Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Może prawda, dobrze by to Nam zrobiło ;) wróćmy do przyjaznej atmosfery.

 

W każdym razie koniec OT, bo nie o tym tu mówimy. To temat o fuzji, a nie o tym, kto gdzie poszedł.

Ja dalej jestem na nie, ale nie ja tutaj ustalam. Wyniki bede dodawal czy to tutaj, czy do tego co powstanie. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JMKS I JEGO PCLAB?

...który jest gotowy się połączyć - niemniej jednak sytuacja się chyba znów komplikuje... Chociaż mam nadzieję, że nie na długo.

W opozycji do siania niezdrowej atmosfery i robienia "tricków" (bo jak rozumiem już niby wrócił - Wasz jest to go sądźcie sami - i nie mam tu nic konkretnego na myśli, żeby nie było) to chyba różnica jest widoczna.

Panuj niekiedy na tym jak piszesz bo ludzie różnie mogą to odebrać!

Mnie się wydaje, że wiem co piszę akurat :).

 

Aha, radzę sobie zapisać tą stronę, bo nigdy nie wiadomo jak będzie po "korekcie" wyglądać :rolleyes:.

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie gorzej niz w cyrku na wiejskiej :|

 

az brak mi slow. czy jest problemem zakopac toporek nawet te 5cm pod gleba dla dobra kraju?

 

czesc przesadza i to na maksa az prowokujac, zeby nic z tego nie wyszlo.

 

Devilkowi po mega pokazie w gda sie w cale nie dziwie, ale to byl tylko durny wybryk jednej osoby i jakos reszta teamow mogla sie dogadywac i wspomoagac sprzetam jak cos komus nie poszlo.

 

wyzywajcie sie na forach, niecierpcie sie, obrzucajcie sie blotem, podkladajcie sobie swinie i zachowujcie sie jak debile na targach, ale pozwolcie krajowi zaistniec na arenie miedzynarodowej. po prostu dla tej wspolnej idei czesc ludzi powinno swoja jakze "mega wielka" dume wsadzic sobie w dupe lub w kapilare 0,7mm :lol:

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz uzytkownika PurePC?

 

Nigdzie nie odszedlem, chcialem zobaczyc kilka rzeczy, a ze wy sobie cos ubzduraliscie... wasza sprawa. Przy okazji zobaczylem jak naprawde kilka osob sie zachowuje, o mnie zawsze sie zle mowi, ale popatrzcie takze na siebie czasem.

Oj,nie,nie za frajerów tu Wszystkich masz?,tTakie żeczy to tylko w Międzychodzie,ale nie Tu.I nie z Nami B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj,nie,nie za frajerów tu Wszystkich masz?,tTakie żeczy to tylko w Międzychodzie,ale nie Tu.I nie z Nami B-)

zebym znal kogos z tej miejscowosci to bylo by fajnie ;)

 

glowny powod chwilowej zmiany: http://www.xtremesystems.org/forums/showth...st&t=155581 ale i tak fajnie bylo popatrzec na wasza reakcje, szkoda ze Gemmy nie chciales pogadac na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana w sumie długo trwała, ale w tym wypadku masz rozgrzeszenie, przynajmniej w moich oczach :]

To nie moja wina ze HWbot jest taki wolny.

 

Zreszta, jak chcecie, to zrobcie ankiete. Jak wiekszosc bedzie za, moge odejsc z teamu na stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ryba zmienil team to zapalilem sie na powaznie do scalania teamow, szkoda ze wrocil, wiele osob na pewno z wielka euforia przyjelo jego odejscie od PPC HWBot teamu (no moze tylko Devilek sie zmartwil ze trafil znowu z ryba do jednego :P). ryba chcial zobaczyc jak za nim wszyscy beda tesknic i sie okazalo ze wszyscy jego odejscie maja w......

 

Generalnie skoro na PPC i PCLabie jest pozytywny oddzwiek wydaje mi sie ze moze powstac jeden wielki polski team, trzeba by obgadac sprawy techniczne. Trzeba ustalic ktory team ma zasymilowac pozostale (czysto techniczne sprawy) czy ma powstac nowy team, gdzie kazdy portal da jednego przedstawiciela z obecnych team moderatorow, jesli cala akcja mialaby opierac sie na asymilacji innych teamow przez jeden team, nalezaloby rozpoczac wszytko od proby scalenia np. PPC z jednym z mniejszych teamow.

