Skocz do zawartości
und3r

Na Co Czekamy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, dziwiąc się przy tym sam sobie, zacząłem ostatnio czekać z zainteresowaniem na 2012. Dawno nie byłem w kinie na jakiejś porządnej, odmużdzającej rozwałce, a sądząc po najnowszym trailerze, właśnie to dostanę;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze żeś przypomniał o 2012. Oglądałem pierwszy trailer i już mnie zaciekawił, ale ten drugi... Nie mam pytań co do efektów i do ogólnej wizji reżysera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patetycznej gadki jak i namiętnego pocałunku na koniec filmu. Przywykliśmy do tego w takim stopniu że zręcznie wyłapujemy tylko największe smaczki, a w czasie miziadeł i monologów popijamy piwo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatus z corka zawsze przezyje, przy okazji odkrywajac w sobie nieznane dotad poklady ojcowskiej milosci (i vice versa) :P

 

Swoja droga, ja czekam rowniez na ekranizacje Endymiona piora Dana Simmonsa. Ksiazki byly fenomenalne, mam nadzieje, ze filmu nie spieprza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam naiwną nadzieję, że jednak wszyscy zginą, łącznie ten tatuś z córką :lol:

Albo będzie jak w Knowing... I znów będziemy niepocieszeni :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko oceniać film robiony od początku do końca w 3D po dwuwymiarowym teaserze, bo nawet kolorystyka będzie nieco inaczej się prezentować przez okulary, ale i tak wygląda to niesamowicie. Sądząc po opiniach w internecie, osoby będące na specjalnych 15-minutowych pokazach w wybranych I-Maxach zostały wgniecione w fotele, więc wszystko prawidłowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się przypominają czasy jak za łebka oglądałem z rozdziawioną japą "Never ending story"

Po trailerze w kinie doznałem podobnego uczucia i czekam na ten film w wielkim oczekiwaniu.

"Gdzie mieszkają dzikie stwory / Where the Wild Things Are" - http://www.youtube.com/watch?v=--N9klJXbjQ

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, dziwiąc się przy tym sam sobie, zacząłem ostatnio czekać z zainteresowaniem na 2012. Dawno nie byłem w kinie na jakiejś porządnej, odmużdzającej rozwałce, a sądząc po najnowszym trailerze, właśnie to dostanę;]

Może lepiej nie idź na nic "odmóżdżającego", chyba nie będzie ci potrzebne :>

 

Co to jest teaser? I czym się różni od trailera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teaser to zapowiedź filmu lub gry.

Różnić się może długością, a dokładnie mówiąc to teaser jest pociętą wersją trailera ale być nią nie musi.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że teaser to jak napisał kolega "pocięty" trailer, który pokazuje lub nawet nie to co ma się dziać w nadchodzącym filmie. Trailery są bardziej zaplanowane, by możliwie jak najbardziej zmanipulować potencjalnym widzem, dzięki migawkom z najbardziej wartką akcją i specjalnie dobraną muzyką. Teaser jest zazwyczaj upubliczniany dużo wcześniej, przez co często tylko informuje o powstawaniu jakiejś produkcji nie pokazując nawet żadnych ujęć z filmu.

 

Po obejrzeniu trailera Avatar, nabrałem ochoty na ten film, ciekawe, czy okaże się takim przełomem jak kiedyś gwiezdne wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej nie idź na nic "odmóżdżającego", chyba nie będzie ci potrzebne :>

Akurat błąd w tym konkretnym słowie nie jest przypadkowy;]

 

Co to jest teaser? I czym się różni od trailera?

Teaser jest to zajawka gry/filmu/etc, publikowana przez twórców zanim jeszcze dany produkt jest gotowy. Trailer natomiast montowany jest ze scen już gotowego (ewentualnie niemal gotowego, przy czym sceny pokazane w trailerze mają już swój kształt ostateczny, chociaż czasem zdarza się, że reżyser nie decyduje się z nich skorzystać w finalnej wersji*) filmu (gry) i zazwyczaj mówi dość sporo o fabule itp., podczas gdy teaser nie zdradza zwykle (prawie) nic, a jedynie zwraca uwagę, że prace nad danym projektem są już na zaawansowanym etapie (co nie musi oznaczać wcale rychłej premiery). W przypadku Avatara, to co widzimy na teaserze nie musi np. ukazywać ostatecznego renderingu itp.

 

Bardzo dobrym przykładem klasycznego teasera jest to:

http://www.youtube.com/watch?v=VXJEDUainX4...feature=related

 

Jak widać nie ma to nic wspólnego z "cięciem" trailera :) .

 

*Przykład: Kill Bill. Na trailerze był murzyn wymaciach!ący kataną, który ostatecznie nie trafił do samego filmu. Całe szczęście, ów wycięty fragment można znaleźć na YT - polecam;]

 

@Kaeres

Niezła psychodela;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam póki co na "Daybreakers". Kolejny film o wampirach, ale klimaty zdają się być ciekawe. Premiera w styczniu 2010.

Zwiastun

 

Ciekawie zapowiada się również "The Road". Premiera w październiku.

Zwiastun

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Gladiator w oprawie rodem z 300..sukcesu tamtych pewnie nie powtórzy, ale mimo wszystko..

 

Solomon Kane - a na tego pana już czekam z niecierpliwością, takiej sieczki wypatrywałem od dawna ;)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na początku nie byłem przekonany do Jake'a w roli księcia (po Królestwie Niebieskim w tej roli Orlando Legolasa upatrywałem :D) - zmieniłem zdanie, JG wygląda jak wyrwany z Warrior Within ;) No i muzyka H.G.Williamsa :)

Tylko mnie te humorystyczne elementy przerażają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.filmweb.pl/Trailer?trailer.id=28213

 

http://zakazanaplaneta.pl/news.php?readmore=4189 (!)

 

I to wszystko będzie w 3D. Coś czuję, że na jednej wizycie w IMAX się nie skończy :)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi link to nie jest trailer, tylko zrobiona przez fana zbitka trailera (link niżej, HD), teasera (którego linkowałem wcześniej w tym topicu - tam rzeczywiście niektóre sceny wyglądają plastikowo, ponieważ jak to często w teaserach bywa, nie są dokończone - porównaj powtarzające się sceny z teasera i trailera) i materiałów promocyjnych. Póki co istnieje tylko jeden oficjalny trailer, ten poniżej. I imo efekty tam pokazane zmiatają (nawet w 2D) wszystko, co do tej pory widzieliśmy w kinie.

 

 

A fabuła, no cóż - nie spodziewam się wielu zwrotów akcji, bo nie o to tutaj chodzi. W Titanicu też się nie spodziewałem ;)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się rozkręcać machina promocyjna - jest drugi trailer, kilka nowych scen (widok ze środka mecha w 3D to jest coś czego zawsze oczekiwałem od technologii 3D) - http://www.youtube.com/watch?v=UXPoQenVQxI&hd=1

 

Ciekaw jestem akcji marketingowej filmu w Polsce. Wpływów z Titanica Cameron zapewne nie przebije, ale granica 1 000 000 000 jest spokojnie w zasięgu imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się przypominają czasy jak za łebka oglądałem z rozdziawioną japą "Never ending story"

Po trailerze w kinie doznałem podobnego uczucia i czekam na ten film w wielkim oczekiwaniu.

"Gdzie mieszkają dzikie stwory / Where the Wild Things Are" - http://www.youtube.com/watch?v=--N9klJXbjQ

Nie zawiodłem się.

 

A teraz czekam na

 

Tron Legacy -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...