Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Fallout - "new Vegas"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

nowa czesc Fallout'a pojawi sie na wielu platformach w wtym oczywiscie i na pc a co najwazniejsze nie bedzie to kontynuacja F3 tylko odzielna odslona.Gre robia tworcy Black Isle co dobrze wrozy tytulowi ,teraz tylko czekac :)

 

 

gram.pl

Będzie kolejny Fallout! Robiony przez ekipę Black Isle!

Bethesda na konferencji prasowej zapowiedziała nowego Fallouta! Co więcej - przy projekcie będzie pracowało samo studio Obsidian Entertainment!

 

Zeszłoroczna premiera Fallouta 3 okazała się, wbrew oczekiwaniom fanów serii, sukcesem. Nic więc dziwnego, że Bethesda ogłosiła dziś prowadzenie prac nad kolejnym tytułem osadzonym w zdemolowanym nuklearną wojną świecie - Fallout New Vegas. Nie będzie to jednak ani dodatek, ani żadne DLC - "to po prostu kolejna gra w tym uniwersum", powiedział Peter Hines.

 

Dołączona grafika

 

FNV ma być utrzymane w tym samym stylu co Fallout 3, czyli będzie RPG-iem z widokiem FPP. Jednak nie to jest najważniejsze - największą bombą tego ogłoszenia jest to, że nad nowym projektem będzie pracować ekipa studia... Obsidian Entertainment. Jak to, nie kojarzycie? A co powstało po zamknięciu Black Isle, firmy twórców oryginalnych Falloutów? Właśnie Obsidian. Oby tylko Bethesda nie trzymała swoich nowych "partnerów" na zbyt krótkiej smyczy przy tym projekcie.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mam nadzieje ze ekipa z obsidian popisze sie lepiej niz przy tworzeniu KotOR 2 ;P No to ja licze ze bedzie duuuuzo wiecej i lepiej niz w 3 ;]

Znajdz mi druga tak ciekawa , gleboka gierke o ciezkim i tajemniczym klimacie.

 

 

Czekam na tego Fallouta jako , ze F3 podobal mi sie po prostu fantastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No czekamy czekamy, ale niech się za nadto nie spieszą. Fallout 3 z podniesionym level capem jeszcze na długo wystarczy.

 

Szczerze mówiąc to nie chciał bym żeby zmienili za dużo względem trójki. Na pewno nie chciał bym tur (skoro to FPP/TPP), a co bym chciał to więcej "dyplomatycznych" questów (oraz żeby trzeba było przy nich coś pomyślec i poszukać, a nie żeby nas wszędzie marker zaprowadził). Najlepiej żeby większość walki była podczas podróży po pustkowiach.

 

Jeszcze jedną istotną rzecz bym chciał, a mianowicie prawdziwie RPG-owe rozwijanie postaci, czyli żeby skille rozwijały się wraz z ich używaniem. Levelowanie powinno dawać inne bonusy, jak np. perki. Patrząc obiektywnie to idiotyzmem jest to, ze możemy osiągnąć maksymalny poziom skilla ani raz go nie używając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

I z taka iloscia bugow... ;)

Moze jak sie gralo w wersjie p2p :P , ktore to wychodza szybciej :P Sa do niej 2 pacze - gralem w to naprawde wiele razy i jakos tych bledow nie widzialem (ostatnio jakos w ciagu tego polrocza - 84h :P) Jedyym powaznym bledem jest to niefortunne dzialanie na Viscie , z czym K1 nie ma problemow.

