Skocz do zawartości
stasimon

Neostrada Tp A Zawieszenie Numeru?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W salonie TP/Orange pytałem ostatnio o Neostrade TP + opłate za utrzymanie łącza. Miła pani powiedziała ile to kosztuje ale zaproponowała inne rozwiązanie, jeśli nie chce używać telefonu. Mianowicie mam podpisać umowę na Neostrade i w momencie gdy Neo już będzie aktywna mam wysłać pismo do TPSA z prośbą o zawieszenie numeru na okres jednego roku. Czy jest to możliwe żeby przy aktywnej Neostradzie zawiesić nr, wtedy płaci się 20zl/miesiąc za zawieszony nr (zawieszenie/odwieszenie ponoć bezpłatne) + opłatę za internet. Czy Neostrada mimo zawieszonego numeru działa wtedy bez problemowo przy pełnej prędkości? Nie używam telefonu stacjonarnego i zależy mi tylko na internecie!

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, sam tak robię.

Zrób sobie od razu na rok i będziesz miał święty spokój.

TP albo policzy Ci od razu za rok, albo za twoim życzeniem będzie co miesiąc potrącać za zawieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Jako, że temat ma w nazwie "neostrada" to się podłącze

 

 

Zgodnie ze zmianą ze strony TP zmieniłem w programie pocztowym porty SMTP z 25 na 465 :

 

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,5..._bez_spamu.html Pełny link do arta

 

Niestety wiadomości się nie wysyłały. Próbowałem także 587.

 

Oczywiście zmieniałem tylko w kontach które miały ustawiony port 25 lub 26.

mam konta w 8p.pl onet tlen google

 

Ktoś może wie czy wszyscy obsługują tą zmianę czy jeszcze nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...