Skocz do zawartości
Arni

Wc

Rekomendowane odpowiedzi

no mi się podoba trochę okno tak na krzywusa ale ujdzie oplociki się ładnie prezentują

 

arni kolegą chyba nie dogodzisz tymi fotami :lol:

 

ja poproszę budę w pełnej okazałości jeśli można

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okno będzie poprawione, dyski beda zamontowane w koszykach jak znajde śrubki fotki zrobię , rafwlkp był chętny bo ponoć ma jakąś puderniczkę z lustrem . Okno czeka na wiertła stopniowe które mam obiecane w bdb cenie

 

 

edyt1:

 

:P:P:P:P:P

 

 

edyt2:

 

Wiertła dotarły, były używane . Okno poprawione pozostaje tylko wykończyć [szlifować i wkleić szybkę]

Dodatkowo zrobione:

zamocowany koszyk na hdd [podziękowania dla KWSCORE za śrubki];

2 osłony na chłodnice;

Ceownik na panel diodowy;

 

Dołączona grafika

 

więcej fot kiedyś tam o ile ktoś tam będzie chciał :P

 

Jakby był ktoś zainteresowany SQD/ miał na sprzedaż intelka g2 80gb to uderzać na pw

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładniutko pomyślał byś nad zrobieniem covera żeby zasłonić zatoki chodzi o stronę boczną ładnie by wtedy wyglądało ;-)

i pokazuj foty skończonego okna ciekaw jestem jak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komixx :

Lian Li v1100

 

Nic już raczej z wc nie przewiduje zmieniać bo po co ? 2 loopy uciągną wszystko co na rynku. Pewnie zmiany hardware'u będą kiedyś tam a wc pozostanie :).

Jak znajdę kilka dni wolnego to może oplotę resztę kabli ale na razie to leń straszny prześladuje

 

Jakieś fotki na pocieszenie:

 

Dołączona grafika

http://galeriawc.pl/Arni/Lian%20Li%20V1100...5%20Noobsesion/

 

sry za jakość ale w foceniu to noob jestem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ta fota którą teraz wkleiłeś jest najładniejsza :) fajny układzik w stosunkowo małej budzie- jak na to co upchałeś w niej, jedyny mankament, jak dla mnie, to wentyle TFC- strasznie przytłaczają swoim rozmiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arni Twoje LC świetne :) BTW masz 2x350? Po co aż 2 loopy? :) Co to daje w praktyce?

 

BTW. wentylatory Fesera, grube i co dalej? :) Wydajność? Powiedź coś o nich :)

 

Pozdrawiam, Androctonus

Edytowane przez Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ci się że źle wygląda :P kanty szlifowane są pod kątem przez to śmiesznie to wygląda.Sprawia wrażenie krzywego na fotach czy filmie w realu jest gut. Triebwerki są hmmm uniwersalne ale drugi raz bym ich nie kupił ze względu na to, że teraz niemalże cały czas pracują na 4,4v więc byle się kręcą. Jak już mówiłem w wc koniec zmian na dłuższzzzzzzzzzzzzzzzzy czas.

teraz liczy się tylko remont i audio na poważniej.

 

btw

[reklama]sprzedam beocenter 9300 tanio [/reklama];)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie o to mi chodzi . Sama robocizna wyglada dobrze wszystko prosto itp . Ale sprawia takie wrazenie jakby nie pasowalo do reszty , wyglada tak jakby ktos sobie pomyslal "o tutaj zrobie se okno"

;) Bez urazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arni prośba o opinię nt. wynalazku xspc dual bay czy jakoś tak :) Sam mam 2x mcp350 i może je jakoś zainstalować, a innego pomysłu nie mam jak ten xspc ;) chociaż już rezerwuary mam 2 fajne :)

 

Pozdrawiam, Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na xs przeczytałem że lubią pękać także na waszym miejscu bym z nim uważał. lepiej zgłosić się po robiony na zamówienie do kogoś kto zajmuje się takimi bajerami. ryzyko takie same +1 do lansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC działa i nie zaglądałem do środka. O działaniu przypominają triebwerki pracujące przy starcie komputera.XSPC chyba nie pękł nie cieknie :P zresztą jak ucieknie płyn to się wyłączy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby odpowiedzialny za bezpieczeństwo w Twojej budzie był mCubed T-balancer BigN? Gdzie go umieściłeś i czy 2xSwiftech mcp350 podłączyłeś właśnie pod niego?

 

BTW. bardzo ładne lc w roli głównej moja płyta :)

 

PS: fc na gtx'a made by EK czy Maniak? :D

 

Pozdrawiam, Androctonus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...