 

 

 

Chcialbym aby w tym Falloucie bylo troche ciezej bo w F3 to supermutanty i Enklawa padala od pistoletu maszynowego 10mm... Chcialbym rowniez mase sidequestow , ktore pokazywalby jeszcze lepiej ten postatmowy swiat ze swoimi zaleznosciami , brudem , wynaturzeniem :P Chcialbym aby mocniej polozono nacisk na relacje jakie zachodza po wykonaniu questow

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "."
Tenpenny Tower :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież KOTOR 2 to jeden wielki bug. Niedokończone i poobcinane lokacje, a co za tym idzie nie spójny scenariusz. Do dzisiaj nie udało mi się poznać tragedii Malachor V. Fabuła była genialna, całkowite odejście od czarno białego świata Star Wars a'la George Lucas na rzecz przerażających dylematów moralnych w stylu Planescape Torment. Świetne dialogi, wyraziste postacie, super muzyka, tylko te niedoróbki, za szybko tą grę wydali.

 

Co do patchy to tak naprawdę oficjalny był tylko jeden. Ten wcześniejszy podmienia tylko manual, dopiero ten drugi coś tam w grze naprawia. Natomiast wiem, że ma wyjść (lub wyszedł, nie interesuje się tym za bardzo) fanowski patch, w zamyśle przywracający wycięte lokacje (m.in słynna planeta robotów).

Edytowane przez Matthaios84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch który naprawia błędy (i dodaje jakieś tekstury, efekty coś tam coś tam) jest - nawet testowałem i działa (tylko na nvidii trzeba starsze stery zainstalować bo inaczej się wywala na przechodzeniu lokacji).

Ale fabryki HK ten patch nie dodaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogromy plus ze pan Todd w tym nie bedzie siedział. Ja jestem na tak chociaż wolałbym nie FPP. Chociaż jak panowie z Bethcrapu będą na tym nadzorować to różnie z tym może być..

I cale szczescie ze Todd sie tego nie dotknie :) Chociaz pewnie bedzie ich nieco syfny engine z F3 ograniczal, no ale coz slaby gameplay z fabula na poziomie Obsydianowym jestem w stanie przezyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jak sie gralo w wersjie p2p :P , ktore to wychodza szybciej :P Sa do niej 2 pacze - gralem w to naprawde wiele razy i jakos tych bledow nie widzialem (ostatnio jakos w ciagu tego polrocza - 84h :P) Jedyym powaznym bledem jest to niefortunne dzialanie na Viscie , z czym K1 nie ma problemow.

A jak tam siequesty zwiazane z HK-47? Dlugie sa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tego to sobie nie przypominam :P Wiem , ze zlozylem go do "kupy" , pozniej probowalem rozwiazywac zagadki (zalezne od skillow - naprawe i charyzme mialem na wysokim poziomie) - przyznal sie kim jest , ale wiecej nie pamietam.

 

Sory za offa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to sobie nie przypominam :P Wiem , ze zlozylem go do "kupy" , pozniej probowalem rozwiazywac zagadki (zalezne od skillow - naprawe i charyzme mialem na wysokim poziomie) - przyznal sie kim jest , ale wiecej nie pamietam.

 

Sory za offa.

To ja jeszcze dokoncze tego offtopa: wiecej nie pamietasz, bo wiecej nie bylo. HK-47 wspominal cos o planecie robotow, ale na tym jego watek sie konczyl - reszta zostala wycieta (jak i wiele innych rzeczy) zeby przyspieszyc premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ok , z tym ze co to ma wspolnego z bugami ;) , ot - wycieli :]

po co wkleiles info o DLC dla F3? jak to jest temat o oddzielnej czesci

 

ps.przenies ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pierwszy teaser - http://download.zenimax.com/fallout/nv/vid...easer_US_HD.wmv

 

A jak ktoś woli streamowane to tutaj - http://forum.purepc.pl/redirect.php?url=ht...lot%3Btitle%3B4 (link by yuucOm)

 

 

Fajnie jakby jakby New Vegas było dużym miastem okupowanym tym razem przez ludzi, tak jak miasta w F1 i F2, ale mam też nadzieję że pustkowia będą ogromne, w końcu Nevada to idealne miejsce do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy teaser - http://download.zenimax.com/fallout/nv/vid...easer_US_HD.wmv

 

A jak ktoś woli streamowane to tutaj - http://forum.purepc.pl/redirect.php?url=ht...lot%3Btitle%3B4 (link by yuucOm)

 

 

Fajnie jakby jakby New Vegas było dużym miastem okupowanym tym razem przez ludzi, tak jak miasta w F1 i F2, ale mam też nadzieję że pustkowia będą ogromne, w końcu Nevada to idealne miejsce do tego.

