Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Fallout - "new Vegas"

Rekomendowane odpowiedzi

Jak lub co wpisać w konsoli aby podnieść cechę inteligencja na 7lvl.

Wiem są normalne sposoby czyli perk który daje 1 punkt do wybranej cechy ale... trzeba poświęcić inny perk na jego rzecz.

A tego bardzo bym nie chciał ale wyszło jak wyszło.

Potrzebne mi to jest do misji: pod osłoną mroku(czy tam nocy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lub co wpisać w konsoli aby podnieść cechę inteligencja na 7lvl.

Wiem są normalne sposoby czyli perk który daje 1 punkt do wybranej cechy ale... trzeba poświęcić inny perk na jego rzecz.

A tego bardzo bym nie chciał ale wyszło jak wyszło.

Potrzebne mi to jest do misji: pod osłoną mroku(czy tam nocy).

 

A próbowałeś korzystać z drug'ów ? Np mentats podnoszą PE I INT o 2 chyba ;).

 

Poniżej masz komende na INT z konsoli:

player.forceav  <nazwa atrybutu> <wartość>
Czyli w Twoim przypadku: player.forceav intelligence 7

 

 

Gamebryo console commands - The Vault, the Fallout wiki - Fallout: New Vegas and more

Edytowane przez yuucOm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W starych Falloutach jakoś nigdy nie używałem, ale w trójce i NV jak najbardziej. Szczególnie Psycho i Jet się przydają, Mentatsy zależnie od postaci. Med-X chyba nigdy nie używałem, jakoś damage resistance nie jest dla mnie zbyt istotne, nawet armora nie używam bo strasznie spowalniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No to już wygląda dużo ciekawiej, pierwszy dodatek to była absolutna tragedia dla mnie, chyba najgorszy dodatek jaki kupiłem przez te dwa lata co mam konsolę. Tutaj już dużo przyjemniejsze klimaty raczej, ale mimo wszystko chyba poczekam aż wszystkie trzy kolejne dodatki będą na przecenie pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Money też dla mnie tragedia ciemny, zadymiony labirynt. Coś jak Operation Anchorage do F3 gdzie sam początek jest fajny a dalej to się gra bo trza to skończyć.

2 dodatek też widzę że będzie labirynt wąwozów, oby nie i zrobili trochę "wolnej przestrzeni" na tej pustyni.

Edytowane przez Zwykły User

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja w końcu gram w Honest Hearts, jako że jest promocja na LIVE, i świetny dodatek! Super mapa, fajny klimacik, questy może bez cudów bo idź zrób to i to (to w sumie standard), ale gra sie bardzo przyjemnie. No i można było zabrać troche swojego ekwipunku, to mnie do tej pory wkurzało w dodatkach że trzeba walczyć jakimś syfem.

 

Mam nadzieje że podobne są dwa pozostałe dodatki, ale też poczekam na przecene (oby na święta dali), 5 dolców za HH jak najbardziej warto. Za Dead Money dałem pełną cene, i były to kompletnie zmarnowane pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Miałem to samo, od lutego nie grałem w tą gre bo mnie DM odepchnął, ale okazało sie że HH jest bardzo fajny. A trailer też jakoś wrażenia na mnie nie zrobił. Lonesome Road chyba powinien mieć podobny klimacik, a Old World Blues z kolei inny, ale chyba też fajny, bo technologie/roboty to w Falloutach lubie najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zabrałem się za dwa ostatnie dodatki do NV, kupione w święta, kończę obecnie Old World Blues (zostało parę lokacji do zwiedzenia).

 

Jak ktoś nie grał, to może obejrzeć filmik z najfajniejszym armorem w grze -

 

Umila eksplorację jak ktoś nie lubi grać z kompanami.

 

 

Ogólnie dodatek jest świetny. Dokładnie to co lubie w Fallout - roboty i technologia. Do tego świetne lokacje, a muzyka ze starych części dodatkowo polepsza klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu ukazał się mod opracowany przez samego J.E. Sawyera, sporo pozmieniał:

 

User blog:Ramallah/ J.E. Sawyer releases his own Fallout: New Vegas mod - The Fallout wiki - Fallout: New Vegas and more

 

link do pobrania:

 

http://diogenes-lamp.info/jsawyer_fnv_mod.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z wyjsciem wersji gry zawierajacej wszystkie dodatki,postanowiłem że czas wrócić do swiata Fallouta.

Mam tylko pytanie czy można na PC-cie grać w F-NV za pomocą pada?

Przyzwyczaiłem się do tego,grajac we wcześniejsze wersje na X-boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wg mnie nie, a przynajmniej nie wszystkie. Dead Money to katastrofa, a Lonesome Road jakoś też niezbyt mi się podobał, strasznie dziwny.

 

Za to Honest Hearts i Old World Blues są rewelacyjne, bardzo Falloutowe.

 

W Gun Runners Arsenal też wg mnie nie ma nic ciekawego.

 

 

Ja bym wział podstawę, a te najlepsze dodatki kupił na przecenie w lecie jak będą po 2.5 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś taki problem ? Po uruchomieniu gry (wersja ultimate edition) pojawiają się plansze. Po pojawieniu się planszy z gościem ze spluwą wygląda jakby gierka się zawiesiła - przez długi czas myślałem, że tak właśnie jest i wyłączałem ją. W końcu poczekałem i okazało się, że uruchamia się ale trwa to ponad 2 minuty !

Czym to może być spowodowane ? Mam Win 7 X64 Athlon X2 oraz 4 GB pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie po spolszczeniu,a gdy doszło jeszcze spolszczenie dodatków to przy włączeniu musiałem czekać na prawdę długo.Jak wyłączyłem wszystko co związane było z językiem,to gra odpalała się praktycznie od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...