Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Szukam Gry!

Rozpoczęty przez Sysak, cze 15 2008 20:52
szukam gry

1375 odpowiedzi w tym temacie

Sysak
  • Sysak
  • Uczestnik
  • Moderator Działu
  • 5209 postów

A coś na singla?

Septerra Core - kiedyś to dali do Komputer Świat gry i muszę powiedzieć że mnie wciągnęło. I ma japoński klimat.
  • 0

wyyzy
  • wyyzy
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 214 postów

Ok, dzięki - sprawdzę :)

Gdyby ktoś coś jeszcze znał - pisać śmiało ;)
  • 0
.

costi
  • costi
  • Redakcja
  • Moderator
  • 21561 postów

A coś na singla?

Emulator PS2 i seria Final Fantasy, Kingdom Hearts 1 i 2, seria Star Ocean, Disgaea, Xenosaga, Shin Megami Tensei, Valkyrie Profile - na kilogramy tego jest ;)

Z azjatyckich klimatow to jeszcze Jade Empire.
  • 0

i5 2500K || Biostar TZ77XE4 || 4x4GB Kingston HyperX Genesis

MSI GTX750Ti Gaming 2GB || Lenovo L220x LCD

integra || Creative T20

Kingston HyperX 120GB + Samsung F1 320GB || Sony AD-7240S

Fractal Define R2 || be quiet! Purepower L7 530W

HTPC: 

Xbox360 Gamertag: costiPL

Regulamin | Indeks Gier | Szukajka

Złodziej

Czy znacie jakieś gry podobne do:

1. Traffic Giant, Traffic Game - czyli symulacja komunikacji miejskiej

2. seria Sim City, City Life - czyli symulacja zarządzania miastem

???
  • 0

Tasslehoff

Jesli mozna, wlasnie sobie przypomnialem o staarej gierce ale niestety nie moge sobie przypomniec tytulu, bedzie to ciezkie do wyszukania, ale moze ktos o tym pamieta i moze sie ze mna tym podzielic :P

Otoz szukam takiej gierki, gdzie sie latalo takimi roznymi pojazdami (samolocikami) z roznego rodzaju bronia, mozna bylo kupowac coraz to lepsze uzbrojenie, od karabinow do rakiet itp. nie wiem czy lepsze silniki tam byly tez. Ekran byl skierowany w dół pod kontem jak w zwyklych strategicznych gierkach. Teren zwykle byl pokryty trawa, duzo pagórków, rzeki, jeziora i sie latalo po calej planszy. Celem byla walka 1 na 1 zniszczyc przeciwnika. Mozna bylo grac we dwoje, jak sie odlatywalo dosc daleko to ekran dosc znacznie sie oddalal.

Kurcze nie wiem czy dobrze to obrazuje, tzn czy zrozumiale ;D Kiedys jeszcze jak byl taki magazyn o grach komputerowych "Gambler" to bylo tam demko - watpie zeby pomoglo ale napisalem :D
  • 0

[i7 4790k @ 4,6GHz][SilentiumPC Grandis XE1236][Asus z97-AR][G.Skill TridentX 4x4GB 2400-CL10][Gigabyte GTX970@1500/7300]

[EiZO Foris FS2434][OCZ ModXStream Pro 600W][SSD: Crucial M550 256GB]

[Logitech mx518][Logitech G15][Sluchawki: Steelseries Syberia V2 BLACK]

Vennor
  • Vennor
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1369 postów

Otoz szukam takiej gierki, gdzie sie latalo takimi roznymi pojazdami (samolocikami) z roznego rodzaju bronia, mozna bylo kupowac coraz to lepsze uzbrojenie, od karabinow do rakiet itp. nie wiem czy lepsze silniki tam byly tez. Ekran byl skierowany w dół pod kontem jak w zwyklych strategicznych gierkach. Teren zwykle byl pokryty trawa, duzo pagórków, rzeki, jeziora i sie latalo po calej planszy. Celem byla walka 1 na 1 zniszczyc przeciwnika. Mozna bylo grac we dwoje, jak sie odlatywalo dosc daleko to ekran dosc znacznie sie oddalal.

Takich gier było multum. Przykładem Raptor czy Tyrian 2000.
  • 0

Książki są dla dziewuch i maminsynków. -- „Mr Vertigo”

ASRock P67 Pro3 B3 • 2500K • Zalman Quiet • 4 GB KVR1333 • Sapphire HD6950 1 GB • Vertex 4 128 GB • WD10EFRX • Seasonic M12II-620 • Chieftec BH

Tasslehoff

Nie, nie, nie mialem na mysli tego typu gier, ze sie leci samolotem i strzela we wszystko co napotka sie na drodze. Takich gierek to wiem ze bylo cale miliony.

