Skocz do zawartości
ath

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

siema :wink: jestem fanem seri NFS od samego poczatku fajnie bylo smigac w NFS:porche,hot pursuit,undergrand jednak juz od carbona (bo most wanted byl cos w stylu hot pursiuta oki) cos mnie nie wciagala juz ta gra moze to wraz z wiekiem niewiem ale w pro steet ta gra mnie poprostu dobila

a zalamala mnie jazda BMW E-46 poprostu mozna bylo w nia inwestowac w nieskonczonosc + a ona i tak prowadzila sie gorzej od kaszlaka 126p i zapewne nic nie miala wspolnego z realnym E-46 ale co mnie dobilo calkowicie to seria wyscigow samymi BMW E-46 :angry: zalamka :sad: ale i na to znalazlem sposob :razz:

wykasowalem gre :wink: Nfs na torach to nie NFS chociaz milo jest jesli pod koniec przed samym koncem ukonczenia wyscigu nie wyjedzie Ci z jakiejs uliczki zadne auto :wink:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

niewiem ale nie moglem jakos ukonczyc tej gry poprostu gdy mialem zagrac podchodzilem do tego z trudem z jakas niechecia <_< oby nastepca seri byl duzo inny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Kiedyś byłem fanem NFS ah te trasy fajne :) Od Carbona reszta to już kaszana NFS był ulicznymi wyścigami a tu co NFS ProStreet jakieś zawodowe ... :( Już lepsze od takiego ProStreeta jest troszkę starsze TDU o niebo lepsze, co oni narobili... NFS schodzi po prostu na psy a ostatnio fajna gra która mi się bardzo spodobała to Race Driver GRID świetna gra :) NFS po prostu umiera, miejmy nadzieję że nowy NFS coś zrobi dobrego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak przeczytalem to info zebralo mi sie na wymioty?

Ja tak miałem od razu, jak ktoś zaznaczył, że w Undercover będziemy brać udział w misjach podobnych do tych z Transportera. Wiedziałem już wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

gdzie jest PC?

Po co wydawać grę która oprócz grafiki we wszystkim będzie gorsza od części które wyszły 10 lat temu ?

 

 

Tak jak myślałem... kolejny burnout... może nie chcą psuć sprzedaży Burnouta Paradise na PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tak jak myślałem... kolejny burnout... może nie chcą psuć sprzedaży Burnouta Paradise na PC ?

Burnout na pc bedzie nowoscia , gralem na X360 w nowa czesc i to przywitam bom ciekawy , zas NFS zjada wlasny ogonek juz od ladnych paru lat. Ten tekst o pelnej arkadowej fizyce po prostu wymiata.

 

@ Orgiusz

 

- odruch jak najbardziej poprawny :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Szczerze to dla mnie EA mogłoby skończyć z wydawaniem swoich kotletowych serii i tak od dawna już na nie nie mam czasu. I tak każdy wie, że najlepszy NFS to Porsche a później wszystko poszło w złą stronę : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Każdy wie? Bo ty wiesz to tak musi być? Nie pasuje ci ta seria to o niej zapomnij, nie nakazuj tego innym. Dla mnie ta seria zaczęła się od U2, wszelkie poprzednie części mi sie nie podobały. U2 to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, przez kilka lat wogóle mi się nie nudziła.

Do Most Wanted przekonałem się na początku tego roku, do Carbona tak samo. ProStreeta natomiast nie lubię i nie wiem czy polubię, bo ma parę bardzo niefajnych cech.

 

Niech wydadzą kolejną część, 2 lata przerwy dobrze zrobi, może będzie fajne, a może będzie shit. Jak będzie shit to nie będę grał, nic mi nie zaszkodzi wydanie tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

I czy to oznacza że ostatnie częsci się nie mogą nikomu podobać, bo tobie się nie podobają?

Nie wiem czy pamiętasz czym był NFS 1,2 i 3 oraz Porsche w swoim czasie te gry stanowiły najwyższą półkę teraz NFS nawet nie może liznąć choćby kawałeczka tego czym jest teraz GT i Forza. Starsi gracze będą wiedzieć o czym mówię ale "dzieci" pewnie zagrywają w każdego nowego NFSa z bananem na buzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Kolejny raz pytam, czy to jest żłe i wbrew prawu że komuś się podobają współczesne NFS-y? Ewidentnie tak twierdzisz, co jest chore.