Ten robocik grzebie chyba w czymś na kształt Golgotha Crossroad (chociaż tam nie ma chyba skrzyżowania ;d). Klimatyczny. Btw: czyje to wykonanie blue moon ? Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyje to wykonanie blue moon ?

Sinatry.

 

Teaser może być. Klimat jest. W Fallouta 3 nie grałem, bo wciąż jeszcze nie otrząsnąłem się z szoku po tym, co Bethesda zrobiła tej serii. Jednak mimo że po New Vegas wiele nie oczekuję, fakt, że pracują nad nim Feargus i paczka, jest wart odnotowania. Może sprawią, że warto będzie zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinatry.

 

Teaser może być. Klimat jest. W Fallouta 3 nie grałem, bo wciąż jeszcze nie otrząsnąłem się z szoku po tym, co Bethesda zrobiła tej serii. Jednak mimo że po New Vegas wiele nie oczekuję, fakt, że pracują nad nim Feargus i paczka, jest wart odnotowania. Może sprawią, że warto będzie zagrać.

Zagrać to nie zagram (no chyba że u kogoś albo ktoś mi kupi) ale teaser klimatyczny ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się przypadkiem na taką galerię na Kotaku:

Fallout: New Vegas Screens - - Kotaku

 

Jeśli to są faktycznie screeny z FNV to krótko mówiąc pfff. Spodziewałem się czegoś więcej niż kolejnego dodatku, a przynajmniej tak to się zapowiada patrząc na grafikę. Znając Obsidian dojdzie do tego jeszcze 3x więcej bugów niż było w F3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mi się skriny nie podobają... Jakoś taki mało mroczny klimat - wydaje się ze jest bardziej kolorowo jak w F3. Mam nadzieje ze samo New Vegas bedzie brudne, surowe i mroczne. Miasto powinno być bardzo rozbudowane nie to co w F3 gdzie tylko megaton i rivetcity były "duże".

Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się marzy F1 i F2 przeniesione do 3D. Tamte miasta miały klimat, nie to co F3. Teren ogromny, a wejść idzie do 2 budynków poza tymi z misji. No i te zielone ogry, nieeee. To nie jest qll,

Puki co widać po screenach, że F NW to to samo co F3.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna edycja kolekcjonerska - Xbox360Achievements.org - Fallout: New Vegas Collector's Edition is a Gambler's ParadiseMiejmy nadzieję, że cena będzie sensowna. W przypadku Fallout 3 było ok, zwłaszcza wersje konsolowe.

 

To sie nazywa zaje.sty marketing. Jak dobrze sprzedac ciulowa gre.

 

Mi to się marzy F1 i F2 przeniesione do 3D. Tamte miasta miały klimat, nie to co F3. Teren ogromny, a wejść idzie do 2 budynków poza tymi z misji. No i te zielone ogry, nieeee. To nie jest qll,Puki co widać po screenach, że F NW to to samo co F3.

 

To pozostanie w sferze marzen :) A grafika w NV jest tak samo plastusiowa i nie wpasowana w postnuklearny swiat jak w F3. Jak tak patrze na f3, dodatki i ten ktory niedlugo wyjdzie to sie zastanawiam czy ekipa z bathesdy aby napewno grala w te same fallouty (1 i 2) co ja. Klimat z tych trojwymiarowych falloutow nawet nie dorasta do piet pierwowzorowi. Tak jak napisales, lokacje byly arcyklimatyczne. Jak wchodzilem do new reno to wrecz czulem ten brud, narkotyki, prostytutki i to ze jedyna wladze w miescie mialy rodziny mafijne. A tutaj? smiech na sali... dalej mowic nie trzeba :lol:

Edytowane przez Carson
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...