W tej gdzie ktora szukam nie strzelales do calej masy przeciwnikow, tylko to byla walka jeden na jednego. Ja mam jeden stateczek, ty masz drugi i latamy sobie po calej mapie i sie strzelamy na rozne sposoby.
  • 0

[i7 4790k @ 4,6GHz][SilentiumPC Grandis XE1236][Asus z97-AR][G.Skill TridentX 4x4GB 2400-CL10][Gigabyte GTX970@1500/7300]

mortex
  • mortex
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 740 postów

...........
Kurcze nie wiem czy dobrze to obrazuje, tzn czy zrozumiale ;D Kiedys jeszcze jak byl taki magazyn o grach komputerowych "Gambler" to bylo tam demko - watpie zeby pomoglo ale napisalem :D

Przejrzałem pobieżnie płytki z "Gamblera" i nie znalazłem takiego dema. Żebyś chociaż pamiętał w którym to numerze było. Ale za to znalazłem na CD 5/99 pełną wersję "Harpoon Classic '97"! Zainstalowałem i już mnie nie ma. B-)
  • 0

SB i2500k # Asrock p67 fatal1ty performance # Kingston HyperX CL9 1600Mhz 8GB (2x4GB) # Asus ENGTX460 DC TOP/2DI/1GD5/V2 # Kingston SSDNow V+100 96 # WD 1TB Green # ASUS Xonar Essence ST # Seasonic S12 430W

music is my love

Tasslehoff

Tytulu nie pamietam to numer gamblera mam pamietac :D
  • 0

kronox55
  • kronox55
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 214 postów

chyba dobry temat, mianowicie szukam dobrej gry o spider-manie na pc :-P która część jest najbardziej warta zagrania?
  • 0

wyyzy
  • wyyzy
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 214 postów

Jakąś dobrą strategie turową - z większym naciskiem na politykę, ekonomie - ktoś poleci? [oprócz Cywilizacji] ...najlepiej czasy bieżące - ewentualnie IIWŚ [inne też mogą być, chociaż wolałbym wcześniej wymienione ;)].

Dziękuję z góry.

Użytkownik wyyzy edytował ten post 30 czerwiec 2008 - 11:58

• 0
.

Grobel
  • leborg
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 11720 postów

chyba dobry temat, mianowicie szukam dobrej gry o spider-manie na pc :-P która część jest najbardziej warta zagrania?

Trochę leciwy spiderman the movie - nic lepszego po prostu nie ma :rolleyes:
  • 0

msi b75a-g43 # i52320# Crucial mx200 250GB # msi rx 470 ddr5 # 16GB 1600 ddr3 # Xonar dg # Seasonic SS-401HT

Shuttle av45gt // P4 2Ghz // seagate 40GB // Geforce 2mx // 1o24MB ddr1 // Genius Value 4.1 // Delta 350

nintendo Wii & Playstation Vita

2 meters tall. Ex-basketball player. Beautiful kid. And on top of it, a gay alien.

costi
  • costi
  • Redakcja
  • Moderator
  • 21561 postów

Jakąś dobrą strategie turową - z większym naciskiem na politykę, ekonomie - ktoś poleci? [oprócz Cywilizacji] ...najlepiej czasy bieżące - ewentualnie IIWŚ [inne też mogą być, chociaż wolałbym wcześniej wymienione ;)].

Dziękuję z góry.

seria Europa Universalis?
  • 0

i5 2500K || Biostar TZ77XE4 || 4x4GB Kingston HyperX Genesis

MSI GTX750Ti Gaming 2GB || Lenovo L220x LCD

integra || Creative T20

Kingston HyperX 120GB + Samsung F1 320GB || Sony AD-7240S

Fractal Define R2 || be quiet! Purepower L7 530W

HTPC: 

