Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Szukam Gry!

Rozpoczęty przez Sysak, cze 15 2008 20:52
szukam gry

1375 odpowiedzi w tym temacie

Sysak
  • Sysak
  • Uczestnik
  • Moderator Działu
  • 5209 postów

Jeśli chcesz w coś zagrać a nie masz pojęcia w co, albo pamiętasz grę, a tytułu nie, to spytaj, a forum spróbuje pomóc.

Zna ktoś jakąś dobrą samochodówkę z licencjonowanymi autami, która wciąga, działa na Intelu GMA900 płynnie i nie jest z serii need for speed? Najfajniej by było, gdyby kariera dawała możliwość kupowania aut za zdobytą kasę, albo odblokowywania nowych modeli, ale bez tego też się obejdzie...

PS. Może by tak topic podwieśić, żeby ludzie nie zakładali topiców jak szukają jakiejś gry, której tytułu nie pamiętają, albo porady w co zagrać/ Tak mi teraz przyszło do głowy i może mogłoby to być praktyczne.

Użytkownik Sysak edytował ten post 18 czerwiec 2010 - 11:15

• 0

Carson

gran turismo 2 + epsxe ;) powinno smigac
  • 0

Sysak
  • Sysak
  • Uczestnik
  • Moderator Działu
  • 5209 postów

Mam GT4 ;) a w GT2 grałem tyle, że już bym nawet spojrzeć na to nie mógł. Próbuj dalej, bo dobrym tropem idziesz i może jeszcze mnie olśnisz jakimś pomysłem.
  • 0

Black_war

Gt Legends? Tylko nie wiem jak z wymaganiami ;)
  • 0
tadam

Firekage
  • Firekage
  • Uczestnik
  • Banned
  • 6206 postów

GTL : duze wymagania , ale na DX7 powinno lazic , tylko jak to wyglada...
  • 0

Sysak
  • Sysak
  • Uczestnik
  • Moderator Działu
  • 5209 postów

Oj panowie głębiej jeszcze troszke pamięcią sięgnijcie ta moja IGMA nie ma nawet Hardware T&L, jej zegar cyka tylko trochę szybciej niż mój budzik (300mhz) a vram=ram więc wątpię w możliwość zagrania w GTL... bosh jak ja tęsknie za moim pecetem... ;)
  • 0

Black_war

Wymyśliłem..

Rally Trophy B-)
  • 0
tadam

Sysak
  • Sysak
  • Uczestnik
  • Moderator Działu
  • 5209 postów

Aaaa. Rally Trophy nie działa, bo się nie lubi z moją grafiką i nawet do menu nie wejdę. Wywala mi grę do pulpitu jeszcze zanim cokolwiek zobaczę... A GTL mi nie przypadło do gustu. A może by tak coś bardziej arcadowego? Plz, jak tylko wam się jakakolwiek gra pasująca do opisu przypomni to napiszcie. Szczerze mówiąc spodziewałem się większego odzewu... :cry:
  • 0

szpachla2

Sports Car gt?
  • 0
Cennk jest zakazany...

Carson

Aaaa. Rally Trophy nie działa, bo się nie lubi z moją grafiką i nawet do menu nie wejdę. Wywala mi grę do pulpitu jeszcze zanim cokolwiek zobaczę... A GTL mi nie przypadło do gustu. A może by tak coś bardziej arcadowego? Plz, jak tylko wam się jakakolwiek gra pasująca do opisu przypomni to napiszcie. Szczerze mówiąc spodziewałem się większego odzewu... :cry:

no bo bardzo zaweziles wybor ;) nie ma w czym wybierac, dla mnie idealnym wyborem bylo by gt2 no ale mowisz ze tego juz masz dosyc. Nie wiem...moze ktoras z serii Toca, Ridge Racer Type 4 + epsxe (tyle ze fury fikcyjne), Le Mans 24 Hours, Swedish Touring Car Championship 2, Viper Racing. Tyle ze to wszsytko troche odbiega od tego co chciales. Patrz... moze cos wybierzesz
  • 0

costi
  • costi
  • Redakcja
  • Moderator
  • 21561 postów

Sega Rally moze?
  • 1

i5 2500K || Biostar TZ77XE4 || 4x4GB Kingston HyperX Genesis

MSI GTX750Ti Gaming 2GB || Lenovo L220x LCD

integra || Creative T20

Kingston HyperX 120GB + Samsung F1 320GB || Sony AD-7240S

Fractal Define R2 || be quiet! Purepower L7 530W

HTPC: 