 

Moj pomysl na nazwe: "Porozumienie ponad podziałami" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ryba zmienil team to zapalilem sie na powaznie do scalania teamow, szkoda ze wrocil, wiele osob na pewno z wielka euforia przyjelo jego odejscie od PPC HWBot teamu (no moze tylko Devilek sie zmartwil ze trafil znowu z ryba do jednego :P). ryba chcial zobaczyc jak za nim wszyscy beda tesknic i sie okazalo ze wszyscy jego odejscie maja w......

 

Generalnie skoro na PPC i PCLabie jest pozytywny oddzwiek wydaje mi sie ze moze powstac jeden wielki polski team, trzeba by obgadac sprawy techniczne. Trzeba ustalic ktory team ma zasymilowac pozostale (czysto techniczne sprawy) czy ma powstac nowy team, gdzie kazdy portal da jednego przedstawiciela z obecnych team moderatorow, jesli cala akcja mialaby opierac sie na asymilacji innych teamow przez jeden team, nalezaloby rozpoczac wszytko od proby scalenia np. PPC z jednym z mniejszych teamow.

 

Moj pomysl na nazwe: "Porozumienie ponad podziałami" :P

Takiej reakcji sie spodziewalem, ale ja nie o tym.

 

Proponuje z grona moderatorow wszystkich teamow wybrac tego, co to bedzie trzymal nad wszystkim opieke i zorganizuje to wszystko. Czyli innymi slowy lidera calego nowego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba >> przeczytalem Twoje posty, tak jak Ci Gemmy napisal >> spier..... zaloz sobie wlasny team na HWBocie cos w stylu "Ryba Intel i przyjaciele" bo jestes zbyt zajefajny zeby byc z kimkolwiek w teamie, ktos cos sobie ubzdural mowisz..... hmmm..... chyba masz jakies problemy natury emocjonalnej, bo nikt Cie tu nie kocha, moze oprocz eMjotki.

 

wyzywajcie sie na forach, niecierpcie sie, obrzucajcie sie blotem, podkladajcie sobie swinie i zachowujcie sie jak debile na targach, ale pozwolcie krajowi zaistniec na arenie miedzynarodowej. po prostu dla tej wspolnej idei czesc ludzi powinno swoja jakze "mega wielka" dume wsadzic sobie w dupe lub w kapilare 0,7mm :lol:

Niemiec powiedz mi czy kiedykolwiek widziales konflikt gdzie nie wystepowal osobnik do ktorego wyzej pisalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mamy stworzyc team narodowy, to wszyscy powinni do niego dolaczyc, nawet ryba i devilek. Zawsze mozna rywalizowac miedzy soba w grupie, a na swiecie bedziemy mieli miejsce w czołówce. Mysle, ze reszta teamow zgodzi sie na fuzje i wszystkim wyjdzie to na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten topic i nie wiem czy mam sie smiac czy plakac.

Kszonek wyszedl z bardzo dobra i godna pochwaly inicjatywa stworzenia teamu dzieki ktoremu mozemy sie pokazac jako Polacy i to pokazac bardzo dobrze. Jeszcze czytajac poprzedni topic niektorzy byli na nie "bo to sie nie uda, bo taka Polska mentalnosc zeby sie klocic", mieli oni racje, ale w tym topicu dajecie tylko potwierdzenie tej tezy... zamiast dac przyklad i pokazac ze mozna to sie obrzucacie blotem na lewo i prawo. Np. sprawa ryby, wiem ze jest tu sporo osbo ktorych on nie lubi i jest nielubiany przez sporo osob, ale dla dobra projektu mozna jedenk by sprobowac cos stworzyc.

 

Narazie tyle odemnie, jak tylko bede mial w koncu wolny czas to pobenczuje co mam i dodam do Polteamu (jesli powstanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że pomysł jest dobry, i naszych możnaby nakłonić. Co prawda 370 pkt przy tym co Wy oferujecie to nic ale sprawa jest ciekawa :)

Dokładnie.

egielda raczej mówi TAK.

