Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Klaus - czasem trzeba po prostu kogoś uświadomić.

 

Drogi kolego, jeśli spodziewasz się, że na szanującym się forum ktoś będzie polecał torrenty, cracki, warezy itp, to... ...właśnie: wyjdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus - czasem trzeba po prostu kogoś uświadomić.

 

Drogi kolego, jeśli spodziewasz się, że na szanującym się forum ktoś będzie polecał torrenty, cracki, warezy itp, to... ...właśnie: wyjdź.

Rozumiem. Nie popieracie piractwa. W takim razie jak mam zdobyć tą grę?

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza wspomnianymi allegro , ebay,amazon możesz poszukać tych gier na systemach cyfrowej dystrybucji jak steam czy EA Origin .

 

Albo portal G2A.com lub podobne - na G2A można zdobyć steamowe / oryginowe  klucze do kilku NFS-ów , z tych starszych to m.in. pierwszy MW , Prostreet , UnderCover czy Shift + nowsze produkcje jak HP 2010 , MW 2 czy Rivals etc.

 

Na samym steamie są tylko 3 NFS-y - HP 2010 , UnderCover i Shift .

 

TDU jest tylko 2 część na G2A i Steam , do tego Test Drive : Ferrari Legends

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nic znaleźć :(

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

 

http://allegro.pl/pc-need-for-speed-underground-underground-2-i6077132409.html  - U1 i U2

 

http://allegro.pl/komputerowe-pc-45713?string=Need%20For%20Speed&buyUsed=1&bmatch=base-relevance-cul-1-3-0209&order=pd

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry, która znajdowała się na jednej ze składanek shareware wydanych przez Albion. Było to dawno temu, więc szczegółów nie pamiętam. Gra półprofesjonalna z prostą grafiką 2D , widok z góry(?), wybierało się rodzaj wojownika z prostego kreatora do tworzenia postaci, charakterystyczny był też 'narrator' o niskim głosie, ale to nie był normalny głos, raczej pojedyncze dźwięki (syntezowane?), specyficzny był system poruszania się, który powodował przesunięcie mapy, a nie ruch postaci. Kiepski opis? Na liście gier znajdował się Lingeage 1 oraz Dink Smallwood.

 

Najlepsza byłaby pełna lista lub zdjęcia, zrzuty ekranów, gier które znajdowały się na poszczególnych kompilacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam starej gry,platformówki. Głównymi bohaterami byli dwaj Hydraulicy Lub Kucharze , grało się na dwóch graczy,pamiętam że zbierało się owoce lub grzyby .Oczywiście chodzi o grę na PC. Może ktoś będzie wiedział? Dzięki z góry.

 

Ps. To nie Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta zapewne integra czy coś lepszego ?

 

Generalnie nie poszalejesz - tytuły z przed kilku lat (5-6 i więcej lat ) , czasami na detalach minimum czasami lepiej , o nowościach możesz zapomnieć .

 

Interesują cię jakieś konkretne tytuły / serie lub kategorie gier ?

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - procek powinien ogarnąć gry z połowy pierwszej dekady XXI wieku , sam grałem w NFS MW czy HL2 na starym kompie z Duronem 700 mhz + GF2MX .

 

Procek z tego lapka powinien jeszcze ogaranąć tytuły z roku 2006 lub starsze , gorzej z kartą - jak to będzie integra z tamtych czasów od Intela to może być kiepsko .

 

UT 2003 / UT2004 , od biedy UT3 , wspomiany HL2 , CS:S na małych mapach da radę , Crysis czy pierwszy FarCry ( opcjonalnie 2 ) , Doom III + dodatki czy Quake IV , starsze COD-y ( MW I czy starsze ) , NFS MW 2005 czy Carbon , AOE III , Empire Earth , symulatory ciężarówek w rodzaju PTTM czy Convoy albo nowsze Haulin lub ALH .

 

Proponuję użyć CYRI do sprawdzania co ruszy a co nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten procek już za swoich czasów nie był demonem prędkości, a jeżeli nie ma jeszcze osobnego układu graficznego... A z tym abandonware to nie żartowałem - te gry są często o wiele lepsze, niż obecne i dają o wiele więcej zabawy, a poza tym na pewno pójdą na tym sprzęcie. Do tego można by zahaczyć o starsze, mniej znane RPG, jak np. Betrayal at Krondor, Divine Divinity, czy naprawdę dobry h&s Darkstone.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może  demonem prędkości nie był ale nie był też totalnym dnem .

 

Mój E5200 z podpisu jest nie wiele lepszy , z HD4850 grałem praktycznie we wszystkie wymienione tytuły , fakt karta dużo dawała - obecnie w kompie siedzi G210 ( HD4850 odszedł do krainy wiecznych marków ) 

 

Choć granie w gry z czasów DOS czy to natywnie czy to z pomocą DOSBOX-a albo innego emulatora to też niezły pomysł ale nie każdy to lubi .