Xbox360 Gamertag: costiPL

Regulamin | Indeks Gier | Szukajka

DziubekR1

Wiesz co, do tej grafy, to ja polece Ci starego dobrego Lotusa :P http://www.staregry....l/?c=_gv&i=1072
  • 0

Atrus
  • Atrus
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 120 postów

Jesli masz ps2 (a zakladam ze masz skoro posiadasz GT4) to Enthrussia S czy cos od konami na ps2.
  • 0
- i5 3570K- EVGA Z77 FTW- G.Sklill [ TridentX '> F3-2400C10D-16GTX- GeForce EVGA GTX 670 FTW 2GB- Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Pro (PCI Express)- HDD WD VelociRaptor 500GB WD5000HHTZ- Tagan 580W - U15 Easycon Serie- EIZO Foris FS2333

Sysak
  • Sysak
  • Uczestnik
  • Moderator Działu
  • 5209 postów

no bo bardzo zaweziles wybor ;) nie ma w czym wybierac, dla mnie idealnym wyborem bylo by gt2 no ale mowisz ze tego juz masz dosyc. Nie wiem...moze ktoras z serii Toca, Ridge Racer Type 4 + epsxe (tyle ze fury fikcyjne), Le Mans 24 Hours, Swedish Touring Car Championship 2, Viper Racing. Tyle ze to wszsytko troche odbiega od tego co chciales. Patrz... moze cos wybierzesz

A coś takiego bardziej ulicznego a nie torowego jeszcze by Ci przyszło na myśl? Bo z tych gier co podaliście żanda nie wywołała u mnie podniecenia i gwałtownej chęci zagrania w nią. ;-)

Użytkownik Sysak edytował ten post 19 czerwiec 2008 - 20:36

• 0

Grobel
  • leborg
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 11720 postów

Może Midnight Club ?
  • 0

msi b75a-g43 # i52320# Crucial mx200 250GB # msi rx 470 ddr5 # 16GB 1600 ddr3 # Xonar dg # Seasonic SS-401HT

Shuttle av45gt // P4 2Ghz // seagate 40GB // Geforce 2mx // 1o24MB ddr1 // Genius Value 4.1 // Delta 350

nintendo Wii & Playstation Vita

2 meters tall. Ex-basketball player. Beautiful kid. And on top of it, a gay alien.

pawelekmal

Podepnę się pod temat. Szukam tytułu starej gry gdzie tworzyło się jakiś tor/plansze za pomocą takich rzeczy jak: biegający chomik do napędzania, linki, nożyczki, uciekająca mysz itp. Nawet nie wiem jak za bardzo to opisać;] mniej więcej celem było np utworzyć jak najciekawszy tor w którym spadająca piłeczka zapoczątkuje reakcje łańcuchową rożnych przedmiotów, dzięki którym piłeczka będzie mogła przesuwać się dalej, żeby na końcu np wpaść do kosza. Myśle, że starsi wiedzą o jaką grę chodzi.
  • 0

| i5-2500K@4GHz | Radeon HD 6870 | 2x4GB OCZ Reaper 1300MHz | ASRock P67 Pro3 | SSD Crucial 240GB | Samsung F1 640GB | Be-quiet PP 530W | CM Centurion 534 | Samsung SyncMaster 940N | 23" Samsung SyncMaster 2333SW |

costi
  • costi
  • Redakcja
  • Moderator
  • 21561 postów

Incredible Machines?
  • 0

i5 2500K || Biostar TZ77XE4 || 4x4GB Kingston HyperX Genesis

MSI GTX750Ti Gaming 2GB || Lenovo L220x LCD

integra || Creative T20

Kingston HyperX 120GB + Samsung F1 320GB || Sony AD-7240S

Fractal Define R2 || be quiet! Purepower L7 530W

HTPC: 

