Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Serwis Macbooka

Rozpoczęty przez DiJo, paź 17 2008 21:21

33 odpowiedzi w tym temacie

toman
  • toman
  • Night-Modders
  • Stały użytkownik
  • 1804 postów

Jak są uparci (a na to wygląda) to rzecznik nie pomoże. Ale to jest natralna droga i niestety trzeba ją przejść. Sprawa sądowa to ostateczność, musisz mieć pewność, że wykorzystałeś wszystkie możliwości.

Tymczasem zacznij gromadzić dowody ....
  • 0
[center'>wrOC_Crew[/center'>[font="Georgia"'>[right'>|:|A64 Athlon 3500+ 16M Vaild|:|[/right'>[/font'>[center'>[font="Courier New"'>28.3320 GFlops peak[/font'>[/center'>[right'>[font="Georgia"'>PC 1 WC[/font'>[/right'>

DiJo
  • DiJo
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 544 postów

tylko że samo rozpoczęcie sprawy w sądzie chyba coś kosztuje. A dodatkowo nie mam wpływu na to czy ekran miga, czy nie, więc przed sądem ciężko będzie to pokazać. Chociaż mam kartke z serwisu apple'a (nie podbitą ani nie podpisaną, bo "zapomnieli") na której jest napisane, że usterke stwierdzono. Trzeba ją będzie wysłać żeby podpisali :) Tak wogóle, to jeżeli odmówili wymiany, to mogę odebrać kompa? Czy musi leżeć u nich do zakończenia sprawy?
  • 0
Błogosławieni, którzy śmieją się z siebie bo mają nieustające źródło radości :)

DiJo
  • DiJo
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 544 postów

byłem dzisiaj u rzecznika praw kons. i powiedział, że nie moge żądać wymiany na nowy, ani niczego innego od sprzedawcy, bo minął termin 2 miesięcy od daty pierwszego serwisu gwarancyjnego :| Dostałem też laptopa spowrotem (nie wymienili), pójdzie pewnie za pare dni do serwisu, który znowu nic nie zrobi. :] W każdym razie dzięki za pomoc. Przy następnych usterkach będe wiedział, że trzeba odrazu do sprzedawcy :)

-- edit --
Macie jakis pomysl, co moze byc przyczyna migania ekranu i tego, ze czasem nie widzi baterii? Moze powinienem powiedziec serwisantowi co ma wymienic, oni sie na tym moga nie znac, bo po co... :mur:

Użytkownik DiJo edytował ten post 24 styczeń 2009 - 09:44

• 0
Błogosławieni, którzy śmieją się z siebie bo mają nieustające źródło radości :)

Jurson
  • Jurson
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 122 postów

mój znajomy w macbooku miał problem z gasnącym wyświetlaczem i winą była taśma ale od ręki mu w Sadzie wymienili...
  • 0

Dodaj odpowiedź