Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon Hd 4870 X2 /4850 X2

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie info:

 

"LEDs for the HD4870X2 -

 

D14 (R753) 6 Pin power unplugged

D13 (R724) 8 Pin power unplugged

D15 (R819) Overheating (Thermal issue)

D5 (R323) GPU-1 (Master) No power

D7 (R570) GPU-2 (Slave) No power "

 

Popraw kable,wyjmij/włóz kartę do slotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki a moze Ktoś jeszcze mi powie co jets skoro mam podpięte kable?? dziś bede staral sie zalatwić inna karte aby wykluczyc zasilke ale sprawdzajac napięcie miernikiem dochodzi do karty normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z góry przepraszam, ze dopiero teraz podpinam się pod ten temat. Mam problem z DFI DK X38. Karta Powercolour ATI HD 4870X2, diała tylko na jednym rdzeniu. Po włączeniu AI w CCC, przy odpaleniu jakiejkolwiek aplikacji 3d zawiesza się, bądź przy dobrych wiatrach wywala do windy z komunikatem "stery ekranu się wysypały".To nie mozliwe, gdyż próbowalem juz chyba wszystkich wersji. Karta jest sprawna co kilka dni temu potwierdził sklep komputerowy. Co do wersji bios mobo to własnie używam "beta x38dd821", ponieważ reszta biosów od DFI nie wyświetla ekranu. Mobo jest sprawne bo dotychczas nie miałem żadnego problemu z 8800gts 512, które to mam od nowości. Wczoraj wgralem nowszy bios do grafiki od powercolour i nadal jest to samo.PSU to Chieftec 750W (CFT-750-14C). Wsyzstko to dzieje się bez OC. Cuda na kiju... Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...