Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No design jest chyba jednak gorszy od Iphona, ale przecież Androida w swoich telefonach ma wprowadzić LG i Samsung więc pewnie będzie kilka dobrych propozycji :)

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest produkt HTC to designem się nie popisali, a potrafią zrobić ładny telefon na miarę aktualnych czasów (HTC Diamond i pochodne).

Tutaj się będzie źle pisało na QWERTY, bo fragment telefonu z prawej strony po rozsunięciu będzie przeszkadzać w dobrym trzymaniu tela :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie tańszy od iPhona bo nie od dzisiaj wiadomo że apple ma ceny zbyt wysokie do możliwości sprzętu. Ale jak dojdą: marża sklepu VAT i inne niepotrzebne wynalazki, to cena będzie i tak wysoka ja obstawiam że w Polsce stanie minimalnie na poziomie 700zł. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na windows mobile nie narzekam. Wszystko jest na swoim miejscu i działa jak powinno. Zresztą od urządzenia którego uzywam prawie jak komputera wymagam zeby miał normalny interfejs systemu a nie odtwarzacza mp3...

Co innego ze czasem trzeba go resetnąc, ale nawet najzwyklejsze nokie czasem sie wieszają...

 

 

Fajnie ze jest cos nowego poza WM i Symbianem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie przywiazuje wagi do wygladu, ale musze przyznac, ze to wyglada jak kupa. Juz dawno nie widzialem tak brzydkiego telefonu, a jestem raczej tolerancyjny pod tym wzgledem. Mam nadzieje, ze nadrobi tym co bedzie mial w srodku. Swoja droga Google zaczyna szalec: wlasna przegladarka, telefon, chce wykupic Steam-a. Ciekawe co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na teraz to z dotykowcow wolalbym cos chociazby na uiq3, przynajmniej jest sporo softu. ale za rok, moze dwa, kiedy wejdzie w ten system wiecej producentow i oprogramowania i telefonow moze byc ciekawie :rolleyes:

edit: w bialym nie wyglada tak zle, nie wiem dlaczego wczesniej nie wyswietlalo mi tej fotki.

Edytowane przez caillain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na teraz to z dotykowcow wolalbym cos chociazby na uiq3, przynajmniej jest sporo softu. ale za rok, moze dwa, kiedy wejdzie w ten system wiecej producentow i oprogramowania i telefonow moze byc ciekawie :rolleyes:

edit: w bialym nie wyglada tak zle, nie wiem dlaczego wczesniej nie wyswietlalo mi tej fotki.

Akurat normalna klawa a nie dotykowa to duzy plus, ale ogolnie to wyglada jak....bajaderka, takie smieciowe ciastko ze wszystkiego co zostalo w cukierni z robienia innych slodkosci. Tutaj tez jakby skleili rozne telefony, ktore wczesniej nie mialy ze soba nic wspolnego. Takie przynajmniej mam wrazenie. A co do przegladarki to po 1 na razie nie jest to wersja finalna, a po 2 o ile na desktopie zostawilem Opere o tyle na Windzie Chrome mam od chwili wypuszczenia i nie zamierzam tego zmieniac: jest to bardzo okrojona przegladarka i mnostwo opcji brakuje, ale do takich urzadzen jak netbook to jest wrecz idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

- procesor: Qualcomm MSM7201A, 528 MHz, (Iphone 3G : ARM1176JZF 620Mhz)

ARM7 vs ARM11 -> chłopcy zrobili taniochę, ale trzeba tu uczciwie przyznac, że w na ARMach to programiści pokazują czego nie potrafią, a nie CPU. Sam ten fakt jeszcze o niczym nie jeszcze przesądza, ale pokazuje potencjał obu komputerów z wbudowanym telefonem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma tygodniami Steve Jobs potwierdził informacje, że Apple wgrywa na iPhone'y użytkowników korzystających ze sklepu App Store oprogramowanie, które umożliwia firmie zdalnie unieruchomić dowolny program znajdujący się w telefonie. Teraz okazuje się, że podobnie robi Google. Wyszukiwarkowy gigant poinformował, że jego telefon G1 z systemem Android, został wyposażony w podobną funkcję. W warunkach umowy, pomiędzy przyszłym użytkownikiem telefonu a Google'em znalazł się zapis, o tym, iż Google rezerwuje sobie prawo do zdalnego usunięcia z telefonu użytkownika każdego programu, który narusza warunki licencji.

