Skocz do zawartości
Goto

Kontrast Dynamiczny - Wyłanczanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z mojej strony; czy w monitorze lcd mozna wyłaczyc kontrast dynamiczny (podświetlanie matrycy za pomocą lamp dla uzyskanie jaśneijszej bieli) Jak tak to jak?

Edytowane przez Goto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze da się wyłączyć ten bezużyteczny syf ... niestety różne firmy mogą tę funkcję różnie nazywać [więc uniwersalnej solucji do każdego modelu nie dostaniesz].

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, odznaczone :)

Mam pytanie... Kontrast mojego monitora to  80000000:1. W niektórych grach miejsca ciemniejsze (np. cień drzewa w ciągu słonecznego dnia), jest straszliwie ciemny (nienaturalny), natomiast miejsca gdzie świeci słońce są tak jasne, że aż bolą oczy. Czy to da się jakoś naprawić i czy to jest związane z tym kontrastem? (mowa o grze Risen 2, Risen 3)

 

nie wiem co to jest ten game mod, ani night view mode, czy ktoś moze mi wytłumaczyć? (model monitora: asus vx239h)

Na innym forum ktoś napisał coś takiego: 

 

 

 

"No to tak, masz trzy opcje:
- grasz na ustawieniach zdefiniowanych przez monitor - game mode dla wszystkich gier lub night view mode dla ciemnych gier i grania nocami z ASCR wlaczonym w tych funkcjach (inteligentny system kontrastu)

- grasz na ustawieniach zdefiniowanych przez monitor - game mode dla wszystkich gier lub night view mode dla ciemnych gier i grania nocami z ASCR wylaczonym w tych funkcjach (inteligentny system kontrastu)"

Edytowane przez Akald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...