Skocz do zawartości
peixen

[problem]notebook Nie Włacza Się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

około dwóch tygodni temu zakupiłem notebooka: Acer Aspire 9410Z.

Dzisiaj (tj. 10.08) laptop po nacisnieciu guzika start nie włącza się. Nie świeci również lampka sygnalizująca prace dysku (przy włączaniu sie i ładowaniu systemu zawsze była włączona). Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Po prostu wyłączyłem w poludnie laptopa a teraz chcialem wlaczyc i nic sie nie dzieje.

Czy da sie to jakos naprawic czy udac sie do serwisu (notebook byl kupowany w MAKRO)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdanie mówi wszystko : Kupiłeś Acera :sad: , to nie są laptopy , to ich imitacja...

 

Próbowałeś włączyć używając zasilacza ? , ewentualnie wyjmij baterię i spróbuj z samym zasilaczem .

 

Nie świeci również lampka sygnalizująca prace dysku (przy włączaniu sie i ładowaniu systemu zawsze była włączona)

Nie bardzo to rozumiem, to on wcale się nie włącza, czy coś jednak się dzieje ? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

około dwóch tygodni temu zakupiłem notebooka: Acer Aspire 9410Z.

Dzisiaj (tj. 10.08) laptop po nacisnieciu guzika start nie włącza się. Nie świeci również lampka sygnalizująca prace dysku (przy włączaniu sie i ładowaniu systemu zawsze była włączona). Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Po prostu wyłączyłem w poludnie laptopa a teraz chcialem wlaczyc i nic sie nie dzieje.

Czy da sie to jakos naprawic czy udac sie do serwisu (notebook byl kupowany w MAKRO)?

Jest już jeden temat poruszony apropo tej marki i jest teraz obecni eaktywnym tematem:

 

Zasada nr: 1

Nie kupuje się Acerów , bo w porównaniu do marek samochodów to nie ma takiego który by go reprezentował .... maluch przy nim to limuzyna

Zasada nr: 2

Nie kupuje się takiego sprzętu w MACRO!!!

 

Ale stało sięi teraz postaraj się to oddac czy coś. Szkoda kasy ... Nie mogłeś sobie kupić Toshiby ?? albo asusa ??

 

Chcący oszczędzić 2 razy traci ... trudnoo....

Pójdz z nim do Macro bo przeciez masz gwarancje albo do jakiegos serwisu .... napraw go i sprzedaj na allegro poki jest w cenie.... Tu współczuje kolejnemu uzytkownikowi...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...