 

Postępowania Google'a różni się od działań Apple'a tym, że koncern Page'a i Brina od razu informuje o takiej możliwości. Apple trzymał swoje oprogramowanie w tajemnicy do czasu, aż nie zostało ono odkryte przez jednego z developerów. Ponadto Google obiecuje, że zwróci użytkownikowi koszty zakupu skasowanego oprogramowania. Pod warunkiem jednak, że firmie tej uda się wymusić zwrot na twórcy wspomnianego programu.

no ja bym nie chcial takiego urzadzenia :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekac na HTC HD.Ekran 3.8 cala i rozdzielczosc 840x480,tylko brak klawiatury.

Swoja droga moze ktos powiedziec jak sprawuje sie aparacik w tym HTC HD?

 

Lepiej poczekac jeszce z ok 3 miechy na HTC Touch Pro2 =] z tego co czytalem ma byc dostepny w czerwcu chyba...

 

Dołączona grafika

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Specyfikacja"
Processor Qualcomm® MSM7200A™, 528 MHz

Operating System Windows Mobile® 6.1 Professional

Memory ROM: 512 MB

RAM: 288 MB

Dimensions 116 X 59.2 X 17.25 mm (4.57 X 2.33 X 0.68 inches)

Weight 175 grams (6.17 ounces) with battery

Display 3.6-inch TFT-LCD touch-sensitive screen with 480 X 800 WVGA resolution

Adjustable tilt screen

Network HSDPA/WCDMA:

Europe/Asia: 900/2100 MHz

Up to 2 Mbps up-link and 7.2 Mbps down-link speeds

Quad-band GSM/GPRS/EDGE:

Europe/Asia: 850/900/1800/1900 MHz

(Band frequency, HSUPA availability, and data speed are operator dependent.)

Device Control TouchFLO™ 3D

Zoom bar

Keyboard Slide-out 5-row QWERTY keyboar

GPS Internal GPS antenna

Connectivity Bluetooth® 2.0 with Enhanced Data Rate and A2DP for wireless stereo headsets

Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g

HTC ExtUSB™ (11-pin mini-USB 2.0, audio jack, and TV Out* in one)

Camera Main camera: 3.2 megapixel color camera with auto focus

Second camera: VGA CMOS color camera

Audio supported formats AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB, AMR-WB, QCP, MP3, WMA, WAV, MIDI, M4A

Video supported formats WMV, ASF, MP4, 3GP, 3G2, M4V, AVI

Battery Rechargeable Lithium-ion battery

Capacity: 1500 mAh

Talk time:

Up to 270 minutes for WCDMA

Up to 419 minutes for GSM

Standby time:

Up to 454 hours for WCDMA

Up to 348 hours for GSM

Video call time: Up to 150 minutes

(The above are subject to network and phone usage.)

Expansion Slot microSD™ memory card (SD 2.0 compatible)

AC Adapter Voltage range/frequency: 100 ~ 240V AC, 50/60 Hz

DC output: 5V and 1A

Special Features FM Radio, G-Sensor

Co do tego G1 to mial go ktos w rekach? Rozsuwany jak na zawiasach od babcinej szafy =/ w dodatku telefon jak i ten Android wyglada jakos banalnie =]

Edytowane przez Vdrop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparacik sprawuje się wyśmienicie, naprawdę jakość zdjęć powala! Niestety jest tak tylko w dzień. Brak lampy błyskowej daje się we znaki i wieczorne zdjęcia wyglądają jak "kupa". :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite, pakować się w abonament z urządzeniem niesamowicie rozbudowanym i puścić tekst, że ma świetny aparat foto :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos pyta jak dziala aparat, a ktos mu odpowiada ze dziala swietnei, tzn ze odpowiedzial na temat. Nie widze tu nic dziwnego.

Dla mnie aparacik w G1 jest rzeczywiscie troszke za slaby. Czasem lubie pstryknac cos na szybko, nie majac przy sobie akurat nic wiekszego. Niestety w tym temacie htc nie poszalalo.

Sam telefonik sprawuje sie wysmienicie, ciagle przybywaja coraz to nowsze aplikacje, jednak brakuje kilku podstawowych rzeczy takich jak flash, przesylanie plikow by bt, czy w pelni dzialajacej wirtualnej klawiaturki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego G1 to mial go ktos w rekach? Rozsuwany jak na zawiasach od babcinej szafy =/ w dodatku telefon jak i ten Android wyglada jakos banalnie =]

Będzie nowy telefon od HTC nazwany Magic z Androidem, telefon ma być bez fizycznej klawiatury

HTC Magic

Telefon będzie prawdopodobnie sprzedawany w Plusie a nie jak dotychczas w Erze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...