Skocz do zawartości
vENiZE

Wysyłka Silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Waga - kompletny tzn ze skrzynia? 220-250kg. Pakowanie - na palete, przymocowac tasmami i dopiero bawic sie w jakies folie...

 

Aha i drobna uwaga - klient detaliczny dla firm kurierskich to soczysta swinka nie zdajaca sobie sprawy z mozliwych kosztow. Jak masz jakiegos znajomego ktory ma firme i umowe z przewoznikiem - nie mysl 2 razy. Przebicie w cenie moze byc nawet 700% na Twoja niekorzysc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz

Bez skrzyni i sprzęgła. W ciężarach jestem cienki bolek, tak samo jak kumpel który pomagał mi przenieść endżyn. Wydaje mi się, że ważył on maksymalnie jakieś 150kg. Orientacyjnie, ile może wyjść przesyłka?

Jedyna osoba jaką znam, pracuje na sortowni w DPD, ale obawiam się, że gdyby zapytał o zniżkę na przesyłkę dla pracowników, to spotkałby się z ponurym śmiechem ;)

 

Silnik to zwykły benzyniak Forda '92 za 250zł, więc zaczynam się zastanawiać nad jakimkolwiek sensem tego przedsięwzięcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taniej wyjdzie wynajac przyczepke i zawiesc go osobiscie-jesli ma sie hak.

bardziej w te strone bym sie kierowal ;)

 

dla przykladu rodzice zamawiali pralke z bialegostoku, kurier skasowal cos ok 60zl bodajze (waga ~60kg)

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz

Bez skrzyni i sprzęgła. W ciężarach jestem cienki bolek, tak samo jak kumpel który pomagał mi przenieść endżyn. Wydaje mi się, że ważył on maksymalnie jakieś 150kg. Orientacyjnie, ile może wyjść przesyłka?

Jedyna osoba jaką znam, pracuje na sortowni w DPD, ale obawiam się, że gdyby zapytał o zniżkę na przesyłkę dla pracowników, to spotkałby się z ponurym śmiechem ;)

 

Silnik to zwykły benzyniak Forda '92 za 250zł, więc zaczynam się zastanawiać nad jakimkolwiek sensem tego przedsięwzięcia :D

Przyjalem wariant pesymistyczny wiekszego silnika z pelnym zestawem plynow [; A teraz patrze na orientacyjna cene przesylki o podobnych wymiarach w DHL to wychodzi ze musisz dolozyc drugie tyle co jest warta przesylka przy odleglosci ~120km... Siodemka ma chyba troche nizsze ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt wyjdzie około 170 zł przynajmniej tyle mnie to kosztowało 3 lata temu jak kupowałem silnik (też 1.4 sam blok). Przewóz ze wsi jakieś 50 km na północ od Poznania do Wrocławia.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...