Skocz do zawartości
jonas

Sklep Meblowy W Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do mieszkających w Festung Posen lub znający to miasto lepiej niż ja:

- gdzie znajdę sklep meblowy godzien polecenia, otwarty w sobotę dłużej niż do 14, z szerokim i zacnym wyborem mebli do pokoju?

Black Red White odpada, mam we wsi. IKEA odpada, ich meble są koszmarne.

 

Trochę Poznań kojarzę, na Google bana nie mam (ale wyskakuje mi pierdyliard sklepów meblowych w Poznaniu - życia nie starczy, żeby obadać choćby połowę z nich), więc powinienem zlokalizować miejsce A lub B po podaniu adresu.

 

Temat aktualny do tej soboty, potem można go spuścić w odmęty sedesu.

Merci beaucoup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Serbskiej (Solidarności 34, przed rondem) masz całkiem fajne, duże centrum meblowe, poza tym jadąc z Piły obornicką już od Suchego Lasu rozglądaj się na boki, przynajmiej 2-3 sklepy/sklepiki powinieneś minąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, swe ciężko uciułane złoto zostawię w Centrum Wyposażenia Wnętrz, na wylocie na Wrocław po lewej stronie - niby to samo co wszędzie, ale "Meble Polonia" to jedyny sklep w szeroko pojętej północnej Wielkopolsce, w którym od pierwszego strzała znaleźliśmy dokładnie takie itemy, o jakie chodziło. Gratisowo buziaczki dla pana, który rozmawiał z nami dobry kwadrans o kuchniach i co więcej, wydawał się szczerze zaangażowany w to, czym się zajmuje. Fajne miejsce, pustawo trochę, ale jaka to miła odmiana po IKEI, nawiedzanej przez hordy wrzaskliwych Hunów z licznym potomstwem.

Dla ewentualnych naśladowców - naprzeciwko, po drugiej stronie krajowej "5", jest jeszcze Leroy Merlin (bogowie, nie do wymówienia przez Słowianina), który ma to samo co Praktiker i Nomi, tylko znacznie taniej. I Auchan (bogowie, trucizny), ale nie byłem, bo czasu zbrakło.

 

Przy całej swej niechęci do miasta Poznania i mieszkańców jego muszę stwierdzić, że na zakupy jeździ się tam wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...