Skocz do zawartości
und3r

Na Co Czekamy

Rekomendowane odpowiedzi

Idea wątku jest prosta - wpisujemy najbardziej wyczekiwane przez nas filmy, najlepiej z krótkim opisem i ewentualnie trailerem (jeśli już powstał).

 

Ogólnie chciałbym, aby nie wklejać tutaj linków do wszystkich filmów z działu "zapowiedzi" na filmwebie, a jedynie do tych, co praktycznie na 100% będą świetne i już teraz wiadomo, że wybierzemy się na nie do kina.

 

Ja zaczynam ;)

 

Obecnie najbardziej wyczekiwany:

 

AVATAR w reżyserii Jamesa Camerona. Już sam tytuł wysoko stawia poprzeczkę ;) . Mistrz kina akcji (Aliens, Terminator 2, Prawdziwe Kłamstwa) i jeden z najlepszych żyjących reżyserów prawdopodobnie już w tym roku przedstawi to niewątpliwe arcydzieło Sci-Fi, które jak mniemam, wgniecie w fotel swoim rozmachem. Produkcja trwa już kilka lat, a sam pomysł na film Cameron miał już w latach dziewięćdziesiątych, jednak wtedy technologia nie stała na dostatecznie wysokim poziomie, aby można było zrealizować jego wizję. Cały film kręcony jest w 3D, a jak wiadomo Cameron ma z tą techniką duże doświadczenie (świetne filmy dokumentalne, jakie mogliśmy oglądać w I-MAXach).

 

 

I jeszcze jeden bardzo ciekawy projekt:

 

Alicja w Krainie Czarów by Tim Burton. Depp w roki Szalonego Kapelusznika + charakterystyczny dla Buttona psychodeliczny klimat.

 

Trailerów póki co brak, ale do AVATARu powinny się pojawić już niedługo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kolejne Bondy.

Pomimo średnich poprzedników z Craigiem czuję, że historia tworzenia się postaci JB może być intrygująca.

Hobbita również wyczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post - +1.

 

Co do Alicji w Krainie Czarów - nie słyszałem jeszcze nic na temat tego filmu, ale jak widzę nazwiska Deep i Burton obok siebie - nie mam żadnych wątpliwości.

 

Bękarty Wojny, Transformersi no i Dragon Ball - to pozycje, które również z pewnością obejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Osobiście czekam na trzy filmy.:

 

Star Trek (2009r).

 

Alicja w Krainie Czarów by Tim Burton.

 

Antichrist (2009r.) z Willemem Defoe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł może będziemy linkować tutaj dobre trailery , mile widziane HD :)

To jest mój pomysł ;) . Pierwszego posta czytaj :P . Chciałbym tylko, aby nie linkować tu wszystkich trailerów jak leci, tylko te naprawdę dobre i to najlepiej w HD.

 

Osobiście czekam na trzy filmy.:

 

Star Trek (2009r).

Też bym na to czekał gdyby nie przeświadczenie, że wyjdzie mega-kicz ;) . Dokładnie to samo tyczy się Dragon Balla.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo tyczy się Dragon Balla.

Prędzej zrobisz dobrego Star Treka niż Dragon Ball'a. :) Ale DB trzeba obejrzeć.  Każdy wie, że będzie chała, ale i tak wszyscy pójdą. ;) 

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers 2, Terminator 4 ,X-Men Origins- Krótko terminowo

 

Po za tym mam wielką nadzieje i narazie nic po za tym :unsure: na kolejną część Kronik Riddicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alicja w Krainie Czarów by Tim Burton. Depp w roki Szalonego Kapelusznika + charakterystyczny dla Buttona psychodeliczny klimat.

Must see jak dla mnie. Nie wiem czemu, ale przychodzi mi na mysl klimat w stylu American McGee's Alice.

 

Z innych filmow, na ktore czekam: Ghost In The Shell studia Dreamworks i Battle Angel Alita Camerona (nie wiem, czy taki to bedzie mialo tytul) - ale jedno i drugie to raczej dalsza przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze Avatar w 2D nie bedzie duzo tracil do wersji 3D, ktora tak przechwala sie Cameron...

Racja, chociaż może w ogóle nie będzie wersji 2D ;) . Cameron za dużo pracy i kasy włożył w doskonalenie technik kręcenia w 3D. Opracował np. technologię pozwalającą na oglądanie obrazu 3D bez specjalnych okularów - niestety AVATAR nie załapał się na nakręcenie przy jej użyciu, ale kolejne filmy będą już kręcone nowymi kamerami.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinema City ma taki problem, ze się pożarło z dystrybutorem UIP (wprowadzającym na nasz rynek filmy wytwórni Paramount i Universal), dlatego właśnie w CC nie grają Star Treka. Tyle tylko, że Terminator 4 nie jest chyba dystrybuowany przez UIP, więc powinien być. W Multi będzie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem o to samo się zapytać bo chciałem już sobie bilety rezerować a tu nic. Repertuary są do czwartku a jeśli dłużej to właśnie z pominięciem piątku. Wszystko to dziwne i tajemnicze ale trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

A ja czekam na jakiś nieoczekiwany film. Coś wyjątkowego. Nie kontynuacje już istniejących, nie ekranizację komiksu, gry itp. Coś zupełnie wyjątkowego, pozbawionego amerykańskiego patosu, nadmiaru efektów i z polotem. Najchętniej w mrocznym klimacie (absolutnie nie o wampirach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to było by coś. Takie uderzenie w mózg jak Matrix 1.

Raczej są małe szanse aby coś takiego jak Pigmej opisuje sie pokazało komercja rządzi światem i nie będą ryzykować.

 

Ja osobiście chciałbym ekranizacje Soul Reavera (ale to tak na boku ;p).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...