Skocz do zawartości
R4dziK

Książka Do Cs4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie poszukuje jakiejś książki do Photoshopa. Oczywiście jest tego w zatrzęsienie, wiec zwracam się do Was. Być może ktoś może polecić coś godnego uwagi. Chodzi mi o to by w podręczniku znalazły się nie tylko opisy poszczególnych narzędzi, co przede wszystkim konkretne przykłady zastosowań. Może jakieś tutoriale. Dobrze, żeby było cd z materiałami do tego. Książka ma być prezentem dla osoby, która wcześniej pracowała amatorsko w takich programach jak Paintshop Pro czy Fireworks MX i oczywiście PS, a teraz musi zacząć 'bardziej profesjonalnie' wykorzystywać CS4. Dodam jeszcze, że w programie będą przede wszystkim przygotowywane materiały do druku -szukam jakiejś publikacji pod tym kątem.

Sam oczywiście również przejdę się po księgarniach. Jak napisałem już wyżej ma to być prezent, wiec z oczywistych względów wszystkie internetowe tutoriale, ebooki niewiadomego pochodzenia itp odpadaja.

Czekam na jakieś sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Rikki napisał, Scott Kelby ma naprawdę świetne książki (chyba jedyne wartościowe) i są także wersje polskie, więc coś powinieneś znaleźć. :)

 

Klik. Jedynie minusem (bądź plusem) jest to, że nie ma jednej wielkiej "biblii" tylko rozbite są na poszczególne tematy, co umożliwia głębszą analizę problemów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odp. Na pewno przyjże się tym pozycją bliżej -teraz wiem na co zwrócić uwagę w księgarni. A przy okazji, może ktoś spotkał sie w praktyce z:

Kompedium DTP

lub

Biblią CS4.

Pytanie czy książki są warte swojej ceny i czy prezentują podejście praktyczne o którym pisałem już wyżej. Nie ukrywam, że zależało by mi na czymś przekrojowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...