- ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego ms nie montuje napędów benq w elite? Do cholery, aż tak im trudno wypuścić w pełni dopracowany produkt?

 

Mam nadzieję, że mój x padnie (tfu, tfu) najwcześniej po europejskiej premierze elite- czyli niech wytrwa jeszcze te ok. 3 miesiące :lol:

 

@kojak_ct- sęk w tym, że nie ma alternatywy dla x360 na chwilę obecną. Zerowa biblioteka interesujących tytułów na ps3 to niestety fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jedynym powodem, dla ktorego x360 nie kupuje to wlasnie niedopracowanie tego produktu. Pol biedy gdyby to był głosny naped, nagrzewanie sie itp. Ale jesli chodzi o padanie konsoli to sorry.

 

To tak jakby kupic konsole, majac pewnosc ze i tak padnie predzej czy pozniej padnie.

Jak w trakcie okresu gwarancyjnego to pół biedy

jak po to szlak trafia, bo mimo ze czarnula była awaryjna, to naprawa na wlasny koszt to był pikus w porownaniu do wymiany podzespołow w X360.

A jesli juz przetrwa okres gwarancyjny i mimo to bedzie działac to...

zabije ją jakis pierwszy lepszy update z nienacka, czy to oficialny czy nie i znow nie pozostanie nic innego jak kupic kolejna konsole MS ;F

Mnie na to nie stac niestety... czekałem na elite, bo myslalem ze zmienią jakos sposob produkcji, inna technologie prockow czy cos, a tu zonk... 0_o Przemalowali na czarno, dodali hdmi i hdd, ale nadal to jest ta sama padająca konsola. ;F To są jakieś kpiny bez kitu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...