Skocz do zawartości
Bolo8888

Abit Ip35-e, Ip35 "dark Rider", Ip35-pro "snake"

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na NB w IP35-E wejdzie bez problemu Thermalright HR-05-SLI? Został mi po poprzedniej platformie i może ładnie pomóc w odprowadzaniu ciepła, bo ten pasiw na mobo Abita nie wygląda zbyt wydajnie... no chyba, że tam jest chłodno (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie interesuje mnie obsluga RAID i innych dupereli typu eSata to czy jest sens doplacac do wersji IP35 ?

 

W sumie jestem juz prawie przekonany co do IP35-e. Dlugo myslalem nad AB9, ale p35 to jednak przyszlosciowy chipset. Szkoda jedynie, ze TYLKO w wersji Pro jest uGuru :mur: :angry:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składam od podstaw kompa i na dniach zamówię wersję pro w pcproket, maja już ją oficjalnie na stanie czy jeszcze trzeba czekać?

 

tutaj parę ładnych fotek Abit IP35 Pro ~ have photo!

 

memki:

Team DDR2-1000 5-5-5-15 512M*2

Corsair 8500C5 5-5-5-15

Compatable Ram List

 

FBS 540

 

coś się zaczyna :razz: [vmods] Abit IP35-PRO mesure

FSB 610 -> 1, 2, 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem cena wersji PRO jest ciut za wysoka jak na jej wyposażenie. Jedyne co mi się podoba w PRO to możliwość bezzworkowego kasowania CMOSa z tyłu mobo.

Ciekawe, czy owe pojawiające się vmody dotyczą też wersji E.

 

Dostał już ktoś Abit-a z pcprojekt, ew. kiedy mają wysyłać?

Edit:

Sklep dostanie płyty w poniedziałek, wysyłka do klientów wtorek/środa.

 

@ma1y

Ten OTES to lipa wolę normalne radiatory, strata na wydajności jest nieduża, a dodatkowo łatwiej później nimi manipulować i wrzucić coś solidniejszego.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ma1y

Ten OTES to lipa wolę normalne radiatory, strata na wydajności jest nieduża, a dodatkowo łatwiej później nimi manipulować i wrzucić coś solidniejszego.

też tak uważam, miałem kiedys na s939 OTES i nie zachwycało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tej zintegrowanej muzie 7.1 CH HD Audio na IP35-E ? Odczuje roznice jesli zamienie ją na Audigy 2 ZS ? Czy nie warto dokupowac osobnej dzwiekowki bo nie bedzie slyszalnej roznicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko :zonk: 850 PLN za IP35 Pro :zonk: to za IX38 QuadGT pewnie zaśpiewają > 1000 PLN :wacko:

A czego sie spodziewalismy? Polowa tej ceny to koszt wydobycia miedzi potrzebnej do budowy chlodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Symbian

Zapewniam Ciebie, że Audigy nie przeskoczy żadna integra.

Kup zwykłego pełnego Audigy, bo ten ZS jest tylko i wyłącznie wynikiem bardzo dobrej pracy panów od marketingu.

 

@benek

Dokładnie cena przegięcie... i pewnie pod względem OC podobna do "E", ale to są tylko moje domysły, bo testów konkretnych testów nie widać. Na zachodzie łykają Pro, bo dla nich to nie wydatek 100$ więcej, ważne, że im OTES ładnie świeci na mobo. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W końcu E jest następcą IB9, a ta w niedługim czasie spadła poniżej 4 stów.

IB9 jakos nie zdobyl popularnosci , zero recek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...