Skocz do zawartości
Bolo8888

Abit Ip35-e, Ip35 "dark Rider", Ip35-pro "snake"

Rekomendowane odpowiedzi

O! Jest IP35-E! I to dużo szybciej niż myślałem. No to czas porozmawiać z rodzicielami na temat nowego komputera. :D

Jak się uda, to spodziewajcie się obszernej i absolutnie nieobiektywnej relacji. (Bo na tą płytę jestem straszliwie napalony. ;-) )

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Jest IP35-E! I to dużo szybciej niż myślałem. No to czas porozmawiać z rodzicielami na temat nowego komputera. :D

Jak się uda, to spodziewajcie się obszernej i absolutnie nieobiektywnej relacji. (Bo na tą płytę jestem straszliwie napalony. ;-) )

 

Czekam z zapartym tchem na tą twoją relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj koleś poleciał z FBS na 543 -> ABIT IP35 PRO ... Preview

już odkładam $$ I czekam z niecierpliwością który user stąd pierwszy przetestuje :razz:

Oby tylko to FSB nie było tylko nic nie znaczącą liczbą jak np. w przypadku Gigabyte GA-P35-DS3R, w którym to jest olbrzymi strap i dzięki temu osiąga ona tak wysokie wartości FSB przy jednocześnie małej wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem rozczarowany tym nowym chipsetem choć jeszcze go nie skreślam. Przyglądam się Abitowi bo to naturalna kolej rzeczy, jak zamienić quada to na coś z tej samej firmy. Z pewnością płyty będą lepsze niż chłam od GB ale dalej wydajność z MHz kuleje. A 540MHz FSB quad też potrafi.

Jedno co pocieszające to świetne PCB robione przez Abita i wzorowe rozmieszczenie elementów na płycie. Dużo miejsca obok socketu i NB umożliwia założenie wymyślnego chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj koleś poleciał z FBS na 543 -> ABIT IP35 PRO ... Preview

już odkładam $$ i czekam z niecierpliwością który user stąd pierwszy przetestuje :razz:

 

:arrow: Review Abit IP35, -e, -pro

Z tym fsb to jest tak - że na początku ktoś zawsze wyskoczy z jakimś wysokim fsb a potem ... nie idzie tego dogonić ...

na Snaku zrobili już nawet więcej ..

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, lepiej poczekac na jakies obszerniejsze recenzje polskich serwisow niz bazowac na czyms zachodnim ;) Poza tym ja w lipcu zamierzam przejsc na C2D i nie wiem czy brac cos na P35 czy moze AB9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI P35-T2R to inna bajka :P... mobo daje 632 fsb

ale nie odbiegajmy od tematu... i tak kupie IP35-pro więc czekam na konkrety

 

..:: ABIT IP35 Series Off Limits ::..

ta dfi to pewnie za 400zł będzie :D :D

 

ja nie kupie NIC jak mi ktos od nas nie pokaze >500 bez straty wydajności ... czekam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad Wy takie śmieszne ceny wymyślacie ?

DFi będzie kosztować ok 600PLN i to raczej powyżej ...

yoto taki żarcik :) dfi do tanich nigdy nie należało wiec teraz pewnie tez nic się w tej materii nie zmieni :)

 

a płyty 550 nadal nie ma od ręki :unsure: B-) a czipsetów co nie miara

 

dobra, płyta jednak mi padła, dokładnie CHYBA drugi kanał ram ...

 

czy jest jakas dośc tanie płyta która bez straty wydajności pozwoli mi na +-500-550 fsb?

 

chyba sytuacja mnie zmusza... kusi mnie ten Abit E ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...