Skocz do zawartości
bagienny

Propozycje Artykułów, Testów

Rekomendowane odpowiedzi

Tessoro to w sumie margines rynku, ale jak będzie okazja to weźmiemy.

Z monitorami na razie szału nie będzie - mamy kilka artykułów w planach, ale jakiegoś większego porównania nie jesteśmy w stanie przeprowadzić póki co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie testy gier planujecie w najbliższym czasie? Szczególnie ciekawi mnie, czy planujecie test Zaginięcia Ethana Cartera (czyt. moja propozycja).

 

Poza tematem - czy był kiedyś poruszany temat utworzenia jakiegoś shoutboxa na stronie na tego typu pytania? Na szybko na forum znalazłem tylko temat o kanale IRC z 2006 i o czacie z 2004 (było też coś o shoutboxe). Stanowisko redakcji w tych sprawach bez zmian?

Edytowane przez Dlugii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie testy gier planujecie w najbliższym czasie? Szczególnie ciekawi mnie, czy planujecie test Zaginięcia Ethana Cartera (czyt. moja propozycja).

Test w sensie kart graficznych i procesorów - nie. Gra ma w sumie nieduże wymagania, bo to Unreal Engine, a do tego nie ma w niej akcji więc i 30 fps styknie. Recenzja, myślę że będzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test w sensie kart graficznych i procesorów - nie. Gra ma w sumie nieduże wymagania, bo to Unreal Engine, a do tego nie ma w niej akcji więc i 30 fps styknie. Recenzja, myślę że będzie :)

Chodziło mi o recenzję, dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja, może zechcecie przetestować zasilacz Chieftec SFX-500GD-C, ewentualnie inne zasilacze SFX? Ten zasilacz jest ciekawą opcją bo w obudowie SFX jest 500W z certyfikatem GOLD, do tego wpełni modularny i cenowo też wypada korzystnie (ok 350zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja - może warto zrobić test skalowania się mantle z szybkością pamięci w kompie - chyba nikt tego jeszcze na świecie nie testował.

Jak się ponownie dobiorę do Mantle, to sprawdzę ten temat. 

Może przegląd najpopularniejszych grafik w trybach SLI & CF w grach@2014? Masa rzeźbienia w sam raz na zastój przed W3 (=

Będzie gdzieś myślę, hmm, jakoś koło lutego, bo pewnie do tego czasu  się uwinę z nową procedurą. Włączając w to GTA V. 

Propozycja, może zechcecie przetestować zasilacz Chieftec SFX-500GD-C, ewentualnie inne zasilacze SFX? Ten zasilacz jest ciekawą opcją bo w obudowie SFX jest 500W z certyfikatem GOLD, do tego wpełni modularny i cenowo też wypada korzystnie (ok 350zl).

Wiesz, nawet mamy to PSU razem z Silverstone 600W Gold, ale Rafał co się tym tematem zajmuje na brak innych zajęć nie narzeka, więc tak sobie te maluchy leżakują... 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W procedurze testowej dla GPU brakuje dodatkowych kilku testów obliczeniowych (computing).

 

A wiąże się to z tym że wiele osób pyta jaki złożyć komputer do grania, edycji wideo i stremowania. Nie zapominajmy o osobach, które w zaciszu domowych tworzą i nie zawsze stać ich na FirePro/Quadro. To też z miłą chęcią oni, nie zaprzeczam że i ja sam, zobaczylibyśmy wydajność OpenCL/OpenGL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze jakies porownanie + test 980ti niereferencyjnych?

Coraz wiecej tego, a producenci szaleja... ;]

W tym tygodniu będą pewnie 2 arty o kolejnych niereferencyjnych GTX 980 Ti. ASUS i Gigabyte już zaliczone. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI  Gaming również  ? Ciekaw jestem wyników OC i wydajności na mocniejszym procku. U mnie z OC raczej średnio.

Tak, Gaming też będzie. Testowa sztuka poszła na 1250/7796 MHz z Boostem do 1412 MHz w Wiedźmin 3 (gniecie GPU aż miło). Rekordzistą wciąż pozostaje Gigabyte G1 Gaming z 1300/7712 MHz i Boostem do 1506 (stabilnie w W3). Odpowiednio wysoki Power Target robi robotę :>

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, może by tak pomyśleć o nowszym teście pendrive'ów. Jestem w fazie kupna, a na stronie nie znalazłam nic  w miarę aktualnego.

Mam w planach, ale dopiero jak złapię oddech po płytach Z170 i grafikach.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na test ddr3 vs ddr4 na skylake z porównaniem do haswella?Codzi mi o najlepsze modele bo wasz test skylake pozostawia pewien niedosyt z powodu użytych pamięci przy haswellu gdy sami dawaliście jasny przekaz że jednak i one odgrywają tu jakąś rolę.Tak ciężko wyrwać jakąś budżetówkę od asrocka?Jak trzeba to podeśle wam  f3-2400c9d-16gtxd.

Edytowane przez areczek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...