Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Reklama

Zdjęcie

[problem]notebook Nie Włacza Się

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 peixen

peixen

Początkujący uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2007 - 17:22

Witam,
około dwóch tygodni temu zakupiłem notebooka: Acer Aspire 9410Z.
Dzisiaj (tj. 10.08) laptop po nacisnieciu guzika start nie włącza się. Nie świeci również lampka sygnalizująca prace dysku (przy włączaniu sie i ładowaniu systemu zawsze była włączona). Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Po prostu wyłączyłem w poludnie laptopa a teraz chcialem wlaczyc i nic sie nie dzieje.
Czy da sie to jakos naprawic czy udac sie do serwisu (notebook byl kupowany w MAKRO)?
  • 0

#2 win32

win32

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 76 postów

Napisano 10 sierpień 2007 - 18:34

Pierwsze zdanie mówi wszystko : Kupiłeś Acera :sad: , to nie są laptopy , to ich imitacja...

Próbowałeś włączyć używając zasilacza ? , ewentualnie wyjmij baterię i spróbuj z samym zasilaczem .

Nie świeci również lampka sygnalizująca prace dysku (przy włączaniu sie i ładowaniu systemu zawsze była włączona)

Nie bardzo to rozumiem, to on wcale się nie włącza, czy coś jednak się dzieje ? .
  • 0
Main PC: |A64 X2 4200 cooling: HR-01 |Asus A8N-SLI Deluxe cooling : HR-05 SLI & HR-09|2 GB DDR by Corsair XMS |GPUs:MSI 9600 GT 512 MB Cooling : HR-03 & MSI 6200 128 MB Cooling : HR-03 |Storange : 780 GB of HDD : 2x250 GB,120 GB ,160 GB SATA II NCQ by Seagate|Audio : SB X-Fi Elite Pro |DVD RW ,DVD LG |Powered By : Tagan 530 EC|Chieftec CX|3/4 monitors in use : NEC MS 20WHX2 Pro , Acer 1715 MS , Benq T705| BTC Keys MX518 mouse|Mobile PC: Apple MacBook Pro |C2D 2.2 GHz|4 GB RAM|Geforce GO 8600GT 128 MB|120 GB HDD|Combo DVD/CD Recorder| Airport Extreme 802.11 N |standard LAN Bluetooth 2.0 | 15'4 Wide LCD|

#3 dazon

dazon

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 222 postów

Napisano 10 sierpień 2007 - 23:21

Witam,
około dwóch tygodni temu zakupiłem notebooka: Acer Aspire 9410Z.
Dzisiaj (tj. 10.08) laptop po nacisnieciu guzika start nie włącza się. Nie świeci również lampka sygnalizująca prace dysku (przy włączaniu sie i ładowaniu systemu zawsze była włączona). Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Po prostu wyłączyłem w poludnie laptopa a teraz chcialem wlaczyc i nic sie nie dzieje.
Czy da sie to jakos naprawic czy udac sie do serwisu (notebook byl kupowany w MAKRO)?

Jest już jeden temat poruszony apropo tej marki i jest teraz obecni eaktywnym tematem:

Zasada nr: 1
Nie kupuje się Acerów , bo w porównaniu do marek samochodów to nie ma takiego który by go reprezentował .... maluch przy nim to limuzyna
Zasada nr: 2
Nie kupuje się takiego sprzętu w MACRO!!!

Ale stało sięi teraz postaraj się to oddac czy coś. Szkoda kasy ... Nie mogłeś sobie kupić Toshiby ?? albo asusa ??

Chcący oszczędzić 2 razy traci ... trudnoo....
Pójdz z nim do Macro bo przeciez masz gwarancje albo do jakiegos serwisu .... napraw go i sprzedaj na allegro poki jest w cenie.... Tu współczuje kolejnemu uzytkownikowi...

Pozdro
  • 0

Dodaj odpowiedź