Skocz do zawartości
marcellus

Miodna gra wyscigowa *multiplayer*

Rekomendowane odpowiedzi

Cos przyjemnego, nic szczegolnie ambitnego typu Colin, Rally, etc.

Co polecacie na wyscigowke do gry multiplayer?

 

UPDATE!

Zapomnialem dodac, ze mam w to grac z moja kumpela. To bylo tak, ze pewnego wieczoru na aim zapytala sie mnie w co gram (Total Annihilation) po czym stwierdzila, ze musze znalezc jakas gre dla nas zebysmy sobie mogli pograc po sieci w tygodniu... wyrazila chec zagrania w wyscigowke stad sie pojawilo to pytanko ;)

Uogolniajac :wink: chcialbym aby to byla rowniez w miare user-friendly gra :wink: zeby sie kobieta nie zniechecila za szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten bol. Moja Sliczna jak zobaczyla jaka finezja trzeba sie wykazac w Insane powiedziala ze mam jej znalesc gre na 4 przyciski (strzalki). I mysle ze to zadanie swietnie spelni leciwy juz nieco Motorhead. Grafika wciaz fajna, furutystyczna, kolorowa, z cieniami, odbiciami i motion-blurem, nienajgorsze, a jednak wciaz miodne i niezniechecajace do zabawy zachowanie sie bolidow, mila dynamiczna muzyczka... i swietny wciagajacy multiplayer (sprawdzony na szkolnym LANie :)). A do tego minimalne wymagania systemowe (pojdzie na wszystkim od P100 w gore :D). I na te gre oddaje swoj glos.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toca race driver :) na pare dni zabawy starczy :)

Parę dni??? Ja już gram przeszło trzy tygodnie i nie mam dość :) dla mnie extra :) Ale kobitka może sobie nie poradzić (chyba że jej niedoceniam) :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...