Skocz do zawartości
pe_te

Rozdzielenie Radiówki

Rekomendowane odpowiedzi

Cenowe nie... wydajnościowe tak...

 

No to prosze o rozwiniecie mysli. Im wiecej informacji tym lepiej. Zwlaszcza, ze czytajac tematy w tym dziale czesto sa polecane AP za 70-90zl ktore ogarniaja jednorodzinne domy, maja tryby ap, ap client, repeater etc itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz do obsłużenia pietro w górę i w dół - a za ~50zł złotych więcej (niż te wspomniane przez Ciebie "polecane w innych tematach AP'ki"), masz AP'ka (AP, AP Client, WDS, Bridge, Multibridge, Bridge/AP) w standardzie N (większa prędkość przydaje się do przesyłania plików wewnątrz sieci (zresztątego linksysa też masz w N'ce) - zwłaszca filmów i plików obrazów) z trzema odłączanymi antenami - przyda się gdy zechcesz wyjść z lapkiem na dwór (wtedy zamieniasz jedną antenę na zewnętrzną nie tracąc zasięgu w domu) oraz gdybyś chciał np.: zrobić sieć z sąsiadem (wtedy pomocny może multi SSID)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarulek:

O ile się orientuję, to hasło które wpisujesz nie ma nic wspólnego z pozycją, do której go wpisujesz. Zapewne masz login i hasło na zasadzie PPPoE, natomiast próbujesz je wklepać jako klucz WPA/WPA2. Poszukaj ustawień PPPoE. Jeśli nie, to użyj programu zainstalowanego na kompie, aby się zalogować do sieci. Ewentualnie dzwoń do admina i proś o pomoc.

 

ja wklepywałem do WEP i to było dobrze, pogadałem z dostawca i tylko zezwolił na połączenie z mojego AP. Ale ogólnie dzięki wam za doradzenie co miałem kupić, wszytko działa pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...