Skocz do zawartości
kamerek

"mega wsiórstwo w poniedzialek wielkanocny"-cytat

Rekomendowane odpowiedzi

W waszych miastach facet faceta leje ?? 8O U mnie to conajwyżej młode kobietki, albo koleżanki. Ja co roku jeżdze i "polewam" ale tak z kulturą - perfumem i niewielką psikawką. Uważam że to dobra okazja żeby odwiedzić stare znajome. Wcale nie ma limitu do 12:00. Nie lubie jak ktoś na ulicy leje osóbki które własnie sie do koscioła/znajomych wybierają itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze leje sie do 12:00

Po drugie kazdy kto ma troche poukladane pod deklem wie ze jest lany poniedzialek i najwyzej nie rusza sie z domu do tej 12:00.

A jak jakis pajac wyjdzie o 10:00 na dwor w kieszeni z komorka za 1000zl to tylko o nim swiadczy zle a nie o kims kto go obleje.

 

Nikt jakos nie leje na ludzi wode w inne dni, tylko w lany poniedzialek.

 

Nie oszukujmy sie, wiadomo ze nikt nie podleci z wiaderkiem wody do 80-cio letniej babci lub niemowlaka spiacego w wozku.

 

Taka tradycja i juz !!

Jakos nikt sie nie czepia tego ze w POLSCE jest taka tradycja ze prawie kazda impreza musi byc _zakrapiana_

 

P.S. Czyzbys wyszedl dzisiaj z domu z komorka w kieszeni i nie wzieles pod uwage tego ze jest lany poniedzialek  :lol: 

 

----------------------------------------------------------------------------------

A ja osobiscie to sam nikogo nie oblewam ani nigdy nie zostalem oblany (po 12:00 godzinie).

Słuchaj koleś nie zgadzam sie z toba!! Kazdy wychodzi z tym z czym chce!! I jak bede chcial to wyjde nawet z 8910i ale jesli zadbam oto zeby jej nie polali to nie widze problemu!! Wiec czemu od razu ponizasz takie osoby ktore robia cos co ci sie nie podoba!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh nie rozumiem w czym macie problem , kazdy kraj ma swoje tradycje , nie chcesz byc ublany to nie wychodz z domu i nie umawiaj sie w ten dzien .

W jednym kraju ludzie leja sie woda , w drugim zucaja sie pomidorami , a w trzecim pomaranczami , tradycji nie zmienicie , chyba ze sie wyprowadzicie do innego kraju .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snake- do <span style="color:red;">[ciach!]</span>y nedzy!

mam w [gluteus maximus], czy to piatek sratek i inny dzien

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a!

mam prawo wyjsc z domu do <span style="color:red;">[ciach!]</span>y nedzy

i w [gluteus maximus] mam, ze mamy dzien taki,a nie inny!

za takie cos powinno sie wsadzac do pierdla i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...