Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

A coś na singla?

Emulator PS2 i seria Final Fantasy, Kingdom Hearts 1 i 2, seria Star Ocean, Disgaea, Xenosaga, Shin Megami Tensei, Valkyrie Profile - na kilogramy tego jest ;)

 

Z azjatyckich klimatow to jeszcze Jade Empire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna, wlasnie sobie przypomnialem o staarej gierce ale niestety nie moge sobie przypomniec tytulu, bedzie to ciezkie do wyszukania, ale moze ktos o tym pamieta i moze sie ze mna tym podzielic :P

 

Otoz szukam takiej gierki, gdzie sie latalo takimi roznymi pojazdami (samolocikami) z roznego rodzaju bronia, mozna bylo kupowac coraz to lepsze uzbrojenie, od karabinow do rakiet itp. nie wiem czy lepsze silniki tam byly tez. Ekran byl skierowany w dół pod kontem jak w zwyklych strategicznych gierkach. Teren zwykle byl pokryty trawa, duzo pagórków, rzeki, jeziora i sie latalo po calej planszy. Celem byla walka 1 na 1 zniszczyc przeciwnika. Mozna bylo grac we dwoje, jak sie odlatywalo dosc daleko to ekran dosc znacznie sie oddalal.

 

Kurcze nie wiem czy dobrze to obrazuje, tzn czy zrozumiale ;D Kiedys jeszcze jak byl taki magazyn o grach komputerowych "Gambler" to bylo tam demko - watpie zeby pomoglo ale napisalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz szukam takiej gierki, gdzie sie latalo takimi roznymi pojazdami (samolocikami) z roznego rodzaju bronia, mozna bylo kupowac coraz to lepsze uzbrojenie, od karabinow do rakiet itp. nie wiem czy lepsze silniki tam byly tez. Ekran byl skierowany w dół pod kontem jak w zwyklych strategicznych gierkach. Teren zwykle byl pokryty trawa, duzo pagórków, rzeki, jeziora i sie latalo po calej planszy. Celem byla walka 1 na 1 zniszczyc przeciwnika. Mozna bylo grac we dwoje, jak sie odlatywalo dosc daleko to ekran dosc znacznie sie oddalal.

Takich gier było multum. Przykładem Raptor czy Tyrian 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie mialem na mysli tego typu gier, ze sie leci samolotem i strzela we wszystko co napotka sie na drodze. Takich gierek to wiem ze bylo cale miliony.

 

W tej gdzie ktora szukam nie strzelales do calej masy przeciwnikow, tylko to byla walka jeden na jednego. Ja mam jeden stateczek, ty masz drugi i latamy sobie po calej mapie i sie strzelamy na rozne sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...........

Kurcze nie wiem czy dobrze to obrazuje, tzn czy zrozumiale ;D Kiedys jeszcze jak byl taki magazyn o grach komputerowych "Gambler" to bylo tam demko - watpie zeby pomoglo ale napisalem :D

Przejrzałem pobieżnie płytki z "Gamblera" i nie znalazłem takiego dema. Żebyś chociaż pamiętał w którym to numerze było. Ale za to znalazłem na CD 5/99 pełną wersję "Harpoon Classic '97"! Zainstalowałem i już mnie nie ma. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś dobrą strategie turową - z większym naciskiem na politykę, ekonomie - ktoś poleci? [oprócz Cywilizacji] ...najlepiej czasy bieżące - ewentualnie IIWŚ [inne też mogą być, chociaż wolałbym wcześniej wymienione ;)].

 

Dziękuję z góry.

Edytowane przez wyyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba dobry temat, mianowicie szukam dobrej gry o spider-manie na pc :-P która część jest najbardziej warta zagrania?

Trochę leciwy spiderman the movie - nic lepszego po prostu nie ma :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś dobrą strategie turową - z większym naciskiem na politykę, ekonomie - ktoś poleci? [oprócz Cywilizacji] ...najlepiej czasy bieżące - ewentualnie IIWŚ [inne też mogą być, chociaż wolałbym wcześniej wymienione ;)].

 

Dziękuję z góry.

seria Europa Universalis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ci BLADE OF DARKNESS. niby TPP, niby chodzone, niby nic szczegolnego, niby grafika prościutka ( gra z dawnych czasów ) a jednak pojedynki sa naprawde fajowe, z poczatku latwe, pozniej naprawde super wciągające i wymagające.. wada gry jest niemożnośc regulowania stopnia trudnosci, jest jeden domyślny i nei mozna go zwiekszyc. gdyby nie to to pykał bymw te gre stale i wciąż. przypomina to Devil May Cry, czyli taka chodzona bijatyka, ale tylko rpzypomina. cztery klasy : barbarzyńca, rycerz, amazonka i krasnolud. poszperaj na necie, poczytaj. moze Cie zainteresuje. w kazdym razie ja ją gotoąco każdemu polecam - perełka z lamusa jak się patrzy ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jakąś fajną samochodówkę (ofc. na PC) w miarę realistyczną, ale bez przesady ? bo słyszałem, że GTR-y są trudne, szukam jakiegoś wstępu, żeby nabyć trochę umiejętności. mam kierownicę (nie za dobrą, ale mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jakąś fajną samochodówkę (ofc. na PC) w miarę realistyczną, ale bez przesady ? bo słyszałem, że GTR-y są trudne, szukam jakiegoś wstępu, żeby nabyć trochę umiejętności. mam kierownicę (nie za dobrą, ale mam)

Napisz jaki masz sprzęt...

