Skocz do zawartości
ULLISSES

Gg Czyli Gadu-gadu

Rekomendowane odpowiedzi

np na to:

piszac z kim kolwiek musze co chwile wlaczac/wylaczac gg bo inaczej wiadomosci nie dochodza

Nie wiem..jak dotąd ten problem mnie nie dotyczył. Jest pełno pluginow do Power GG więc szukaj. Być może jest na to lekarstwo. Jeżeli nie ma no to wtedy już pozostaje przeskoczenie na coś innego. :)

Ale najpierw może warto poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Wam też się teraz gg chrzani? Nie da się z nikim porozumieć ani nic. Ale nie wiem czy to tylko ja tak mam czy więcej osób?

Nie dziala :mur: Tzn wiadomosci nie dochodza :mur: Polowa osob u mnie ma opisy ze im nie dziala :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracja GG.

Bo biora to za spam: w konferencji jest 15osob i w ciagu minuty wysylam okolo 20 wiadomosci i wychodzi 300 wiadomosci na minute i mnie banuja na 24h ;[ a tego drugiego gg nie banuja tylko to stare co uzywam normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Witam, mam problem, gg nie wyświetla mi wiadomości od osób nieznajomych, jak to ustawić aby wyświetlało?, chce aby mi wyświetlało bo jak coś sprzedaje na allegro itp i dana osoba do mnie pisze z jakimś pytaniem to nawet nie wiem że napisała, muszę wchodzić za każdym razem w archiwum i lukać na wiadomości z poza listy, już nie raz mi się zdarzyło że ktoś pytał o coś co sprzedaje i zauważyłem to dopiero po tygodniu i straciłem potencjalnego kupca, jak to naprawić, pewnie jest jakaś opcja na to ale nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

A dzięki szukałem właśnie tego tematu.

 

 

Można zamknąć;p

 

Edit: ok już działa dzięki xacti, odznaczyłem to i wszystko już jest ok :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak WIN 2008 Server.

a to ciekawe?

klik

:)

 

edit:

jak zwał, tak zwał - wszyscy wiedzą o co chodzi ale dla scisłości i coby nie było się czego czepić:

MICROSOFT WINDOWS SERVER CODE NAME "LONGHORN" BETA

 

 

edit2:

o dziwo po piątej, czy szóstej instalacji chodzi prawie dobrze - napisałem "prawie", bo dzwięk w gadufonie strasznie rwie i trzeszczy - pod XP tego nie było.

Edytowane przez rosolini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie gg.

 

Otóż ktoś mojemu bratu przejął konto gg, które miał już z ~7 lat. Nie dlatego że się nie logował, po prostu dziś po południu nie szło się zalogować, użytkownikiem numeru jest ktoś inny....

 

 

Czy jest jakaś szansa odzyskania, jakiś sprytny programik by odzyskać konto gg?

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie mi z gg dzieje :| Wywala ciagle program..

 

gg caused an Access Violation (0xc0000005) in module Flash6.ocx at 001b:05ce183e.Exception handler called in Management.cpp - AfxWinMain.Error occurred at 9/8/2007 13:09:52.D:\Programy\Gadu-Gadu\gg.exe, run by xacti.Operating system:  Windows XP (5.1.2600).1 processor(s), type 586.40% memory in use.1024 MBytes physical memory.613 MBytes physical memory free.1954 MBytes paging file.1646 MBytes paging file free.2048 MBytes user address space.1905 MBytes user address space free.Read from location 047e0000 caused an access violation.
Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos sie mi z gg dzieje :| Wywala ciagle program..

 

gg caused an Access Violation (0xc0000005) in module Flash6.ocx at 001b:05ce183e.Exception handler called in Management.cpp - AfxWinMain.Error occurred at 9/8/2007 13:09:52.D:\Programy\Gadu-Gadu\gg.exe, run by xacti.Operating system:  Windows XP (5.1.2600).1 processor(s), type 586.40% memory in use.1024 MBytes physical memory.613 MBytes physical memory free.1954 MBytes paging file.1646 MBytes paging file free.2048 MBytes user address space.1905 MBytes user address space free.Read from location 047e0000 caused an access violation.

Mam identycznie od dzisiaj... reinstalka nic nie daje.

Dodatkowo docieraja do mnie wiadomości z przestawioną godziną; np. ktoż wysyła o 14:00 a pojawia się czas kilka godzin wcześniejszy...

Niedawno otrzymałem też wiadomość od nieznajomej osoby z adresem strony na ktorej mozna znalezc narzedzia hakerskie pozwalające czytać cudze archiwa itp... Chyba pora zmienić komunikator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...