Skocz do zawartości
adamo1592

[szukam]sterowniki Do Intel 82801gb Ich7 - High Definition Audio Controller [a-1] Pci.

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż dzisiaj siedziałem 5h próbując znaleźć odpowiednie sterowniki, a przede wszystkim, co zrobić, aby wszystko działało dobrze. Proszę o szczegółową instrukcję. Nie musi ona być dziś, jutro,chodzi tylko o to, abym ja, początkujący użytkownik komputera mógłbym to samodzielnie zrobić.

 

Opis urządzenia Typ

Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI

 

Pole Wartość

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-8I945GMF

 

Zintegrowana chyba ta karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze ręcznie zainstalować jedną z trzech łatek (odpowiednią dla systemu, którego używamy). Są na płycie w katalogu ze sterami dla dźwięku. Uprzedzając pytanie, które pewnie zadasz po kolejnych pięciu godzinach szukania, odpalamy każdą z łat po kolei, jak nie będzie odpowiednia, to wyświetli komunikat o niezgodności.

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze ręcznie zainstalować jedną z trzech łatek (odpowiednią dla systemu, którego używamy). Są na płycie w katalogu ze sterami dla dźwięku. Uprzedzając pytanie, które pewnie zadasz po kolejnych pięciu godzinach szukania, odpalamy każdą z łat po kolei, jak nie będzie odpowiednia, to wyświetli komunikat o niezgodności.

Zrobiłem tak jak było trzeba. Jak ustawię głośniki bardzo głośno to słychać taki szum/zgrzyt. Co mogę zrobić? Co jest źle? Edytowane przez adamo1592

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a weź zobacz czy kable dobrze podłączyłeś

3 dni temu głośniki działały, więc raczej są dobrze podpięte. Zainstalowałem sterowniki, które w google znalazłem i głośniki przestały działać.

 

Głośność ustawiona dobrze. Jak znajdę chwilę czasu to skoczę do kumpla i sprawdzę czy u niego działają. Chyba że można do radia podłączyć itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...