Skocz do zawartości
fumfel20

Zdalny Dostep Do Routera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem ustawić router znajomego, żeby łączyć sie z nim ze swojego domu. Nie wiem od jak to zrobic. Internet ma w neostradzie w związku z tym ustawiłem DDNS i pięknie łączy sie z www.dyndns.org (świadczy o tym komunikat w opcjach routera w zakładce DDNS). Na tym moje pomysły sie skończyły. Nie mam zielonego pojęcia co jeszcze trzeba ustawić, bo oczywiście nie mogę sie z routerem połączyć przez adres xxxxx.dyndns.org i po aktualnym numerze IP. Pomożecie?;] router to linksys WAP54G.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki router bo nie wszystkie maja możliwość zdalnej administracji. Z tańszych to np xdsl tp-link wr543g ale do adsl nie mam pojęcia. Jeśli ustawiłeś już dyndns i działa on poprawnie to wejdź u kolegi z kompa do ustawień routera i szukaj funkcji "remote" bądź innej związanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle napisałem model roputera, jest to WRT54GL. a to znalazłem w instrukcji:

Remote Router Access

 

Remote Management To access the Router remotely,

from outside the network, select Enable.

Management Port Enter the port number that will be

open to outside access. You will need to enter the Router’s

password when accessing the Router this way, as usual.

Use https To require the use of HTTPS for remote access,

select this feature.

 

Moze cos z portami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...