IMO przestańcie sie obrzucać błotem. To do niczego nie prowadzi, a tylko psuje temat ;]

 

Mam nadzieję, że JMKS nie będzie miał tylko problemów z tym, że jest w jednym teamie z egieldą...

 

Jeśli chodzi o sprawy techniczne - 5 minut wspólnej roboty z entem i każde forum ma jednego bota.

Problemem jest tylko to, że HWBot może się troszke pogubić w fuzji. Spójrzcie na swoje konta na stronie. Punkty niekoniecznie przechodzą tu i tam.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że JMKS nie będzie miał tylko problemów z tym, że jest w jednym teamie z egieldą...

A mam mieć? Niezbyt :). Jeszcze spytam kogo trzeba czemu mam mieć te problemy :P, bo tak sam z siebie to w tej kwestii problemów nie widzę.

 

Ale na razie trochę okoniem stanąłem... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając sprawe kto pływa w jakim akwarium.....

 

Generalnie skoro na PPC i PCLabie jest pozytywny oddzwiek wydaje mi sie ze moze powstac jeden wielki polski team, trzeba by obgadac sprawy techniczne. Trzeba ustalic ktory team ma zasymilowac pozostale (czysto techniczne sprawy) czy ma powstac nowy team, gdzie kazdy portal da jednego przedstawiciela z obecnych team moderatorow, jesli cala akcja mialaby opierac sie na asymilacji innych teamow przez jeden team, nalezaloby rozpoczac wszytko od proby scalenia np. PPC z jednym z mniejszych teamow.

Moj pomysl na nazwe: "Porozumienie ponad podziałami" :P

Śmiem powiedzieć: więc rusz dupę wodzu ;) mamy 85% na "tak" myślę, że to wystarczająco, aby zacząć.

 

Technicznie to uważam, że nie ma sensu robić osobnego teamu i tam przenosić wyników od wszystkich. Jako że PurePC jest pierwszym Polskim teamem na hwbot i ma najwięcej użytkowników powinien być teamem do którego dołączą się inne, a PurePC zmieni nazwę na wybrana przez ogół.

 

Nie wiem jak wygląda sprawa przeniesienia uczestników, czy kapitan teamu może przenieść wszystkich swoich gdzie indziej?

 

Dokładnie.

egielda raczej mówi TAK.

IMO przestańcie sie obrzucać błotem. To do niczego nie prowadzi, a tylko psuje temat ;]

 

Mam nadzieję, że JMKS nie będzie miał tylko problemów z tym, że jest w jednym teamie z egieldą...

 

Jeśli chodzi o sprawy techniczne - 5 minut wspólnej roboty z entem i każde forum ma jednego bota.

Problemem jest tylko to, że HWBot może się troszkę pogubić w fuzji. Spójrzcie na swoje konta na stronie. Punkty niekoniecznie przechodzą tu i tam.

To już mamy 4 teamy, które zgodziły się na fuzję (purepc, pclab - myślę, że jest na dobrej drodze; egielda; overclock)

 

//

 

Aż nie wierze, że to się udało (bo wszytko na to wygląda) i to tak szybko! Jednak potrafimy się dogadać, mimo że się nie do końca kochamy ;)

 

//

 

Pozostaje kwestia kto będzie wodzem po fuzji. Ja proponuję enta, lecz należy to przedyskutować z innymi teamami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mamy stworzyc team narodowy, to wszyscy powinni do niego dolaczyc, nawet ryba i devilek. Zawsze mozna rywalizowac miedzy soba w grupie, a na swiecie bedziemy mieli miejsce w czołówce. Mysle, ze reszta teamow zgodzi sie na fuzje i wszystkim wyjdzie to na dobre.

Devilek powiedzial stanowczo nie i raczej nawet gdyby nowy team byl no.1 to nie dolaczy.

 

...Np. sprawa ryby, wiem ze jest tu sporo osob ktorych on nie lubi i jest nielubiany przez sporo osob...

No co ty,nie przesadzaj. Tutaj procz eMJotki nikt nie lubi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia kto będzie wodzem po fuzji. Ja proponuję enta, lecz należy to przedyskutować z innymi teamami.