 

Ps. Odpalał ktoś Grida na 85gt? (nie bić}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jakąś fajną samochodówkę (ofc. na PC) w miarę realistyczną, ale bez przesady ? bo słyszałem, że GTR-y są trudne, szukam jakiegoś wstępu, żeby nabyć trochę umiejętności. mam kierownicę (nie za dobrą, ale mam)

nie tedy droga :wink: chcesz "grac" w simy to wlaczaj gtr/rf i daj sobie spokoj ze wstepami w postaci nfsow czy innych "scigalek"

Edytowane przez CarsonPoland
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś mi polecić jakieś dobre shootery FPP w stylu FEAR i Condemned (horror/thriller)? :wink:

 

Grałem kiedyś w Clive Barker's Undying, ale nie podobało mi się. Za to dwa powyższe tytuły ubóstwiam :grin:

Edytowane przez maroon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję gry (nie wiem czy w ogóle taka istnieje) w której wcielamy się w młodego chłopca i kierujemy jego losem, pracujemy gdzieś tam zarabiając pieniądze na paru kompanów, potem polujemy na bandytów. Zbijamy większe pieniądze, aż stajemy w jednej armii króla, stajemy się potem jego wasalem, zdobywamy swoją ziemię a potem gdy nam się nie podoba król, sami tworzymy nowe państwo. Ściągamy podatki i tak dalej.

 

Miło by było aby taka gierka była przez neta. Grafika nie musi być ładna.

 

Nie proponujcie mi mount and blade bo już się w niego nagrałem. Jakby nikt nie znał takiej gierki o jaką ja marzę to proszę aby ktoś podał jakiś tytuł który mniej więcej sprosta moim wymaganiom.

 

Proszę o pomoc...

 

jakby nic naprawdę nie znaliście to coś może w stylu Fable?

 

@ maroon

 

Może nie jest to gra typu shooter ale mi się podobała strasznie, polecam gorąco Penumbrę [Penumbra: Overture, Penumbra Black Plague, Penumbra Requiem <- trzecia część dopiero w sierpniu] !!!

Edytowane przez Torghal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może ktoś mi polecić jakieś dobre shootery FPP w stylu FEAR i Condemned (horror/thriller)? :wink:

 

Grałem kiedyś w Clive Barker's Undying, ale nie podobało mi się. Za to dwa powyższe tytuły ubóstwiam :grin:

Alien vs Predator i granie człowiekiem! ;] Nie ma straszniejszego shootera [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam tytulu gry ktora pamietam mgliscie, ale gralo sie w to swietnie. Turowka ktora zazynalismy z kumplami w szkole na lanie jakies 6 lat temu :] . Wydaje mi sie, ze byl to freeware i CHYBA polskiej produkcji (napewno bylo spolszczone). Glowny ekran gry wygladal jak mapka w North & South, czyli jakis lad podzielony na regiony, na ktorych mozna bylo produkowac wojsko no i trzeba bylo oczywiscie zajmowac regiony wroga zeby zdobyc cala mape (walka byla automatyczna, ja mam jakas liczbe wojakow, region ktory atakuje tez, a komputer decydowal kto wygra ;-) ). Z tego co pamietam gracze mogli zawierc miedzy soba sojusze. Kojarzy ktos o co mi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolej na mnie - szukam gry, wydała ją chyba Sierra. Była (jest?) to gra z rodziny przygodówek (kliknij, weź, przynieś, pozamiataj itd). W roli głównej występowały jakieś gobliny, trole lub skrzaty - nie pamiętam dokładnie. Obiła mi się kiedyś o uszy. Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam tytulu gry ktora pamietam mgliscie, ale gralo sie w to swietnie. Turowka ktora zazynalismy z kumplami w szkole na lanie jakies 6 lat temu :] . Wydaje mi sie, ze byl to freeware i CHYBA polskiej produkcji (napewno bylo spolszczone). Glowny ekran gry wygladal jak mapka w North & South, czyli jakis lad podzielony na regiony, na ktorych mozna bylo produkowac wojsko no i trzeba bylo oczywiscie zajmowac regiony wroga zeby zdobyc cala mape (walka byla automatyczna, ja mam jakas liczbe wojakow, region ktory atakuje tez, a komputer decydowal kto wygra ;-) ). Z tego co pamietam gracze mogli zawierc miedzy soba sojusze. Kojarzy ktos o co mi chodzi?

Ryzyko (eng. Risk)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...