Skocz do zawartości
szpak

Jak podkrecic r9000? -zobacz sam ...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie bawil RadEdit'em w ver 1.1D?

Ma mozliwosc edycji timingow :) ale przy wczytywaniu biosu wywala info ze checksumms bad, nie wiem czy nie bedzie mialo jakiegos negatywnego wplywu na pozniejsze dzialanie karty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie bawil RadEdit'em  w ver 1.1D?

Ma mozliwosc edycji timingow :) ale przy wczytywaniu biosu wywala info ze checksumms bad, nie wiem czy nie bedzie mialo jakiegos negatywnego wplywu na pozniejsze dzialanie karty :D

Prawdopodobnie nie będzie można wgrać BIOSu .

 

Ps

Udało się komuś wgrać BIOS od PRO :?:

Z tego co pamiętam mi chyba raz się udało ale nie pamiętam ,którym atiflashem( Małe dziury :roll: ) Bo chce wgrać z edytowany BIOS od Pro ale atiflash się buntuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm mi sie zawsze zdawało ze nikomu sie nie udało z tym BIOSEm od pro tz ze nie  było zmiany z wydajnoscia

Mówię dobrze nie pamiętam :? ale kojarzy mi się że nawet do windy nie chciał wejść (hynix 5ns) i w grałem orginała

 

Teraz z edytowanum chciałbym spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego to ja ci nie powiem .....bardzo mozliwe ze wersja vivo ma inny bios bardzje jakis rozbudowany .proponuje ci np. sciagniecie swojego i porownanie go jakims edytorem z moim i sam zobaczycsz ..czy sa jakies roznice ..np. w wielkosci czy czyms ;] jak nie ma to wgrywaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no wszystkim działa ....fajnie ....

 

a co do Prezesa_s a jak z wynikami ?? wszystko ok na tym agp 0 czy 2x ..ja kiedys tez miałem agp. 2x ale było ok tak pisało ale stery rozwiazały problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz jeszcze napisac o wersji biosu ...ile na maxa wyciskasz ? jakie masz chłodzenie itp :) ?

co do wersji biosu to nawet nie wiem jaka mam w swojej karcie a co do podkrecania to pisalem ze karta z standardowych GPU: 250 MEM: 400 poszla bez arrtefaktow na GPU: 320 MEM: 470, a wszystko to chlodzilem wentylatorem z zasilacza :) moj najlepszy wynik to 8135 3DMarków na podkreconej grafie i procku na prawie 1600MHz niestety nie zrobilem wpisu do compare na Futuremarku ale postaram sie to zrobic jak bede mial wolna chwilke i checi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz ta najlepsza chyba ..wersja dobra data tez spoko . ale z tego co tu na posciku wywnioskowac mozna to czym starszy bios tym wydatnijeszy.... jak narazie prowadze w tej dziedzinie ....moze dlatego ze tego radka kupiłem zaraz po tym jak było mozna go kupic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięć jednak nie zawodzi :wink: udało się wgrać biosa od pro a efekt był taki że obraz jest zkaszaniony od samego początku (nawet w biosie :? ) Taki sam efekt jak przy edytowanianu zwykłego biosu system nie instaluje sterowników :( .

 

Ogólnie dziwię się ,że nikt tego nie zrobił jeszcze aby pod Xp spokojnie biegał .Kwestia prawdopodobnie tylko BIOSu ale ja jestem za miętki aby żeby to zrobić :roll: .9500 zmodowali o 9000 zapomnieli :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...