Ja bym powiedział, że wódz naczelny to zbędna sprawa. Nie bedzie niedomówień, a taka osoba nie jest konieczna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że wódz naczelny to zbędna sprawa. Nie bedzie niedomówień, a taka osoba nie jest konieczna!

Hmmm, w zasadzie to byłem przekonany, że musi być ten "ktoś" kto jest "właścicielem" teamu. Lecz jak tego nie potrzeba, to kolejny problem rozwiązał się sam (tak jak problem botów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, w zasadzie to byłem przekonany, że musi być ten "ktoś" kto jest "właścicielem" teamu. Lecz jak tego nie potrzeba, to kolejny problem rozwiązał się sam (tak jak problem botów)

Dokłanie. Nie musi być ownera. Każdy z moderatorów danego forum uzyskuje członkostwo w moderatorni teamu i wsadza bota na forum. I po sprawie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DObra to zaczniemy technicznie dzialac po obiedzie, jak dojde troche do siebie, ok? :D

Na mnie możesz liczyć :) Tylko posprzątać muszę [; I fotki z wczoraj pooglądać, która się na nową tapetę nadaje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając sprawe kto pływa w jakim akwarium.....

Śmiem powiedzieć: więc rusz dupę wodzu ;) mamy 85% na "tak" myślę, że to wystarczająco, aby zacząć.

 

Technicznie to uważam, że nie ma sensu robić osobnego teamu i tam przenosić wyników od wszystkich. Jako że PurePC jest pierwszym Polskim teamem na hwbot i ma najwięcej użytkowników powinien być teamem do którego dołączą się inne, a PurePC zmieni nazwę na wybrana przez ogół.

Sprawiedliwie byłoby założyć osobną drużynę, do której dołączyłyby inne, to byłaby zdrowa podstawa, nie byłoby w przyszłości gadki "kto do kogo dołączył, a kto nie dołączał." Aczkolwiek mnie nie przeszkadza dołączenie do PPC. Nawajżniejsze jest, żeby powstała zunifikowana nazwa.

 

Nie wiem jak wygląda sprawa przeniesienia uczestników, czy kapitan teamu może przenieść wszystkich swoich gdzie indziej?

To już mamy 4 teamy, które zgodziły się na fuzję (purepc, pclab - myślę, że jest na dobrej drodze; egielda; overclock)

Mimo, ze cały dorobek ounktowy nowej ekipy Night-Modders spoczywa na koncie PPC, to pragnę oficjalnie zaznaczyć, że ekipa i redkacja Night-Modders również przyłącza się do akcji.

Pozostaje kwestia kto będzie wodzem po fuzji. Ja proponuję enta, lecz należy to przedyskutować z innymi teamami.

Cwaniaczku, nie wiem, czy zauważyłeś, ale pojąwszy się tej akcji zostałeś samozwańczym "wodzem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaczku, nie wiem, czy zauważyłeś, ale pojąwszy się tej akcji zostałeś samozwańczym "wodzem".

;)

 

Oj tam, pretensje są zawsze do wodza i to on ma zawsze problemy :D Wiec wole to zrzucić na kogoś innego ;) Zresztą sporawa wodza zostało rozwiązana - wszyscy którzy rządzili teamami będą rządzić dalej, tylko zjednoczeni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mamy stworzyc team narodowy, to wszyscy powinni do niego dolaczyc, nawet ryba i devilek. Zawsze mozna rywalizowac miedzy soba w grupie, a na swiecie bedziemy mieli miejsce w czołówce. Mysle, ze reszta teamow zgodzi sie na fuzje i wszystkim wyjdzie to na dobre.

Nikogo nie zmusisz i myślę, że nie ma co się nad tym rozczulać.

 

 

W dalszym ciągu apeluję o studzenie głów, ankieta jest raptem 15h, skąd wiecie, czy wszyscy zainteresowani się wypowiedzieli? Są wakacje, kogoś może nie być itd...

 

W jużo fuzji, ok są 4 teamy a co z

 

360 - PCarena

173 - Dzikie

 

103 - shackit

82 - HardPC

39 - Zabrze

23 - ocsystem team

 

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...