Skocz do zawartości
Jabar83

Popcorn Hour Czy Wd Tv Hd, A Może Co Innego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany dyskusją w temacie o X360 postanowiłem założyć ten temat. Które waszym zdaniem urządzonko bardziej się sprawdza jako tzw. centrum multimedialne do odtwarzania wielu formatów audio/video? Interesują mnie głównie opinie posiadaczy ww. urządzeń.

 

Osobiście od dawna nosze się zamiarem stworzenia takiego centrum multimedialnego i podłączenia tego do TV. Jestem ciekaw które urządzenie by najlepiej się sprawdziło. Zamierzam też po kablu podłączyć go do sieci. Także w grę głównie wchodzi właśnie Popcorn Hour i najnowszy WD Live TV HD. Zapraszam do dyskusji.

 

Na zachętę wklejam link do porównania Popcorn Hour ze starszą wersją WD TV HD:

 

 

http://www.frazpc.pl/artykuly/709/Popcorn/...mow/odtwarzanie

 

EDIT: Nie jestem pewien czy umieściłem temat w dobrym dziale. Także w razie czego proszę o przeniesienie do właściwego.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem kilka dobrych nocy przeglądając różne fora i serwisy - sytuacja jest na chwilę obecną dość klarowna.

Po taniości - Asus O!Play (~350zł). Odtwarza wszystko bez żadnej ścinki, chodzi chyba z 5x szybciej od WD TV HD (miałem - i to '5x' wcale nie jest przesadzone), jest nienaganny stylistycznie i solidny. Aktualizacje FW bardzo częste.

Opcja nr 2, czyli "full wypas" - Mede8er MED500X (~630zł). Nie ma co pisać - jest tam wszystko czego można chcieć.

No i jeszcze Popcorn A200 i wyższe modele, ale są IMHO za drogie w stosunku do swoich możliwości.

 

A temat raczej do 'Elektroniki'.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądłem, bo byłem pewien, że temat przepadł śmiercią naturalną. Dzięki wielkie za radę. Z pewnością zdecyduje się na któryś z tych i raczej to będzie Asus O!Play. Mam tylko wątpliwości co do podłączania dysku zewnętrznego pod USB i zastanawiam się czy lepszym rozwiązaniem tu nie będzie eSATA.

 

Oczywiście zasłużone +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...