Xbox360 Gamertag: costiPL

Regulamin | Indeks Gier | Szukajka

pawelekmal

czy jest jakaś bijatyka na pc, tylko z walkami takimi jak np w The Matrix: Path of Neo ? nie chodzi mi o takie typowe bijatyki w automatów, tylko jakieś właśnie takie efektowne 3d.
  • 0

| i5-2500K@4GHz | Radeon HD 6870 | 2x4GB OCZ Reaper 1300MHz | ASRock P67 Pro3 | SSD Crucial 240GB | Samsung F1 640GB | Be-quiet PP 530W | CM Centurion 534 | Samsung SyncMaster 940N | 23" Samsung SyncMaster 2333SW |

slimeck
  • slimeck
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 278 postów

polecam ci BLADE OF DARKNESS. niby TPP, niby chodzone, niby nic szczegolnego, niby grafika prościutka ( gra z dawnych czasów ) a jednak pojedynki sa naprawde fajowe, z poczatku latwe, pozniej naprawde super wciągające i wymagające.. wada gry jest niemożnośc regulowania stopnia trudnosci, jest jeden domyślny i nei mozna go zwiekszyc. gdyby nie to to pykał bymw te gre stale i wciąż. przypomina to Devil May Cry, czyli taka chodzona bijatyka, ale tylko rpzypomina. cztery klasy : barbarzyńca, rycerz, amazonka i krasnolud. poszperaj na necie, poczytaj. moze Cie zainteresuje. w kazdym razie ja ją gotoąco każdemu polecam - perełka z lamusa jak się patrzy ! :)
  • 0

Black_war

łojezu.. grałem w Severance'a (czy jak to tam się pisało) dobre kilka lat temu :P na prawdę godna rozpatrzenia propozycja.
  • 0
tadam

kronox55
  • kronox55
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 214 postów

zna ktoś jakąś fajną samochodówkę (ofc. na PC) w miarę realistyczną, ale bez przesady ? bo słyszałem, że GTR-y są trudne, szukam jakiegoś wstępu, żeby nabyć trochę umiejętności. mam kierownicę (nie za dobrą, ale mam)
  • 0

rubin
  • rubin
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 4 postów

Nie dawno wyszła gra GRID - http://www.gry-onlin...026.asp?ID=6191
  • 0

Sopel
  • Sopel
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1340 postów

zna ktoś jakąś fajną samochodówkę (ofc. na PC) w miarę realistyczną, ale bez przesady ? bo słyszałem, że GTR-y są trudne, szukam jakiegoś wstępu, żeby nabyć trochę umiejętności. mam kierownicę (nie za dobrą, ale mam)

Napisz jaki masz sprzęt...

Ps. Odpalał ktoś Grida na 85gt? (nie bić}
  • 0

Laptop 

kronox55
  • kronox55
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 214 postów

w GRIDA grałem . mój sprzęt : e2200 p31-ds3l gf96gt 2gb ddr2
  • 0

Grobel
  • leborg
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 11720 postów

Nie dawno wyszła gra GRID - http://www.gry-onlin...026.asp?ID=6191

Grid w miarę realistyczny? :lol2:
  • 0

msi b75a-g43 # i52320# Crucial mx200 250GB # msi rx 470 ddr5 # 16GB 1600 ddr3 # Xonar dg # Seasonic SS-401HT

Shuttle av45gt // P4 2Ghz // seagate 40GB // Geforce 2mx // 1o24MB ddr1 // Genius Value 4.1 // Delta 350

2 meters tall. Ex-basketball player. Beautiful kid. And on top of it, a gay alien.

Carson

nie tedy droga :wink: chcesz "grac" w simy to wlaczaj gtr/rf i daj sobie spokoj ze wstepami w postaci nfsow czy innych "scigalek"

Użytkownik CarsonPoland edytował ten post 15 lipiec 2008 - 00:42

• 1

mothman
  • maroon
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 470 postów

Witam.
Może ktoś mi polecić jakieś dobre shootery FPP w stylu FEAR i Condemned (horror/thriller)? :wink:

Grałem kiedyś w Clive Barker's Undying, ale nie podobało mi się. Za to dwa powyższe tytuły ubóstwiam :grin:

Użytkownik maroon edytował ten post 17 lipiec 2008 - 14:56

• 0
Music is everything.Po jaką cholerę cytujecie posty bezpośrednio nad sobą?!

Enzovelionn
  • Torghal
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 89 postów

Witam,

Poszukuję gry (nie wiem czy w ogóle taka istnieje) w której wcielamy się w młodego chłopca i kierujemy jego losem, pracujemy gdzieś tam zarabiając pieniądze na paru kompanów, potem polujemy na bandytów. Zbijamy większe pieniądze, aż stajemy w jednej armii króla, stajemy się potem jego wasalem, zdobywamy swoją ziemię a potem gdy nam się nie podoba król, sami tworzymy nowe państwo. Ściągamy podatki i tak dalej.

Miło by było aby taka gierka była przez neta. Grafika nie musi być ładna.

Nie proponujcie mi mount and blade bo już się w niego nagrałem. Jakby nikt nie znał takiej gierki o jaką ja marzę to proszę aby ktoś podał jakiś tytuł który mniej więcej sprosta moim wymaganiom.

