Skocz do zawartości
bagienny

Propozycje Artykułów, Testów

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, to nie problem było by zostawić sprzęt na kilka dni.

 

Gdyby tylko redaktor chciał przetestować, napisać tekst, zrobić zdjęcia i wykresy za dobre słowo, to żaden problem, ale taka publikacja niestety kosztuje. Monitory jak widać średnio raz na półtora miesiąca testujemy, więc tutaj nie mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pomysły na artykuły dla redaktorów. Pierwszy, wpływ ilości ram na klatki na sekundę. Oczywiście 16 GB ramu nie zwiększają klatek, ale słyszałem, że ilości ramu ma wpływ na spadki. Ostatnio czytałem na battlelog'u o problemie ze spadkami do kilkunastu(bf4), wszyscy radzili, aby  dołożył ramu(4 do czterech które miał). Zastanawiałem się - po co to, przecież nic nie da. A tu ostania odpowiedź, że to rozwiązało sprawę.

Drugi, test nowych sterowników amd 14.2. Najbardziej ciekawe jest mantle, w wersji 14.1 dodana była obsługa hd 7000, ale grać się nie dało i trzeba było wracać do DX. Ciekawy jestem jak tym razem jest.(Sam instaluje właśnie nowe sterowniki, mam hd 7850)

Edytowane przez ShFil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZUY_BEZCZELNY_CHAM

MSI Z87M gaming mATX test oraz test dysków z serii RE (WD RE4, Seagate ES2 etc.) o pojemnościach 1-3TB - dokładny opis technologii zawartych w hdd, jakości pracy, parametrów dotyczących bezawaryjności etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś artykulik o instalacji Windows 8 w trybie UEFI. Szukałem i u nas na portalu nie ma żadnego infa o tym, jedynie mała wzmianka w temacie o systemie na forum. Parę wymagań jest, co do sprzętu i ustawień. Fajny byłoby mieć to u siebie w pigułce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by było trochę odświeżyć testy zasilaczy (polecacie różne w zestawach na dany miesiąc ale żaden nie jest po testach) oczywiście wymaga to pewnie wiele czasu i testów ale może warto? (jako laikowi wydaje mi się że ma to znaczenie ale nie mam pewności :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można by było trochę odświeżyć testy zasilaczy (polecacie różne w zestawach na dany miesiąc ale żaden nie jest po testach) oczywiście wymaga to pewnie wiele czasu i testów ale może warto? (jako laikowi wydaje mi się że ma to znaczenie ale nie mam pewności :biggrin: )

Wszystko się zgadza coś napisał :> A testy... niedługo będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli redaktorzy mają jakieś wolne moce przerobowe to może warto byłoby wrócić do pomysłu testowania zestawów GPU+CPU (patrz wątki z listopada i grudnia 2013).

Jeśli wierzyć konkurencji to pclab myśli o czymś podobnym: http:/pclab.pl/art58059-8.html

Notabene sam artykuł jest dosyć interesujący.

Edytowane przez kompas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylibyście tak dobrzy i zrobili test Phanteks Enthoo Pro ? ;)

Słowo ciałem się stało, artykuł właśnie się pojawił: http://www.purepc.pl/obudowy/phanteks_enthoo_pro_elegancka_obudowa_dla_wybrednych

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...