Skocz do zawartości
Sens

Mozilla 3 Pl -> Jako Addon Do Nlite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

1. Czy jest gdzies do sciagniecia Mozilla Firefox 3 PL w postaci addonu do programu nlite (tak zeby mozilla wgrywała sie wraz z odpaleniem kompa po instalacji windy). Jak tak to poprosze o link bo ja nie moge znalezc. A nie chce sciagac angielskiej wersji.

 

2. Jak stworzyc taki addon? Probowalem programem nlite addon maker, ale tam potrzeba wpisac jakas komende do cichej instalacji i program sie stopuje.... Nie bardzo wiem ocb.

 

3. Czy jest jakas strona z POLSKIMI adonami do windowsa??

 

Prosze nie zamykac tematu bo naprawde troche sie naszukalem tego, a nie chce wgrywac angielskiej wersji, bo dodanie spolszcenia mijalo by sie z celem...

 

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SGJ

Jemu raczej chodziło, żeby wbudować FF3 w instalator Windowsa, a nie po prostu zautomatyzować proces instalacji ;)

Wiem o co mu chodziło, tylko po co się odzywasz jak w ogóle nie wiesz sam o co chodzi? Nie pouczaj mnie bo instalacje automatyczne systemu z oprogramowaniem to ja robiłem jak jeszcze nLite nawet nie istniał.

 

 

Zeby zrobic paczke dla nLite czy zainstalowac program automatycznie podczas instalacji systemu trzeba znac przełączniki automatycznej instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...