Proszę o pomoc...

jakby nic naprawdę nie znaliście to coś może w stylu Fable?

@ maroon

Może nie jest to gra typu shooter ale mi się podobała strasznie, polecam gorąco Penumbrę [Penumbra: Overture, Penumbra Black Plague, Penumbra Requiem <- trzecia część dopiero w sierpniu] !!!

Użytkownik Torghal edytował ten post 18 lipiec 2008 - 11:25

• 0

Grobel
  • leborg
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 11720 postów

Witam.
Może ktoś mi polecić jakieś dobre shootery FPP w stylu FEAR i Condemned (horror/thriller)? :wink:

Grałem kiedyś w Clive Barker's Undying, ale nie podobało mi się. Za to dwa powyższe tytuły ubóstwiam :grin:

Alien vs Predator i granie człowiekiem! ;] Nie ma straszniejszego shootera [;
  • 1

Jin*
  • Jin*
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 4445 postów

Ja szukam tytulu gry ktora pamietam mgliscie, ale gralo sie w to swietnie. Turowka ktora zazynalismy z kumplami w szkole na lanie jakies 6 lat temu :] . Wydaje mi sie, ze byl to freeware i CHYBA polskiej produkcji (napewno bylo spolszczone). Glowny ekran gry wygladal jak mapka w North & South, czyli jakis lad podzielony na regiony, na ktorych mozna bylo produkowac wojsko no i trzeba bylo oczywiscie zajmowac regiony wroga zeby zdobyc cala mape (walka byla automatyczna, ja mam jakas liczbe wojakow, region ktory atakuje tez, a komputer decydowal kto wygra ;-) ). Z tego co pamietam gracze mogli zawierc miedzy soba sojusze. Kojarzy ktos o co mi chodzi?
  • 0
make [font="Verdana"'>love[/font'> not [font="Franklin Gothic Medium"'>[i'>warcraft[/i'>[/font'>

BLANTMEN
  • BLANTMEN
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 4579 postów

Kolej na mnie - szukam gry, wydała ją chyba Sierra. Była (jest?) to gra z rodziny przygodówek (kliknij, weź, przynieś, pozamiataj itd). W roli głównej występowały jakieś gobliny, trole lub skrzaty - nie pamiętam dokładnie. Obiła mi się kiedyś o uszy. Pomoże ktoś ?
  • 0
FIAT Linea T-Jet 1.4 @ 120KM <3

Jin*
  • Jin*
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 4445 postów

Goblins? Trzy czesci byly.
  • 0
make [font="Verdana"'>love[/font'> not [font="Franklin Gothic Medium"'>[i'>warcraft[/i'>[/font'>

stivo
  • stivo
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 3232 postów

Ja szukam tytulu gry ktora pamietam mgliscie, ale gralo sie w to swietnie. Turowka ktora zazynalismy z kumplami w szkole na lanie jakies 6 lat temu :] . Wydaje mi sie, ze byl to freeware i CHYBA polskiej produkcji (napewno bylo spolszczone). Glowny ekran gry wygladal jak mapka w North & South, czyli jakis lad podzielony na regiony, na ktorych mozna bylo produkowac wojsko no i trzeba bylo oczywiscie zajmowac regiony wroga zeby zdobyc cala mape (walka byla automatyczna, ja mam jakas liczbe wojakow, region ktory atakuje tez, a komputer decydowal kto wygra ;-) ). Z tego co pamietam gracze mogli zawierc miedzy soba sojusze. Kojarzy ktos o co mi chodzi?

Ryzyko (eng. Risk)?
  • 0

Phenom II X4 965 | Asrock AOD790GX/128 | MSI GTX 650 Ti Boost | 4 x Kingston 2GB CL 5.0 low-profile | Goodram Iridium PRO 240 GB + WD (2 x 640 AAKS + 250) | Creative Audigy SE @ X-Fi Extreme Audio | Samsung SH-S223L | TT Smart SE M 530W | NZXT Trinity

LG M228WA-BZ + HP W2207 | A4tech KX-5MU | GB Aivia Uranium | ModeCom MC-2020 | Brother MFC-J430W | Scythe Kaze Master

Dell E4200

Sprzedam: Gigabyte GF 8500 GT, Chieftec GPS-450AA-101A 450W, Oddam za KW: s.478 Celeron D 2.4; FDD

BLANTMEN
  • BLANTMEN
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 4579 postów

Goblins? Trzy czesci byly.

Dokładnie o to mi chodziło. Thx :*
  • 0
FIAT Linea T-Jet 1.4 @ 120KM <3

Dodaj odpowiedź