Xbox360 Gamertag: costiPL

Regulamin | Indeks Gier | Szukajka

pawelekmal

tak to to, ale nie nawet wersja 3 nie działa mi na xp. wyskakuje błąd aplikacji i zamyka sie gra. Czy znacie podobną grę która bez problemu będzie działać na xp'ku?
  • 0

| i5-2500K@4GHz | Radeon HD 6870 | 2x4GB OCZ Reaper 1300MHz | ASRock P67 Pro3 | SSD Crucial 240GB | Samsung F1 640GB | Be-quiet PP 530W | CM Centurion 534 | Samsung SyncMaster 940N | 23" Samsung SyncMaster 2333SW |

radeksz
  • radeksz
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1265 postów

Armadillo Run, trzeba zbudowac tor dla pileczki nawet ciekawe.
  • 0

wistler
  • wistler
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1249 postów

tak to to, ale nie nawet wersja 3 nie działa mi na xp. wyskakuje błąd aplikacji i zamyka sie gra. Czy znacie podobną grę która bez problemu będzie działać na xp'ku?

Ja pamiętam, że w Incredible Machines grałem na XP.
  • 0
[size="2"'>[font="Verdana"'>[center'>E2160 | P35 | 2GB | 4890 | 240GB | 350W | 23"MX518 | huge Razer Goliathus α | Enermax Aurora PremiumX-Fi Audio | Genius 5.1 | 2 x Philips wireless headphones [/center'>[/font'>

awq
  • awq
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 188 postów

Zawsze można użyć emulatora dosu, czyli dosbox'a.
  • 0

Twój Pan

A coś takiego bardziej ulicznego a nie torowego jeszcze by Ci przyszło na myśl? Bo z tych gier co podaliście żanda nie wywołała u mnie podniecenia i gwałtownej chęci zagrania w nią. ;-)

GT1 ;) Wieeeele meskich samochodów :wink:
  • 0

zajcev99
  • zajcev99
  • Uczestnik
  • Banned
  • 86 postów

Jak ktoś się nudzi polecam Tekken3 + epsxe
  • 0
[font="Tahoma"'>[center'>PROSZĘ O USUNIĘCIE KONTA Z POWODÓW WŁAMANIE NA KONTO, Zrobiłem nowe o nazwie Zajcewik . [/center'>[/font'>

wyyzy
  • wyyzy
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 214 postów

Szukam jakiegoś japońskiego / innego [c/mmo]RPG'a, byleby z azjatyckimi klimatami - na PeCeta oczywiście - poleci ktoś coś? ;)

Użytkownik wyyzy edytował ten post 23 czerwiec 2008 - 15:14

• 0
.

ath
  • ath
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 10337 postów

Z darmowych to silkroad, metin 2, cabal...
Z platnych FF XI, Lineage 2.

Tzn. osobiscie zadnej z tych gier nie polecam, ale to mi przyszlo na pierwsza mysl. ;]
  • 0

Twój Pan

Jak ktoś się nudzi polecam Tekken3 + epsxe

To ma sens, posiadajac jedynie taki zestaw:

Dołączona grafika

oryginalny pad od psx'a z 1996roku, ciagle w swietnym stanie :)
  • 0

Devil
  • Devil
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 12149 postów

Mam gdzieś jeszcze taki, ale z wyrwanym kablem :D. IMO najlepszy zaraz pod Dual Shock'u ;)
  • 0

I7 6700K@4.5 GHz | ASRock z170 Extreme4 | Asus (Strix) GTX 1080Ti@2025/11000| 2x8GB DDR4 CL15 3000 | Crucial M550 256GB + Samsung 850 EVO 500GB | WD RED  3TB | WIN 10x 64 | SAMSUNG 49KS7500

Sysak
  • Sysak
  • Uczestnik
  • Moderator Działu
  • 5209 postów

Jak bede w PL to się zaopatrze w ten wynalazek. :)
  • 0

wyyzy
  • wyyzy
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 214 postów

Z darmowych to silkroad, metin 2, cabal...
Z platnych FF XI, Lineage 2.

Tzn. osobiscie zadnej z tych gier nie polecam, ale to mi przyszlo na pierwsza mysl. ;]

A coś na singla?
  • 0
.

Twój Pan

Mam gdzieś jeszcze taki, ale z wyrwanym kablem :D. IMO najlepszy zaraz pod Dual Shock'u ;)

oryginalny DS, moze z rok mlodszy jest w drugim mieszkaniu, razem z PSXem :wink:
  • 0

Dodaj odpowiedź