 

PS . Robi się z tego małe OT , choć pomocne w pewnym stopniu

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak C2D w lapku i bez dedykowanej grafiki to będzie ciężko. Polecam prócz DOSBOX'a i stare gry RPG - emulator PSX. Powinien dać radę, a sporo fajnych gierek można ograć na nim.  Sam mam lapka o zbliżonych parametrach i  szału nie ma, ale idzie  w coś pograć.  Z sieciówkek: UT 1 i 2003, Quake 2 i Q3 CS 1.6 czy  Doom 3 w single od biedy o ile integra pozwoli. No i  Half Life 1 i HL2 jak integra pozwoli. Wszystko sie rozchodzi o kartę graficzną, chociaż ten procek w lapku i tak będzie pewnie wolniejszy od Reydena C2D E5200 (chyba).

 

P.S Reyden tak z ciekawości zapytam czemu do tej pory nie zmieniłeś platformy. Za nieduże pieniądze złożyłbyś coś na i5 2xxx. Prawie  34 lata na karku więc pewnie praca jest. A komfort pracy na kompie dużo większy. Tu nawet SSD nie da tego efektu przy tak leciwym już sprzęcie. Sorry za OT.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O żadnych emulatorach nie wspominam, ponieważ to "średnio" legalne, chyba że posiadasz też tą grę w oryginale na konsolę, lub jej licencja zmieniła się na abandonware, a jak wiemy, my wszyscy jesteśmy bardzo uczciwi i nie wspieramy takich akcji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc na pewno ma status abandonware. Niektóe gry nadal są do kupienia na Alledrogo np. . Ehh do dziś pamiętam te czarne płyty na PSX i grube pudełka.  Wspomniałem o PSX bo ma duża baze gier, a  skąd je weźmie to już jego sprawa.  Żadne linki nie padły, a jak wiadomo emulatory obłsugują też napędy, więc można tam wsadzić oryginalną płytę. Wiem bo testowałem na oryginałach kiedyś ePSXe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecilibyście mi jakieś niezłe wyścigówki na pc, w których jest opcja dzielonego ekranu (split screen)?

Dirt 3, GRID 2 oraz BLUR. Ogółem gier na Co-Op jest mało na PC. 

 

Więcej napiszę - Na konsole też się nie ukazują co-opy, może dwa tytuły mają co-op ale to wszystko. Oczywiście z wyścigów, choć ze strzelanek np. to tylko seria Resident Evil (5 i 6) czy platformówki i tyle... :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz gdzie mogę kupić Dirt'a 3? Na steamie i originie nie mogę go znaleźć. Wolałbym wersję pudełkową, ale tych też w żadnym sklepie nie widziałem. Z kolei na allegro można klucz do gry kupić już od 20 zł, a np. w sklepie gram.pl cena wynosi 104 zł co wydaje mi się podejrzane.

Grid 2 na steamie zawiera demo, więc zobaczę jak to wygląda (aktualnie gram w Race Driver Grid, którym jestem zachwycony, więc sądzę, że Grid 2 mnie nie rozczaruje :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak w temacie prosze o propozycje ciekawych gier multiplayer, roznego rodzaju najlepiej latwe do grania a trudne do wymasterowania :biggrin: 

 

Obecnie gram w Rocket League, gra dla kazdego ale na wyzszych poziomach gry gra wiele wymaga od naszych umiejetnosci prowadzenia pilki, glownie w powietrzu, obecnie system rankingowy jest idiotyczny ale moze to zmienia z nastepnym sezonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Znacie może jakąś grę Snooker na smartfona, która daje możliwość grania na 2 osoby jednym telefonem? W bilardzie widziałem taki tryb, ale w snookera coś nie widzę tego :/

A jeśli nie 1 telefonem to przynajmniej multiplayer, bo w tym snookerze co gram obecnie nie ma możliwości zagrania z "przyjacielem" tylko z randomowymi ludźmi ze świata (na razie sami Azjaci się trafiają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odśnieżam

szukam GRY - starej - było to kółko i krzyzyk  (duza plansza chyba 50x50 pol) trzeba bylo zakreślic 5 w rzędzie - w miare graficzny - chyba juz pod windowsem byla ale pewny nie jestem

tło gry było chyba brazowe

w skrocie pisalo ze to K & K ale nie moge znalesc a szukam juz dlugo

byla to gra napisana ze przez polaków - byly nazwiska twórców i nawet adres podany dla wplacaja "donejtów" :D

wiem ze są miliony innych na tej samej zasadzie ale szukam z sentymentu  akurat tej wersji

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiejś takie gry jak Swat 4 pod kątem tego,że idę gdzies (pomimo,że singleplayer) ekipą i oni jakkkolwiek ogarniają a najlepiej tak, jak w Swat - mogę im wydawać rozkazy i taktycznie rozgrywać sobie misje.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Wiedźmina to będzie ciężko, jeśli chodzi o fabułę to seria dragons age poczynając od origins - podobne uniwersum, albo mass effect trilogy - tutaj w przyszłości, ale nie będziesz zawiedzony, jeśli chodzi o walkę to się nie wypowiem, bo nie grywam z zręcznościówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...