 

Po to są gry żeby sprawiały przyjemność. Nie sprawia ci przyjemności to nie graj, ale nie odbieraj/zakazuj jej innym. Żadna gra ci nie odda prawdziwego modelu jazdy, a to który komu bardziej odpowiada to kwestia indywidualna, chyba że Bóg woli Gran Turismo i nie wpuści do nieba fanów NFS-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu obecnie NFS to już nie to samo co kiedyś, kiedyś to była chyba(nie pamiętam za dobrze) najlepsza ze ścigałek na PC, a teraz, to jest wiele innych gier które mogą bez problemu konkurować z Need For Speedem i nie raz nawet wygrywają, chociażby taki Grid, jest o niebo lepszy od NFS PS. NFS U, U2, MW, C, PS razem wziełte nie są tak dobre jak Grid. Przyznaje przeszłem wszystkie części oprócz MW i PS, ale to tylko i wyłącznie z nudów(mówie teraz o częściach od Underground zaczynając, a nie od 1).

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panmowie , zgadzam sie z Harrym , zapominacie o paru kwestiach :

-U1 - nowosc z oczojeb....grafa , ktora faktycznie zauroczyla ludzi tuningiem wizualnym , duza dynamika gry , ciekawymi konkurencjami

-U2 - rozwiniecie , wiecej , lepiej , do tego nie zamyka sie profil , no i grafa lepsza

-MW - przejscie w dzien , gra trudna , wymagajaca , czasochlonna i po prostu dobra. Podobala mi sie przednio jak na arcadowke , dobrze sie bawilem i katowalem ze 2mc. Dynamika i uczucie prekdkosci gniotlo.

 

Kazda czesc po tym juz byla gniotem , Proszit to kaszana bez sterowania , zas Carbon to krok do tylu. Nie generalizujmy , gry maja dawac relaks , zabic czas i NFS'y dobrze to robia , problem w tym , ze oni przesadzaja , robia crapy i rozpisuja sie jakie to nie cudne nowosci kolejne czesci beda mialy

 

(Ps , pomijam P2000 , wiadomo - gra perelka)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-MW - przejscie w dzien , gra trudna , wymagajaca , czasochlonna i po prostu dobra. Podobala mi sie przednio jak na arcadowke , dobrze sie bawilem i katowalem ze 2mc. Dynamika i uczucie prekdkosci gniotlo.

z tych co wymieniłeś to zgadam się jeśli chodzi o MW -w dodatku ta kobitka zajebista, co do U1, U2 wg mnie wiocha tańczy i śpiewa [;

a politowanie nad carbonem i prosrakke,

czytając krótką zapowiedź Undercover to nie ma na co czekać, szkoda miejsca w umyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"possiblity to improving the hero"

 

yy co to takiego? przecież to ma być nfs, a nie nie-wiadomo-co ... z serii nfs-ów to dla mnie tylko pro elo street saks balls :] resztę lubię (nie bijcie)

Po prostu EA uważa że zamiast "need for speed" wszyscy gracze mają "need for sims" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"powrot do korzeni" czyli mega eksluzywne, drogie auta i piekne trasy.

Bardzo brakuje mi takiej gry :sad: Najbliżej mojego ideału jest TDU, jednak denerwuje mnie w nim kilka rzeczy. Po pierwsze policja :angry: Po drugie - odrobinę za mało samochodów. Żadnego Porsche ani BMW :angry: Po trzecie wyspa jest za mało zróżnicowana. I po czwarte, najmniej ważne - za mało opcji przy tworzeniu swojej postaci :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brakuje mi takiej gry :sad: Najbliżej mojego ideału jest TDU, jednak denerwuje mnie w nim kilka rzeczy. Po pierwsze policja :angry: Po drugie - odrobinę za mało samochodów. Żadnego Porsche ani BMW :angry: Po trzecie wyspa jest za mało zróżnicowana. I po czwarte, najmniej ważne - za mało opcji przy tworzeniu swojej postaci :razz:

No nie kilka rzeczy można zarzucić TDU (czity w MP :|) ale to że ma mało samochodów ? :). Porsche masz w dodatku (płatnym :lol:) jako RUF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to że ma mało samochodów ? :). Porsche masz w dodatku (płatnym :lol:) jako RUF.

No właśnie, dodatek płatny, dochodzi całkiem sporo samochodów i ratuje to sytuację, ale dalej brakuje mi conajmniej kilku wozów (choćby Carrery GT) :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem we wszystkie możliwe części NFSa (w ProStreet z 10 min bo mój komp minimalnych wymagań nie spełnia i średnio się dało grać (demko)). I nie wiem, czemu się tak rzucacie, po prostu gra zmieniła kierunek i tyle. Również ja uważam, że powinni wrócić do korzeni z pięknymi trasami i superautami (jak w III). Ale przecież to i tak byłoby jednorazowo. Nie wiem czy pamiętacie, ale części od 1 do IV były identyczne (grafika się zmieniała i policja została dodana). Teraz jak by wyszły po kolei 4 takie części to byście płakali, że odgrzewane kotlety robią. Zawsze coś ludziom nie pasuje. demon92, pisałeś, że nie odpowiada Ci tak gra i wolisz Tocę. To znaczy, że NFS przestał być grą dla Ciebie pogódź się z tym i pograj w Tocę. Mi się wszystkie części podobały, z tym, że nowe części to już całkiem inne gry. Ja gram, żeby się zrelaksować, i zarówno coś pokroju Porsche czy Hot Pursuit I, czy Underground i Carbon, jeśli będzie się fajnie grało to chętnie pogram, a nie będę płakał, że wiejski tunig jest (ja też tego nie lubie więc tego nie robiłem więc mi to nie przeszkadzało, przecież nikt Wam do głowy pistloetu nie przyłożył, żebyście obklejali auto naklejkami z chipsów).

 

Nowy NFS zapowiada się ciekawie, i jeśli to będzie dobrze zorganizowane to może być fajna gierka. Pachnie połączeniem NFS'a, Trackmanii i GTA.

 

Jednyne co mi nie pasuje, to Nazwa. Jednak Need for Speed, powinno być zarezerwowane dla gier w których liczy się szybkość. Tę nowośc powinni zrobić, bo to coś nowegeo ale nie powinni tego sygnować logiem NFS...

Edytowane przez Piterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demon92, pisałeś, że nie odpowiada Ci tak gra i wolisz Tocę. To znaczy, że NFS przestał być grą dla Ciebie pogódź się z tym i pograj w Tocę.

I to właśnie jest smutne, bo taka 2, albo HP, albo HP2 to były gierki. Może choć troche wciągnie mnie ta nowa częśc, choć na wiele nie licze. Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu obecnie NFS to już nie to samo co kiedyś, kiedyś to była chyba(nie pamiętam za dobrze) najlepsza ze ścigałek na PC, a teraz, to jest wiele innych gier które mogą bez problemu konkurować z Need For Speedem i nie raz nawet wygrywają, chociażby taki Grid, jest o niebo lepszy od NFS PS. NFS U, U2, MW, C, PS razem wziełte nie są tak dobre jak Grid. Przyznaje przeszłem wszystkie części oprócz MW i PS, ale to tylko i wyłącznie z nudów(mówie teraz o częściach od Underground zaczynając, a nie od 1).

Z tym że GRID jest lepszy się nie zgodzę... jak dla mnie to jest gorszy jeszcze od prostreet, więc nie pisz że grid jest lepszy tylko że według Ciebie jest lepszy. To są odczucia subiektywne. Mi się podobały wszystkie części NFS, oprucz właśnie prostreet bo to wogle nie pasuje do tej serii.

 

Chciałbym żeby zrobili coś przełomowego jak U1, to było coś...

 

I ośmielę się napisać coś za co pewnie mnie zjadą wszyscy, ale jest to moje zdanie:

GRID = shit

NFS = rulez (oprócz prostreet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ośmielę się napisać coś za co pewnie mnie zjadą wszyscy, ale jest to moje zdanie:

GRID = shit

NFS = rulez (oprócz prostreet)

A czemu mieliby Cię "jechać"?Twoje zdanie i tyle....Ja lubię i Grid i NFS ale jak kiedyś pisałem ścigałka dla mnie maksymalna musi mieć free play.Bujanie po mieście dowolne i tyle.TDU dla mnie jest ładne ale...to wszystko.Samochody prowadzą się jak kukiełki.Nie jadą ,a ziemia pod nimi "przepływa"(ta technika jakoś się nawet zwie).Bezwładność robi wrażenie...komiczne IMO.Tryb Hardcore też nie zmniejsza niesmaku.Zawsze tak było z Test Drive w moim odczuciu -od jedynki ich nie lubiłem za drętwe prowadzenie....Kwestia gustu.Dla mnie optymalnym prowadzeniem wykazują się autka w Toca...przed Grid.Do czystego fun -Most Wanted.Ale oczywiście nawet nie udaję "profi" :wink: .Bardzo liczę ,że nowy NFS coś naprawi po poprzednim -free play i własny garage! :razz:

Więc pany z EA -skoro my wiemy co trzeba to czemu wam ta wiedza umyka? :blink: Ruszcie bandzioły.Czasem wbrew pozorom...Nie mamy wpływu na to co zrobią więc trzeba czekać i liczyć ,że nie sknocą.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...